Skoči na vsebino

Kupiti rabljeno Mazdo 6 karavan do 22k??


LukaL

Priporočeno sporočilo

Sem bil parkrat tam pa moram povedat da so ?e kar pred nami, gospodarsko mislim, ljudje pa malo slab?e ?ivijo v povpre?ju. A pregovori ostajajo...

 

Sem delov tam 1 leto. Moram rect da place v mojem fohu so ble visje kot pri nas, cene so primerljive z ljubljano.

Je pa res da splosno povprecje je pa se vedno malo pod nasim (ceprov Praga ne vec)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo ali ne, je funkcionalno in poceni

 

Avto sem kupil 16. novembra, zimskih gum nisem dobil zraven, potreboval sem nekaj na hitro - ponudila se mi je odli?na prilo?nost in sem jo vzel (plati??e novo 50?, guma nova 60?).

 

Lani spomladi sem rekel da kupim 16" lita plati??a sam pole sem pozabil.

 

Te 3 mesece bom ?e zdr?al evo.

 

Mazdo sem kupil ker mi je res lep avto in vem da ji malo delam krivico :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo ali ne, je funkcionalno in poceni

 

Avto sem kupil 16. novembra, zimskih gum nisem dobil zraven, potreboval sem nekaj na hitro - ponudila se mi je odli?na prilo?nost in sem jo vzel (plati??e novo 50?, guma nova 60?).

 

Lani spomladi sem rekel da kupim 16" lita plati??a sam pole sem pozabil.

 

Te 3 mesece bom ?e zdr?al evo.

 

Mazdo sem kupil ker mi je res lep avto in vem da ji malo delam krivico :(

Seveda je lep...barva in to. :)

Se mi samo zdi ali si iz gori?kega konca?

Druga?e pa bo? ?e potrpel teh par mesecev z njimi. Pa ?e udobno se bo? vozil, ker 19" so druga pesem, kar se ti?e udobja. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo ali ne, je funkcionalno in poceni

 

Avto sem kupil 16. novembra, zimskih gum nisem dobil zraven, potreboval sem nekaj na hitro - ponudila se mi je odli?na prilo?nost in sem jo vzel (plati??e novo 50?, guma nova 60?).

 

Lani spomladi sem rekel da kupim 16" lita plati??a sam pole sem pozabil.

 

Te 3 mesece bom ?e zdr?al evo.

 

Mazdo sem kupil ker mi je res lep avto in vem da ji malo delam krivico :(

A rabi? 16" Mazda alu plati??a z zimskimi gumami Dunlop WS 5D? Sicer so gor ?e TPMS ventil?ki, sam ker jih ne rabi? jih lahko proda? naprej.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A rabi? 16" Mazda alu plati??a z zimskimi gumami Dunlop WS 5D? Sicer so gor ?e TPMS ventil?ki, sam ker jih ne rabi? jih lahko proda? naprej.

Kakor sem razumel ?e ima 16" montirane na avtu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo niso alu... :)

 

Naj vam bo, moja ex ex, 215 65 16 izgleda ve? bo?nice, kot pa ?irine gume... :P

Samo je res sme?nica s temi gumami. Po moje je bolje imet ?rne feltne se vsaj ne vidi od dale?, kako so majhne.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, moja zimska obutev.

17",Borbet Y 7,5x17 ET 40 titanium matt,gume Wredstein wintrac pro xl, 225/55/17. :)

 

Gume si pozabil namazati s tisto cudezno kremo ali sprejem iz ene druge teme ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A rabi? 16" Mazda alu plati??a z zimskimi gumami Dunlop WS 5D? Sicer so gor ?e TPMS ventil?ki, sam ker jih ne rabi? jih lahko proda? naprej.

?ivjo, ?e prodaja?, mi lahko prosim sporo?i? ceno?

 

Hvala in lp 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.