Skoči na vsebino

pokanje v armaturi mazda 3 G120


Priporočeno sporočilo

tud enga ni... vrhunsko je sestavljen... z razliko od prejsnjih generacij kje so bili cricki in so nadlezni ja...da mors zamenjat avto, ker se jih ne losa?

?e nisi povedal, kako garo vozi?. Samo nekaj pametuje? a verjetno si na golfu 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvalite kok je dobr narjena mazda, kok dobri mehki materjali itd bla bla... pa kako loh pol kej ?kripa, zakaj razdirat... ja se dobr da ma mazda bose ozvo?enje haa...

je ?el mehanik od bmw-ja z mano na vo?njo (bil sem na a-cosmosu) in je rekel da vozijo nazaj nove X5 ker jim cela armatura poka ne samo na enem koncu pa je avto 100k plus. Tko da ne preve? pametovat :prstgor: Lp

https://www.youtube.com/watch?v=71kY-WBruVk

 

Se sli?i tak?no pokanje v armaturi? Men so to na servisu rihtal nekak?en plehek se zvije in je potem dobro. ne vem to?no ker tega je ?e 5 let nazaj. 

to?no tako pokanje.. samo na levi strani. hvala ti za info

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni se sli?i da je plastika, nekje notri. Pa zaenkrat ?e ne vem kje. Morm se prav peljat na sovoznikovi strani, da sli?im to?no izvor. Je pa pok precej poredko, mogo?e ko bo pod minus se bo frekvenca pove?ala

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Na servisu razstavili desni del, stebri?ek Oz oblogo, polo?ili s peno itd... Ni haska. Zanimivo, to mora bit ena bedarija

?e bo kdo to ugotovil, bo? to ti sam. Ne pri?akpvat, da ti bodo take stvari uredili na servisu. Oni imajo pa? normativ za vsak avto in ponavadi je premalo ?asa, da bi se poglobili v problem.Pelji jim avto nazaj in reklamiraj popravilo. Vstrajaj toliko ?asa, da, si bodo res vzeli ?as in zadevo re?ili.

Sej je tvoj avto ?e v garanciji?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ?eprav ...Ma to je te?ko, ?e bi skozi nekaj ropotalo je to precej la?je. ?e pa ob?asno po?, je pa zlo te?ko. Jaz priznam, da sem picajzelj kar se takih stvari ti?e. Nekateri sploh ni? ne sli?ijo ...recimo ?ena :) 

 

FOra je, da ?e se vsedem zraven, pa vozi nekdo drug, pa to pokanje skoraj da izgine, in je frekvenca ponovitve ?e manj?a. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej ti za hec z roko malo sovoznikov sen?nik potisni gor na strop. Ve?krat se zgodi da ?kripa plasti?ni pantek na sen?niku sli? se pa ?ist nekje drugje. Probaj.

 

Ta bi bila sicer lovska. Ja, vedno bolj se mi dozdeva da ni tam kjer jaz mislim da je. Oz. ?e je, nemorem do tja, ker mora biti to nekje na spojih kjer je armatura pripeta na A-stebri?ek oz. nekaj podobnega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.