Skoči na vsebino

A COSMOS podjetje


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Stari,

Tale tvoj kri?ev pot do nove Mazde je pa way better od tur?kih ?ajfanc biu...

 

May you drive it well!

 

P/S: menjaj opis pod avatarjem ;)

 

Hehe, je BIU, zdaj je pa PIU.

 

Model avta sem zamenjal, sliko pa moram narest ob bolj?em vremenu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazi foro, grem na pumpo in natankam polno... 52 litrov. Aha, to pomen tale tablca.

 

Tud za zimski komplet nisem mogel re?i ne, ker sem ga dobil res ugodno. Tako, da je komplet vse novo, ?eprav sem si vseeno ?elel, da bi ga najprej videl na 19-kah. Bo pa spomladi.

ista fora junija sm ?aku 14 dn zaradi homolomo cx3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo ?li kar v Playa Bar, ki je tam zraven. Ne verjamem, da bo 52 PIU v igri, ampak pustmo se presenetit.

Bi mogo?e pri?el pa ne vem ?e lahko.Ne poznam nikogar iz va?e dru?be.Izgleda kot da ste neka zaklju?ena dru?ba ki se dobro pozna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, vsazga, ki ga ne poznamo, ga najprej zbrcamo in nalomimo ... ker nikol ne more? bit dovolj previden, lahko da je politik. :hudicek:

 

Ti kr prid... bo? vsaj kakega spoznal in videl da ni zgolj in le izmi?ljeno ime na forumu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi mogo?e pri?el pa ne vem ?e lahko.Ne poznam nikogar iz va?e dru?be.Izgleda kot da ste neka zaklju?ena dru?ba ki se dobro pozna.

Ti se kar pridruzi. Jaz sem spoznal nekaj sofuroma?ev in so me vsi lepo sprejeli, tako da verjamem da je z veliko vecino tako. Saj ce ti ne bo, se ?e zmeraj lahko obrnes in gres :) .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, vsazga, ki ga ne poznamo, ga najprej zbrcamo in nalomimo ... ker nikol ne more? bit dovolj previden, lahko da je politik. :hudicek:

 

Ti kr prid... bo? vsaj kakega spoznal in videl da ni zgolj in le izmi?ljeno ime na forumu.

Saj to ni res,sem se ?e veselil za jutri,da sre?am BOSS-a in face iz foruma pa imam slede?o izbiro,VAS in pivo ali pa ta??o in njen R.dan.Kaj mi preostane? ?al mi je ker me nebo,pa kdaj drugi? in poro?ajte kaj o Bossovem avtu.Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj to ni res,sem se ?e veselil za jutri,da sre?am BOSS-a in face iz foruma pa imam slede?o izbiro,VAS in pivo ali pa ta??o in njen R.dan.Kaj mi preostane? ?al mi je ker me nebo,pa kdaj drugi? in poro?ajte kaj o Bossovem avtu.Lp

 

?ak mal, ta??in bday je bolj?a izbira? :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam res, wtf...tudi pivo brez vas je se vedno boljsa izbira

V slu?bo za 8 ur ali s ta??o se dru?it, bi nas velika ve?ina izbrala SLU?BO, kaj ?ele kaj prijetnej?ega..  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ?e se dru?i? s ta??o pol ure dam ?e vedno prednost kot 8 ur v slu?bi. ?e pa je ve?.... pa hmmm... v slu?bi sploh ni tako slabo.

Jaz pa moram res pohvalit mojo ta??o in z lahkoto bi se pogovarjal z njo.Pa? imam sre?o. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler ji ne pokazes slike svoje nove mazdi in rece, da bi bila mogoce v beli barvi lepsa :P

Ne, v resnici je bila tako navdu?ena nad to rde?o barvo, v bistvu sta bila oba s tastom, da sta kupila takoj za nami novega clia- v rde?i metalni barvi.:) Sicer ta njihova rde?a ni niti blizu mazdini a vseeno.Moram priznati, da tudi clio lepo izgleda v rde?i barvi.

hehe, nizka.... :bravo:

Niti ne... v nobenem primeru in nikoli se ni vtikala v na?e odlo?itve. To je res za pohvalit. Pa tudi ?e bi se, bi rekel, ja v redu in na koncu naredil itak po svoje, kot naredim vse.Mnenja ostalih poslu?am, a ve?ino stvari naredim tako, kot sem si zamislil. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.