Skoči na vsebino

Mazda 6 2016 (175) te?ava z ESP, SCBS


Priporočeno sporočilo

Ne meni, ni? ne me?e v safe mode. Vsaj zaenkrat, upam da tako ostane.


Jaz sem imel tudi napako ko je sonce sijalo v kamero. Potem so na servisu nekaj pogruntali in menjali kamero.

 

V bistvu dolo?en del tega 'sonca' je ok. So primeri, ko nek kot son?nih ?arkov ki pade na steklo, lahko povzro?i to in to ni napaka. So pa potem primeri, ko dejansko je lahko tudi okvara kamere. Ne vem, scania povej kako se je tebi to dogajalo, oz. kolikokrat ti je kazalo to obvestilo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je opozorilo metalo skoz ven ko je bilo sonce pred mano, na servisu so kamero stestirali in ugotovili da ima napako, drugace tako kot si napisal se lahko opozorilo pojavi tudi pri normalno delujoci kameri ce sonce sveti pod dolocenim kotom v kamero. Ne vrze pa v zasilni program, motor gre normalno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, tudi pri meni sporadi?no...sicer sedaj mir ?e nekaj ?asa...imam pa 114k km. Ko vr?e to napako, avto "crkne"...ni pa, da bi opozorilo svetilo neprestano...bom po?akal do naslednji? ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crkne, vr?e ven napako SCBS malfunction, pri?ge se lu?ka za ESP in akumulator in avto crkne :/ tudi mene je malo strah, da se mi to zgodi na AC. Je pa res, ?e pomislim, da sem tudi jaz v vseh primerih za nekom vozil in bremzal (hitrost < 50kmh)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se vrnu iz 300 km dolge poti, in je bilo v obe smeri vse ok... potem pa na LJ obvoznici, med zmanj?evanjem hitrosti, kar naenkrat vr?e spet v safemode, lucke posvetijo... Avto sicer vozen, ampak ne prestavlja ve?... resetiram, peljem naprej bp... Bo treba na servis. Moj povzetek iz tujih forumov je, da je lahko bilokaj, torej da ne gre za neke specifi?ne znake okvare.

 

?e to: SCBS sem v meniju izklopil, prav tako sem imel izklopljen i-loop.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...
On 2/15/2020 at 5:15 PM, Hrosc said:

Sem se vrnu iz 300 km dolge poti, in je bilo v obe smeri vse ok... potem pa na LJ obvoznici, med zmanj?evanjem hitrosti, kar naenkrat vr?e spet v safemode, lucke posvetijo... Avto sicer vozen, ampak ne prestavlja ve?... resetiram, peljem naprej bp... Bo treba na servis. Moj povzetek iz tujih forumov je, da je lahko bilokaj, torej da ne gre za neke specifi?ne znake okvare.

 

?e to: SCBS sem v meniju izklopil, prav tako sem imel izklopljen i-loop.

Ali ste mogoče našli napako. Meni se dogaja identični problem??! Hvala za odgovor!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.