Skoči na vsebino

digitalna evidenca servisov


Taja13

Priporočeno sporočilo

Zato, ker so pac malo drazji, kot navadni ventilcki... in ce jih poskoduje, strosek ni zanemarljiv... Imas doma masinerijo za menjavo gum? Potem verjetno ves, kako to izgleda, ker se verjetno s tem ukvarjas ;)...

 

Ali pa, da si zamesal in si mislil menjavo celih koles (gume na platiscih) in ne premontazo gum na platiscih.... ;)

https://m.aliexpress.com/item/33028020056.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.33028020056&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=9450amp-cNdn3nuNeyLFr7bpuRxF7g1584172105177&browser_id=a0342142850c4b6d968e91a5d0c53327&is_c=Y

 

niti niso tako zelo dragi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Prva stvar. Kje ima ta ?lovek ?elado, ?e poizku?a meje nekega vozila. Mislim cmmon nooo....

 

Druga?e pa realno gledano in pri?akovano: kratka medosna, dvignjena karoserija, potencialno zelo oster zavoj (zaradi natan?nega krmiljenja). Lepo poka?e, kako je avto bolj umirjen, ?e so reakcije na volanu po?asne. ?e bi avto imel bolj ?lampast volan bi na tem testu najverjetneje dosegel bolj?i rezultat. Zakaj? Ker predno bi voznik do tega kota na kolesih namotal ?lampast volan, bi dal vmes ?as podvozju, da le-ta ne bi odreagiral tako ostro.

 

Koliko ljudi na cesti poizku?a meje zmogljivosti avtomobila? Prakti?no noben. Se pa je treba zavedat, da je to problematika vsakega avta z kratko medosno. In tudi ko se v ta avto usede? takoj ?uti?, kako je zadeva ubistvu ostra. Kdor ?e ni probal, naj proba. Jaz sem pred nakupom najprej sedel v 3ko in se z njo zapeljal naokoli. Potem po pol ure za tem pa ?e v cx-3. Razlika je ob?utna in res opazna. (Se vam je porodila misel, zakaj nisem vzel 3ke? Ker sem se po?util preve? utesnjenega in sem ve? prostora zadaj (3ka) raje zamenjal za ve? prostora spredaj (cx-3)).

 

Kaj lahko storimo vozniki? Ko si na avtocesti pri 130, ne naredi prehitrega giba z volanom in ne pani?ari, ?e to res res res ni nujno.

 

Moje mnenje.  :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? prostora spredaj v cx-3, ki je na platformi mazde 2 v primerjavi z mazdo 3? Ne bo dr?alo, v novi m3 je samo ob?utek tak, prostora pa je ve? kot pri cx-3, predvsem v ?irino. Verjetno svoje k ob?utku utesnjenosti pripomore tudi ?rn strop.

 

 

Nisem gledal nove 3ke, ampak letnike 2015-2017. Nevem kako se to?no re?e, ampak naslonjalo za roko na oblogi na levi vrati je pri 3ki vi?je, kot pri cx-3 (oz je druga?e pomaknjen in me je jezilo pri komolcu). Na desni sem imel pri kolenu problem, da je bila sredinska konzola preve? visoko (v ravnini s kolenom), medtem ko v cx-3 ni?je od kolena. Nasplo?no sem se la?je "raz?iril" v levo in desno, posledica je verjetno to, da pri 3ki sedi? zelo nizko. Te?ko ti opi?em, ampak ob?utek za sedenje mi je bil dosti bolj?i kot v 3ki (ne glede na nastavitev sede?a), tudi nad glavo (pa nisem penzi?, imam pa malenkost ve? kg, kot povpre?je). Na koncu je bil to eden izmed glavnih faktorjev za nakup. Tudi sama dostopnost zadnje klopi (?eprav je manjko placa pri nogah ob?uten) in prtlja?nika je dosti bolj?a kot v 3ki. Nebom se prepiral, ker je vse preferenca posameznika. Ampak meni je pa? odgovarjalo.

Popravljeno od NevLado
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem gledal nove 3ke, ampak letnike 2015-2017. Nevem kako se to?no re?e, ampak naslonjalo za roko na oblogi na levi vrati je pri 3ki vi?je, kot pri cx-3 (oz je druga?e pomaknjen in me je jezilo pri komolcu). Na desni sem imel pri kolenu problem, da je bila sredinska konzola preve? visoko (v ravnini s kolenom), medtem ko v cx-3 ni?je od kolena. Nasplo?no sem se la?je "raz?iril" v levo in desno, posledica je verjetno to, da pri 3ki sedi? zelo nizko. Te?ko ti opi?em, ampak ob?utek za sedenje mi je bil dosti bolj?i kot v 3ki (ne glede na nastavitev sede?a), tudi nad glavo (pa nisem penzi?, imam pa malenkost ve? kg, kot povpre?je). Na koncu je bil to eden izmed glavnih faktorjev za nakup. Tudi sama dostopnost zadnje klopi (?eprav je manjko placa pri nogah ob?uten) in prtlja?nika je dosti bolj?a kot v 3ki. Nebom se prepiral, ker je vse preferenca posameznika. Ampak meni je pa? odgovarjalo.

Jaz sem imel ista dva za izbor in imam popolnoma obratno izku?njo. Meni je v vseh pogledih M3 ve?ja in to poka?e tudi meter! Sem pa vesel da si z njo zadovoljen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel ista dva za izbor in imam popolnoma obratno izku?njo. Meni je v vseh pogledih M3 ve?ja in to poka?e tudi meter! Sem pa vesel da si z njo zadovoljen.

 

Ja sej to, cifre odlo?no govorijo v prid 3ki, pa tudi kak?en ekstra bombon?ek od opreme. Ampak filing mi je bil pa ?iiist drug. Zadnji zici so recimo v cx-3 na minimumu in za odraslega mo?kega res niso. Pa sem imel prej avto ranga 3ke, ampak razen ko smo ?li na malco se zadaj ni vozil noben tako da se s tem sploh nisem obremenjeval. Celotno odlo?itev sem sprejel na podlagi mojega po?utja spredaj. In kot pravi?, zaenkrat sem z autom res zelo zadovoljen. Sploh motor.  sramezljiv

 

Kako pa si ti zadovoljen s 3ko?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej to, cifre odlo?no govorijo v prid 3ki, pa tudi kak?en ekstra bombon?ek od opreme. Ampak filing mi je bil pa ?iiist drug. Zadnji zici so recimo v cx-3 na minimumu in za odraslega mo?kega res niso. Pa sem imel prej avto ranga 3ke, ampak razen ko smo ?li na malco se zadaj ni vozil noben tako da se s tem sploh nisem obremenjeval. Celotno odlo?itev sem sprejel na podlagi mojega po?utja spredaj. In kot pravi?, zaenkrat sem z autom res zelo zadovoljen. Sploh motor. sramezljiv

 

Kako pa si ti zadovoljen s 3ko?

Zelo sem zadovoljen, samo ?koda, da ne naredim ve? kilometrov, ker jo je veselje voziti sploh ?ez ovinke. Je pa tudi vse bp! Tako da imam to kar ?elim za ta denar.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.