Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Te sem dejansko gledal na autocommerce kjer bi mel na njih 42% popusta kot clan mazda kluba kar bi uredil preden bi gume kupil, sam malo sm bremzal glede njih zaradi porabe goriva ki je ocenjeno na C ampak priznam pa tudi da se ne spoznam tolko na to, zato ce se lahko poda se kaka dodatna razlaga bi bil hvalezen

 

Edit: sem pa vidu zadnje ocene teh gum in so res zmagovale na skoraj vseh podrocjih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te sem dejansko gledal na autocommerce kjer bi mel na njih 42% popusta kot clan mazda kluba kar bi uredil preden bi gume kupil, sam malo sm bremzal glede njih zaradi porabe goriva ki je ocenjeno na C ampak priznam pa tudi da se ne spoznam tolko na to, zato ce se lahko poda se kaka dodatna razlaga bi bil hvalezen

Kako? Toliko popusta kot ?lan Mazda kluba?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ne velja ze nekaj let in sicer ce se ne motim je to veljalo samo prvo leto ob sklenitvi pogodbe. Lahko pa poklices in se prepricas. Jest vem da sem klical ene dve leti nazaj. Madona, ce bi bil 42% popust potem se v tej temi nebi kregali na koliko let menjat gume :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ne velja ze nekaj let in sicer ce se ne motim je to veljalo samo prvo leto ob sklenitvi pogodbe. Lahko pa poklices in se prepricas. Jest vem da sem klical ene dve leti nazaj. Madona, ce bi bil 42% popust potem se v tej temi nebi kregali na koliko let menjat gume :D

Ob sklenitvi kake pogodbe? Med clanom in klubom ali med klubom in autocommerce, ce je prvo to potem velja zame ker bom letos prvic uradno postal clan kluba :D

In sicer za take fore bi blo fajn da je v temi tudi napisano in razlozeno :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popusti so ponavadi na redne cene... pri gumah je pa tako, da ne poznam trgovca, ki bi jih prodajal po redni ceni... vsi imajo vsaj ene 15, 20, 25% popust ;) velikokrat pa so ti popusti tudi do 50% ;) ... Pac imajo priporoceno prodajno ceno tako navito...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.