Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pravijo,da so Poljske slab?e. Jaz malo sumim,da je to bolj rekla-kazala.

Sem pa tudi sli?al,da naj bi ve?je dimenzije (nad 15col?) delali zgolj v slo in Nem?iji..

To?no tako,manj?e cole delajo na Poljskem.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tko, prve dve leti so super, tretje leto pa malo ?epajo v mokrem. Zato sem v precepu, al vzeti Savo al Kumho Ecsta ps71, ko je mehkej?a, manj casa traja, se bom pa bistveno manj vozil zdaj kot do sedaj. Labi, kaj pravi? za 5ko? Cena me prideta obe do centa isto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tko, prve dve leti so super, tretje leto pa malo ?epajo v mokrem. Zato sem v precepu, al vzeti Savo al Kumho Ecsta ps71, ko je mehkej?a, manj casa traja, se bom pa bistveno manj vozil zdaj kot do sedaj. Labi, kaj pravi? za 5ko? Cena me prideta obe do centa isto.

Kak?no ceno pa ima?,da so isto in kje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

65 kom. Ok s centi sm preriraval, se mi pa vrtijo cene v okviru 2 evra. Sava pru trgovcih, Kumho ma eden preko FB.

To pa ja,ker pri trgovcih Kumho ni tako poceni. Jaz bi vzel Kumho za tak denar. Pa pazi da je bolj sve?a-nova!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 5ko se bolj pomembno je to, da najbo XL (trsi robovi), ker ima visje tezisce in potem posledicno, jo bo bolj pobrali ce je "softic" guma, kar sava in kumho sta obe.

Kaka Toyo proxes cf2 (imam na 6ki)ima trse bocnice, in ne rabis se XL da je zraven.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, imam xl skoz gume gor. Mogo?e bi probal Kumho, k je mal mehkej?a v osnovi.

Bolj?e da je xL in ?e ti je pretrda jo za 0,2 manj napumpaj pa bo vredu. Obi?ajno gumo ti bo pobralo po robovih. ?e jo bo? pa bolj napumpal pa bo tr?a vo?nja kot z XL.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ni mi fora zarad trdote pa udobja, z xl se manj nagiba skoz ovinke, pa bolj sporty filing je. Kumho sm mislu v smislu, da je gumena zmes bolj mehka in se bolje dr?i ceste kt pa pri Intensi uhp2

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da kar tu vpra?am ?e za monta?o: ali ima mogo?e kdo kak?ne izku?nje z "AVTOGUME Vujasinovi? Nikola s.p." (Pod hribom 3, 1000 Ljubljana? Ali priporo?ate kak?nega drugega za monta?o+centriranje? Pa? tu dobim dobro ceno za gume pa bi naredil kar vse skupaj, ?e so OK =)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da kar tu vpra?am ?e za monta?o: ali ima mogo?e kdo kak?ne izku?nje z "AVTOGUME Vujasinovi? Nikola s.p." (Pod hribom 3, 1000 Ljubljana? Ali priporo?ate kak?nega drugega za monta?o+centriranje? Pa? tu dobim dobro ceno za gume pa bi naredil kar vse skupaj, ?e so OK =)

Kaj bo? privo??il makini?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtogume so ok. Ze dolgo so tam

Vmes so mal goreli, ampak so res ?e dolgo tam, nekje od srede 80-ih

 

https://www.dnevnik.si/1042676227/kronika/z-vulkanizerstva-se-je-vil-gost-dim-ki-se-ga-je-videlo-z-vec-koncev-ljubljane-foto

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e eno pitanje. Ali je kdo mogo?e imel ?e kako izku?njo Atlas sportgreen gumami? 2015 so ble kr dobr ocenjene. Zdej mam opcijo in malo bolj budget gledam Intenso uhp2 in Kumho P71 za 65? in Atlas za 55? na komad. S tem da sem bral, da majo dostikrat pri Kumhu te?ave z uravnote?enjem gume, kar me malo odbija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da kar tu vpra?am ?e za monta?o: ali ima mogo?e kdo kak?ne izku?nje z "AVTOGUME Vujasinovi? Nikola s.p." (Pod hribom 3, 1000 Ljubljana? Ali priporo?ate kak?nega drugega za monta?o+centriranje? Pa? tu dobim dobro ceno za gume pa bi naredil kar vse skupaj, ?e so OK =)

Js sm jih kupu tam lani, iste Sava ... Poceni so bile,a z monta?o zal nism biu zadovoln... Zakaj? Ker sem naletel na enga starga od dol, gumi kocke pod avto je podlozu tako da glih da je avto ?e stal gor...sm res cviku da mi ne zjebe praga...metu feltne gor tako da je pokalo po za??iti od diskov itd ...vse na un na?in bmk..., ?akam da bo konc ?ihta... pa to

Drga? je skor povsod tako ratalo opazam..zato imam sedaj letno zimski komplet da sam od?ramfam in nesem samo premontirat...isto na motorju... Vsaj vem da je ok,pa ?eprav gre za mali poseg... ?al je tako ratalo sami salabajzarji

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e eno pitanje. Ali je kdo mogo?e imel ?e kako izku?njo Atlas sportgreen gumami? 2015 so ble kr dobr ocenjene. Zdej mam opcijo in malo bolj budget gledam Intenso uhp2 in Kumho P71 za 65? in Atlas za 55? na komad. S tem da sem bral, da majo dostikrat pri Kumhu te?ave z uravnote?enjem gume, kar me malo odbija.

Od teh treh kupi Savo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivijo. Zdaj ko sem doma (in imam ?as) malo gledam katere letne gume bi bile najbolj primerne za kupit za mojo CX-5 (letnik 2018). Dimenzije zimskih so 225/55 R19, domnevam pa da so letne enakih dimenzij. Zakaj ne vem letnih dimenzij.... zato ker sem gume pustil pri vulkanizerju na hranjenju, le ta pa je sedaj zaprt (Corona). Vem da imam letne ?e dokaj boge in razmi?ljam o novih. Katere priporo?ate, katero znamko in kateri model.

Hvala za vse va?e odgovore 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam, da pogleda? homologacijski karton?ek oz. ti bodo poznavalci CX-5 iz foruma svetovali pravo dimenzijo. Bodi pozoren tudi na te?o in hitrostni razred, da ne bo pri?lo do kak?nih nepotrebnih zapletov.

 

Koliko kilometrov prevozi? poleti in kak je tvoj slog vo?nje?

 

Poglej ?e to temo http://www.mazda-si.net/topic/12231-gume/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.