Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ne rabim vsak dan skoz okn gledat ?udnih sedmnajstk :P Ne vem pa zakaj se nebi furu naokol, ko me bo ti??alo se bom ?e pelal en krog ... pa prej ko slej bo treba v trgovino, pa ?e se bo na?lo ;)

Ima? prav... slej kot prej bo tega konec in takrat bo naval za menjavo gum. V bistvu bo naval za vse, kar je sedaj zaprto.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem danes doma in sem izkoristil to lepo vreme, da sem doma!! menjal gume. Nisem hodil nikamor drugam! :).

Za ?tos sem izmeril ?irino zimskih 17" - 225/55 17 in letnih, 19"--225/45 19.Zanimivo,da je zimska, ?eprav manj colska za centimeter ?ir?a.

Feltne so obe 7,5".

post-399-0-41898700-1584450199_thumb.jpg

post-399-0-64584700-1584450715_thumb.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tudi med proizvajalci bodo razlike

To je tudi eden od razlogov zakaj ni pametno imet razlicne gume na oseh

Bolj pomemben razlog je razli?na zmes razli?nih gum in posledi?no razli?ne lastnosti (oprijem,...)

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
pred 9 minutami je Alex napisal:

 

Očitno tale pirelli zelo dobro prime ampak ima največjo porabo in obrabo.

Popravljeno od NevLado
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je SpEkTr napisal:

Ko smo Mel debato v zvezi s širino platišč. Evo slika original letne vs zimske na borbet platiščih ki si širša. Cca 1.5cm razlike v širino emoji16.png

311db0a9116f86ccac8f79f8ca0f650c.jpg

Večja poraba?... ležaji? 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Danes sem malo gledal stare gume, ki so bile na 6-ki.A je kdo kdaj detajlno pregledal kotalno površino gume? Pa kaj se vse zapiči v gumo! Od majhnih ostrih kamenčkov, ki se dobesedno zakrijejo v gumo(ne v brazde) do majhnih koščkov železa, nekakšni koščki sponk... To se vse zarije v gumo v par letih. Ampak guma se ne sprazne, ker so tej koščki majhni in ne prebijejo gume. Ampak vseeno. 😳

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
    • Jaz se pogovarjam o Volvotih, ki so bili izdelani pod kitajskim lastništvom.   Če je to 4-kotna škatla, potem je še pristen šved.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.