Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

Ja res se najde marsikaj notr, nazadne ko sm letne dol jemal, sem nasu not 1cm doveg kniping srauf, na notranji strani je bla ze mal izboklina, ampak je se drzal.

Ampak ja spet odvisn kje firas, ce furas po kakih industrijskih conah pol je to dokaj normalno, tam je svasta po tleh.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 21 minutami je Nejc1986 napisal:

A ko zamenjate gume, le-te zgolj vrzete v klet ali jih kaj pregledate? 

Strogo pregledam vse gume, če so kamenčki vmes, jih odstranim, gume operem in namažem. Spravim v klet v temen prostor. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Alex napisal:

Strogo pregledam vse gume, če so kamenčki vmes, jih odstranim, gume operem in namažem. Spravim v klet v temen prostor. 

Jaz isto.... Edino namažem jih ne. Izmerim pa profil in vodim evidenco kako jih pobira. 

 

Čudi Me koliko ljudi jeseni reče , da ne vedo če imajo zimske v kleti še dovolj profila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak je pa nekaj letos res... ravno sredi korone sem menjal kolesa in ponavadi mi je bolj enostavno se zapeljat do bencinske in nafilat. Tokrat pa sem lepo vzel kompresorček od Mazde in dopolnil gume ter bil full zadovoljen, kako skrbim za manjšanje možnosti okužb. 🤣

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz jih pregledam, poruvam ven vse, kar se je nabralo in temeljito operem - tako letne, kot tudi zimske.. Ker drugače dobijo oblogo (prah zavornih oblog). Zimske so pa jeklene in zaradi soli začnejo rjavet, zato jih v klet pospravim temeljito oprane.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Jaz isto.... Edino namažem jih ne. Izmerim pa profil in vodim evidenco kako jih pobira. 

 

Čudi Me koliko ljudi jeseni reče , da ne vedo če imajo zimske v kleti še dovolj profila.

Mene sicer še bolj čudi nekaj drugega; koliko voznikov oceni svoje pnevmatike kot "dobro še za eno zimo", a gume povsem plešaste. Nekateri primerki tudi vozijo vozilo preko svojega realnega proračuna in se varčuje, kjer se ne sme. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Z M A J napisal:

Mene sicer še bolj čudi nekaj drugega; koliko voznikov oceni svoje pnevmatike kot "dobro še za eno zimo", a gume povsem plešaste. Nekateri primerki tudi vozijo vozilo preko svojega realnega proračuna in se varčuje, kjer se ne sme. 

Jp,pa zimske gume še nekako gredo,ampak kakšne letne  vozi folk.... 

 

Vazno da se ima 18in več col, gume pa čangslang stare 5in več let... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Slivka napisal:

Jaz jih pregledam, poruvam ven vse, kar se je nabralo in temeljito operem - tako letne, kot tudi zimske.. Ker drugače dobijo oblogo (prah zavornih oblog). Zimske so pa jeklene in zaradi soli začnejo rjavet, zato jih v klet pospravim temeljito oprane.

Jaz tudi naredim tako. Ženina M2 ima tudi zimske gume na jeklenih felnah, tiste isto operem, jih pa tudi nasprejam z WD40 in jih s krpico premažem. Do zdaj še ni znakov rje (avto ima 7 let...).

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

Jp,pa zimske gume še nekako gredo,ampak kakšne letne  vozi folk.... 

 

Vazno da se ima 18in več col, gume pa čangslang stare 5in več let... 

Pa jaz sem danes moje stare 19 "prodal. Si mislite. 

Je prišel en model iz Štajerske in mi je dal 50€ za rabljene, s 4 mm profila. 👍

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Alex napisal:

Pa jaz sem danes moje stare 19 "prodal. Si mislite. 

Je prišel en model iz Štajerske in mi je dal 50€ za rabljene, s 4 mm profila. 👍

Jaz sem lani zamenjal 4 leta stare Michelin alpin 4 (15col)z 7mm profila za zastonj premontazo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 16. 5. 2020 ob 18:41 je 50keda napisal:

Ja res se najde marsikaj notr, nazadne ko sm letne dol jemal, sem nasu not 1cm doveg kniping srauf, na notranji strani je bla ze mal izboklina, ampak je se drzal.

Ampak ja spet odvisn kje firas, ce furas po kakih industrijskih conah pol je to dokaj normalno, tam je svasta po tleh.

Tut krožni so klasa zasa, če ga "sekaš" je ob strani malo morje odpadlih šraufou in ostalih stvari, ki v ovinku padejo iz prikolic/tovornjakov. Tako da ne sekat krožnih folk.

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je NevLado napisal:

Tut krožni so klasa zasa, če ga "sekaš" je ob strani malo morje odpadlih šraufou in ostalih stvari, ki v ovinku padejo iz prikolic/tovornjakov. Tako da ne sekat krožnih folk.

A, zato sem imej jaz noter cel arsenal kovine. 🙄

  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Alex napisal:

A, zato sem imej jaz noter cel arsenal kovine. 🙄

Bliz mojih koncev so nardili lani jeseni nov krožni (ubistvu drugi na poti do lj)... Po 2 mescih sm takoj staknu vijak v gumo. Zdej vsakič ko grem prou pogledam, kok ene nesnage je tam ob robu res. Groza.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je NevLado napisal:

Bliz mojih koncev so nardili lani jeseni nov krožni (ubistvu drugi na poti do lj)... Po 2 mescih sm takoj staknu vijak v gumo. Zdej vsakič ko grem prou pogledam, kok ene nesnage je tam ob robu res. Groza.

Pri nas v Kp jih je pa cel kup, križišč namreč. Pa vedno sekam na kratko. Bom moral malo pazit, se pravi. 

Sedaj so nove gume gor. 🤪

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Alex napisal:

Pri nas v Kp jih je pa cel kup, križišč namreč. Pa vedno sekam na kratko. Bom moral malo pazit, se pravi. 

Sedaj so nove gume gor. 🤪

 

Lopovič je v Kp postavil toliko krožišč zato, da če jih sekaš, imaš pol krajšo pot - in pol manjši ogljični odtis. Lopovič je bil ekolog!

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je Alex napisal:

Pri nas v Kp jih je pa cel kup, križišč namreč. Pa vedno sekam na kratko. Bom moral malo pazit, se pravi. 

Sedaj so nove gume gor. 🤪

 

 

Saj v KP imate vecinoma turbo krozisca, kjer ne mores kaj dosti sekat pasov :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
pred 3 minutami je scania napisal:

Zdravo. Je mogoče že kdo slišal za Armstrong gume? Danes videl oglas 225/45 r19 za 79€ ??? Prvič slišim za to znamko.

Prvič slišim ampak zgleda kot ameriško - nizozemska zadeva? 

default-user-image.png
WWW.ARMSTRONGTYRES.COM

Contact Us. We'll be happy to answer all your queries. Get all our contact details and help numbers here.

 

 

Na amzs testu jih ziher še nikol niso imeli, drugače bi si jih zapomnil. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.