Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 2 minutama je Hixxy napisal:

A je zlata ta mazda :D

 

Sicer pa v ponedeljek se lahko že menja gume - ker sem s Primorske bom jih takoj ob 8 zjutraj zamenjal :D

Jaz to soboto. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je mazdaman napisal:

evo ene barvne kombinacije na avtonetu

 

1064001.jpg

 

1064001.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G165 Revolution, letnik:2018,27000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Ne ne , ta barva čeljusti je men čist mim...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 js bom mogu čakat letos čist do aprila kot kaže.... še 21 marca kaže trenutna napoved  sneg dež... okol nule.... jao se vleče ta zima... skor kot kovid nateg, traja in traja

rumena barva pa mogoče ni tok slaba na tej barvi avta, rdeča je že  passe :D  čeprov sam ne bi šel packat

 

Popravljeno od gregc88
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz vedno počakam vsaj nekje do začetka aprila z menjavo. Prevečkrat se peljem po 1000mnv+, da bi tvegal. Ne rečem če bi bil vsakodnevno na ac in bi uničeval zimske pri 20 stopinjah plusa, ampak teh 500km viška jih pa ne bodo ubile. Prilagam fotko iz ceste med Kropo in Jamnikom v nedeljo. Nič stopinj Celzija na ndv 600m in senčna lega.  Dovolj da avto zdrsne za pol metra in imaš sranje. 

IMG-5bf1f7cc916ce62b2bcd4037bfad5e54-V.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Čist tko... A rezervno gumo imate vsi še originalno letno? Jaz imam navado dati zimsko namesto v smeti v rezervo. Se mi zdi bolje imeti 5let staro zimsko z 4mm profila kot pa 10+ let staro letno s polno profila, sploh če govorimo o defektu nekje v 3pm sredi zime. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Boss napisal:

Hmmm, a ni bolj logično, da ko zamenjaš gume, daš poleti eno od zimskih kot rezervo, pozimi pa eno od letnih. Tako shranjuješ v garaži samo tri gume.

Hm... Okej,je logika. Ampak bi to podražilo vsakoletno menjavanje za strošek menjave in centriranja za 1gumo.

 

Pa meni se gre predvsem za to, da imam pozimi tudi za rezervo M+S. 

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Boss napisal:

Čak, a ti nimaš letne in zimske vsake na svojih feltnah?

Nope. Uživam v pogledu na iste lepe 15col ratkape vseh 12mesecev. Ce pa bi imel 2kpl,bi pa bila to fajn opcija, ja. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Hmmm, a ni bolj logično, da ko zamenjaš gume, daš poleti eno od zimskih kot rezervo, pozimi pa eno od letnih. Tako shranjuješ v garaži samo tri gume.

Kam pa daš original rezervo?🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Prodaš... recimo. Sej je ne rabiš. :nevem:

Če jo voziš v avtu je to samo dodatna teža in s tem je večja tudi poraba. In, če se ti slučajno predore guma na avtocesti, je verjetno ne boš sam menjaval v tistem prometu. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Boss napisal:

Prodaš... recimo. Sej je ne rabiš. :nevem:

......zakaj pa potem voziš zadaj eno od 4ih,če je ne rabiš? Jaz osebno je nimam ,jo bom pa vzel s sabo takrat,ko grem spet na Balkan ali v kakšne zabačene kraje,da ne izgubim preveč časa z asistenco.:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Bini napisal:

......zakaj pa potem voziš zadaj eno od 4ih,če je ne rabiš? Jaz osebno je nimam ,jo bom pa vzel s sabo takrat,ko grem spet na Balkan ali v kakšne zabačene kraje,da ne izgubim preveč časa z asistenco.:prstgor:

joj no, a ti narišem?

 

Poleti: imaš v prtljažniku eno od gum iz zimskega kompleta koles

Pozimi: v prtljažniku imaš eno od koles iz poletnega kompleta.

 

Zato originalne rezervne gume pač ne rabiš niti platišča zanjo ne in jo lahko prodaš al pa daš prvemu Brazilcu, ki prikolovrati mimo. Lohk jo maš pa v kleti in ti dela dren ter jo daš nazaj v avto, ko ga prodajaš.

 

 

pred 6 urami je Alex napisal:

Če jo voziš v avtu je to samo dodatna teža in s tem je večja tudi poraba. In, če se ti slučajno predore guma na avtocesti, je verjetno ne boš sam menjaval v tistem prometu. :whatever:

 

Ampak, če maš normalno kvalitetne gume je skorej nemogoče narest gumi defekt na avtocesti. Če se že bo zgodil je verjetnost največja na lokalnih cestah. Seveda je pa predpogoj, da maš plac za rezervno gumo, ker če ga nimaš in ti pol samo dela dren v avtu je pač bolje se zanest na asistenco.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Hixxy napisal:

Eh bom še mal počakal z gumami, kaže res slabo vreme + čaka me pot do Ljubljane naslednji teden in raje ne bi tvegal :)

al pa če zamenjaš, pa zimske naložiš u prtlažnk, in greš na uncu dol .. premontiras ...da prideš mim logatca , pa pol na vrhnk dol in spet nazaj daš letne... do lj bo spet šlo bp ... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

joj no, a ti narišem?

 

Poleti: imaš v prtljažniku eno od gum iz zimskega kompleta koles

Pozimi: v prtljažniku imaš eno od koles iz poletnega kompleta.

 

Zato originalne rezervne gume pač ne rabiš niti platišča zanjo ne in jo lahko prodaš al pa daš prvemu Brazilcu, ki prikolovrati mimo. Lohk jo maš pa v kleti in ti dela dren ter jo daš nazaj v avto, ko ga prodajaš.

 

 

 

Ampak, če maš normalno kvalitetne gume je skorej nemogoče narest gumi defekt na avtocesti. Če se že bo zgodil je verjetnost največja na lokalnih cestah. Seveda je pa predpogoj, da maš plac za rezervno gumo, ker če ga nimaš in ti pol samo dela dren v avtu je pač bolje se zanest na asistenco.

Saj te razumem no. Sem ti napisal kak mam jaz narejeno. Gumi defekta pa nisem imel že najmanj 20 let.:prstgor:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.