Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 30 minutami je sportman333 napisal:

Letni set up - vzel sem Michelin Pilot Sport 4, tako da poročam čez čas glede zadovoljstva, če bo kdo razmišljal o tem gumi....

michelin_sport_2.thumb.jpg.49b7fe677c90ce768ddc0367ff26ed1f.jpgmichelin_sport_1.thumb.jpg.c77c980c59116ac8398d6ad238a15cea.jpg

Po mojem so to top gume. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Deeyan napisal:

Js pa morm rečt, da sm nad Maxxis pozitivno presenecen... Sam se mokro stanje treba sprobat, pa da vidimo :)

Tukaj pa Maxxis  preveč ne blestijo. 🤔

Screenshot_20210325_140221.jpg

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ma za normalno vožnjo so baje super, če te pa kdaj prime mal po ovinkih pa tudi ne boš kar letel v graben.

 

Sam isto razmišljam k sem umirjen voznik, za znoret imam motor (pa ne da divjam sam mi je bolje ovinke polagat z motorjem kot jih sekat z avtomobilom :D )

 

Kar se tiče review-jev je večina zadovoljnih, moraš pa vedet da pač to ni guma za na pisto :)

 

 

 

nexen-n-fera-su4.jpg
WWW.TYREREVIEWS.COM

Will the Nexen N Fera SU4 suit your car? Find the best tyre for your car read 47 reviews for the Nexen N Fera SU4 and compare to other Ultra High Performance tyres at tyre reviews

 

WWW.TYRES-PNEUS-ONLINE.CO.UK

Buy your Nexen N'Fera SU4 225/45 R19 96 W XL car tyres online. Find the Nexen N'Fera SU4 225/45 R19 96 W XL low-cost at Pneus Online

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 
Ma za normalno vožnjo so baje super, če te pa kdaj prime mal po ovinkih pa tudi ne boš kar letel v graben.
 
Sam isto razmišljam k sem umirjen voznik, za znoret imam motor (pa ne da divjam sam mi je bolje ovinke polagat z motorjem kot jih sekat z avtomobilom )
 
Kar se tiče review-jev je večina zadovoljnih, moraš pa vedet da pač to ni guma za na pisto
 
 
 
nexen-n-fera-su4.jpg WWW.TYREREVIEWS.COM
Will the Nexen N Fera SU4 suit your car? Find the best tyre for your car read 47 reviews for the Nexen N Fera SU4 and compare to other Ultra High Performance tyres at tyre reviews  
WWW.TYRES-PNEUS-ONLINE.CO.UK
Buy your Nexen N'Fera SU4 225/45 R19 96 W XL car tyres online. Find the Nexen N'Fera SU4 225/45 R19 96 W XL low-cost at Pneus Online  
Te nej bi ble iz leta v leto vedno boljše gume, ja. Al. Pa vzemi Sava Intensa UHP2 pa ne boš sfalil z nakupom
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je ignacij napisal:

Jz letos razmisljam o letnih Nexen gumah, nisem neki divjak tko da rabim nekaj srednjega. A je kdo to ze  sprobal

Jest imam ze drugi komplet nexen gum in ne opazim razlike med nexen in continental razn 300€ viska v denarnici. Ja cudn sm.

  • Všeč 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Scr3am napisal:

Jest imam ze drugi komplet nexen gum in ne opazim razlike med nexen in continental razn 300€ viska v denarnici. Ja cudn sm.

Sva že dva. Tudi sam kupujem srednji rang in jih zamenjam po tretji ali max četrti sezoni zaradi starosti. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je sportman333 napisal:

Letni set up - vzel sem Michelin Pilot Sport 4, tako da poročam čez čas glede zadovoljstva, če bo kdo razmišljal o tem gumi....

michelin_sport_2.thumb.jpg.49b7fe677c90ce768ddc0367ff26ed1f.jpgmichelin_sport_1.thumb.jpg.c77c980c59116ac8398d6ad238a15cea.jpg

Mislim, da si vzel super, predvsem pa kvalitetne gume. Boš pa verjetno prej gume menjal ali pa avto, preden jih boš obrabil.

Drugače pa Honda še vedno lepo izgleda, pa je ta model Accorda že 13 let na sceni. Škoda, da je Honda potem malo zašla pri oblikovanju.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

@scream katere nexen-ke pa? Jaz jih tudi ogledujem , po vseh možnih review-jih in izkušnjah uporabnik je to to za ta denar.

Winguard sport 2 na ocetovi sestki so pa letne N`fera su4.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej malo na tire reviews mnenja.

Ja zsem vedno GY F1 ali pa kako Potenco. Zdaj sem pa 3 leta lahko letne probaval med GY Effgrip in Nokian X-line (teh ne delajo več). Pa sem mislil, kako so GY vrhunske gume. V dežju in suhem ni razlike, pa po plundri/snegu (spluženo seveda), samo wtf. Kar pleza avto in pleza. Tako bom te dni za oba avta kupil letne Nokian. Da sprobam zadevo od novega pa do smrti... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.