Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 17 minutami je Alex napisal:

Tukaj si oglej mnenja kupcev. Po moje so najbolj realna. 

https://www.tyrereviews.com/Tyre/Toyo/Proxes-Sport.htm

https://www.tyrereviews.com/Tyre/Nexen/N-Fera-SU4.htm

https://www.tyrereviews.com/Tyre/Pirelli/Scorpion-Verde.htm

Jaz bi se od vseh naštetih odločil za nexen. 

Sem gledal vceraj in se tudi jaz nagibam k nexenu, ampak vseeno vas vprasam za mnenje, saj ves vsak drugace vidi stvari in vec mnenj in izkusenj lazje si ustvaris sliko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 6 minutami je scania napisal:

Sem gledal vceraj in se tudi jaz nagibam k nexenu, ampak vseeno vas vprasam za mnenje, saj ves vsak drugace vidi stvari in vec mnenj in izkusenj lazje si ustvaris sliko.

Najbrž so Nexen na, splošno v redu. Sem pa že opisal, kako je kolegu na Mazdi 6, pri hitrosti 130/uro, zimske nexen dobesedno "sleklo" iz platišč in se je komaj rešil, da ni šel v ograjo. Stolklo mu je notranjo plastično obrobo blatnika  in blatnik z zunanje strani. Verjetno je bil to bolj kot ne osamljen primer. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je scania napisal:

Prosim za mnenja in priporočila in sicer za gume 225 45 r19. Vagam med toyo proxes sport, nexen n fera su4, pirelli scorpio, bridgestone turanza t001 (jih imam sedaj 4leto in v mokrem glih niso nekaj)

Toyo sem vozil, sicer v manjši dimenziji in so bile super gume , ampak tako bi rekel za 2.sezoni, mehke, držijo ko "čigumi" :), tako da slabe niso, moraš pa vedeti da tudi ne trajajo dolgo, mislim da pri teh gumah in vseh testih je podobno kot pri avtih, lahko imaš nesrečo in dobiš slab komplet (kako so včasih rekli kot da dobiš VW iz nočne izmene, potem je jeba :), ker drugače je pa vse ok), tako je tudi z gumami, verjento na x-miljon izdelave lahko naletiš na slabo serijo in nimaš kaj....bistvo je kaj želiš od gume in kako voziš.....če ne hodiš na track day in stezo ter imaš kakor toliko normalen stil vožnje bi morale vse gume ki so po testih ocenjeno dobro/odlično biti dobre....drugo je če "ožemaš" avto in gume na vsakem ovinku/cesti do onemoglosti, potem rabiš imeti super sport gume, te pa seveda niso poceni. 

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam sedaj nove Nexen Nfera SU1, po 2 mesecih uporabe sem z njimi zadovoljen. Gume so zelo tihe, poraba se mi zdi ok, na mokrem pa tudi nisem opazil problemov. Po avtocesti sem glih vceri 170 vozil polno natovorjen in gre ko puščica. Tko da jaz bi jih še enkrat kupil.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je ignacij napisal:

Jaz imam sedaj nove Nexen Nfera SU1, po 2 mesecih uporabe sem z njimi zadovoljen. Gume so zelo tihe, poraba se mi zdi ok, na mokrem pa tudi nisem opazil problemov. Po avtocesti sem glih vceri 170 vozil polno natovorjen in gre ko puščica. Tko da jaz bi jih še enkrat kupil.

Te nfera SU4 naj bi bile še boljše. Sicer jih nisem imel še nikoli ne enih ne drugih a verjetno so za počasno krujzanje čisto v redu. Je pa res, da verjetno nimajo trdih bokov in jih ni smiselno terati v ovinke. Sam nisem glih ljubitelj teh "turističnih" gum. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam Maxxis VS-01, pa sm res za1x super zadovoljen z njimi

maxxis-victra-sport-vs01.jpg
WWW.TYREREVIEWS.COM

Will the Maxxis Victra Sport VS01 suit your car? Find the best tyre for your car read 6 reviews for...

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

Te nfera SU4 naj bi bile še boljše. Sicer jih nisem imel še nikoli ne enih ne drugih a verjetno so za počasno krujzanje čisto v redu. Je pa res, da verjetno nimajo trdih bokov in jih ni smiselno terati v ovinke. Sam nisem glih ljubitelj teh "turističnih" gum. 

S tvojim navorom definitivno rabiš nekaj bolj športnega

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nfera 4 naj bi bila posodobljena verzija. Boljša naj bi bila od 1- ke  v aguaplaningu, imela naj bi krajšo zavorno pot v mokrem, boljšo vodljivost na mokrem in manjšo porabo goriva, se pravi bolj varčna. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je ignacij napisal:

S tvojim navorom definitivno rabiš nekaj bolj športnega

Res je. Zato pač kupujem bolj  športno naravnane gume. So sicer dražje a te velikokrat rešijo iz kake zagate pri zaviranju ali vožnji v ovinek. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Bini napisal:

Seveda so,samo pri nas rečemo vsem gumam z onega konca,da so Kitajske.....

@Deeyan Maxxis so pa iz Tajvana,skoraj Kitajske.....😲

Pol so Bridgestone, pa Toyo, pa Yokohama... tut kitajske? 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Alex napisal:

Res je. Zato pač kupujem bolj  športno naravnane gume. So sicer dražje a te velikokrat rešijo iz kake zagate pri zaviranju ali vožnji v ovinek. 

Za tvojo Mazdo in navor bo obremenitveno vsaka Nexen guma dobra.:bravo:

:whatever: Kar se pa večletne kvalitete tiče pa pojma nimam.....

pred 5 minutami je Deeyan napisal:

Pol so Bridgestone, pa Toyo, pa Yokohama... tut kitajske? 😁

Japonske so izjema,pa na moje Falken si pozabil so tudi Japonske....😉😂🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priznam da bi zdej na katerikoli avto, razen SUV seveda, dal gor letno Sava Intensa UHP2 in to je to. In jo menjal nax3 sezone, basta. Stare pa prodal oo 25% cene ker se vedno najde kje kdo, ki jih rabi sam še za eno sezono default_smile.png

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je TiEn napisal:

Kolkr alex "tera" avto, da rabi vse toliko športno ma porabo minimalno 15l/100 🤪

15l ne, imam pa nekje od 7,2 do  7,5. Tistih 5,4 na fuel tipu je bilo zame zgodovinskih. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Za tvojo Mazdo in navor bo obremenitveno vsaka Nexen guma dobra.:bravo:

:whatever: Kar se pa večletne kvalitete tiče pa pojma nimam.....

Japonske so izjema,pa na moje Falken si pozabil so tudi Japonske....😉😂🤣

Nexen ne boš videl  na mojem avtu. 😊

 

pred 5 minutami je J.J. napisal:

Kwa pa vozis to Alex? Sj tolk men pije, 7,6

Zato pa rabim športne gume. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.