Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Evo, nove gume so doma. Sveže, stare le tri mesece. Je pa zanimivo, da so Conti made in Portugal. Izgleda, da dan danes dela že vsaka država vse in za vsakogar. 😊

 

IMG_20210607_155758.jpg

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Continental premiumcontact. Jaz sem jih mel na prejšnjem avtu ko so so mi v roku 2 mescu 3 se prepiškale zaradi majhnih kamenčkov, ko se mi je tretja sm jih sam zafasu u  smeti... pa mogoče sem jih mel 1leto vse skupaj.. al je bil kak defekt nism raziskoval so sam letele 😂

Popravljeno od TiEn
  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je TiEn napisal:

Continental premiumcontact. Jaz sem jih mel na prejšnjem avtu ko so so mi v roku 2 mescu 3 se prepiškale zaradi majhnih kamenčkov, ko se mi je tretja sm jih sam zafasu u  smeti... pa mogoče sem jih mel 1leto vse skupaj.. al je bil kak defekt nism raziskoval so sam letele 😂

Sam ne mi rečt, da imaš tak makadam pred hišo, da ti vse gume preluknja? Kaj imaš sedaj gor montirano, gume za off road? 🤔

pred 43 minutami je SpEkTr napisal:

Kere gume so to

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk
 

Med najboljšimi premium gumami. Conti premium contakt 6.Zelo dobra guma, drži tako na mokrem kot po suhem. Baje, da zdrži manj, ker je mehka(kot vse vrhunske gume) a ta čas je skoraj ni boljše.😉

pred 57 minutami je Janez007 napisal:

Sem prepričan, da nisi plačal več kot 100 evrov/kos ... 😂

Ne... 79€/kos.Zelo solidna cena za vrhunsko gumo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 6. 2021 ob 18:10 je Alex napisal:

Sam ne mi rečt, da imaš tak makadam pred hišo, da ti vse gume preluknja? Kaj imaš sedaj gor montirano, gume za off road? 🤔

Med najboljšimi premium gumami. Conti premium contakt 6.Zelo dobra guma, drži tako na mokrem kot po suhem. Baje, da zdrži manj, ker je mehka(kot vse vrhunske gume) a ta čas je skoraj ni boljše.😉

Ne... 79€/kos.Zelo solidna cena za vrhunsko gumo. 😉

A to resno 79€/kos za 245 45 R19" 😮 So padle iz tovornjaka? 🤣

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@alex enkrat mi je res na makadamu ko sem šel na čaven, 2x pa na regionalni cesti, enkrat prot nanosu enkrat pa na soškem,.. mini kamenček nedolžen zarit notr, sicer so mi vsako gumo flikali ampak nism pole se milsil bavit več s tem

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Janez007 napisal:

A to resno 79€/kos za 245 45 R19" 😮 So padle iz tovornjaka? 🤣

slika.thumb.png.4b41fee0a3218a53ceeffe6fde5bc99f.png

Ne, so dimenzije 225/45r17.  Za mojo staro mazdo 1.gen. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je TiEn napisal:

@alex enkrat mi je res na makadamu ko sem šel na čaven, 2x pa na regionalni cesti, enkrat prot nanosu enkrat pa na soškem,.. mini kamenček nedolžen zarit notr, sicer so mi vsako gumo flikali ampak nism pole se milsil bavit več s tem

Ah seveda, ta guma ni za off road terene. To je "gospa" guma za asfaltne ceste. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je TiEn napisal:

Jah jebeš take gume k niti mal kamenčkov na regionalni asfaltirani cesti en zdržijo, ni pa 2x za rečt da so mele kak defekt

Možno. Glede na to, kje vse jih izdelujejo ni rečeno, da si naletel na kake romunske conti-je  sumljive kvalitete. Je pa čudno, ker dan danes je zelo malo gumi defektov. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nove gume so montirane. Samo so pa res postali tej gumisti odiralci. Za montažo štirih gum + centriranje=48€.

Še dobro, da ne hodim pogosto k njim, ker imam vse feltne dvojne za letne in zimske gume. In potem naj še kdo reče, da se ne izplača kupiti dodatnih felten za zimske gume. Vsako leto te stane ta kolobocija z premontažo 90€. In mislim, da pride za 19" še dražje. 🤔

  • Všeč 1
  • Žalosten 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U mater mate drago pri vas 🙈Jaz dam v Vipavi 35€ za 19"ke

 

p.s: sam čakam da uleti zdej uni, da mi reče de dam premal državi 😂🤣

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Alex napisal:

Nove gume so montirane. Samo so pa res postali tej gumisti odiralci. Za montažo štirih gum + centriranje=48€.

Še dobro, da ne hodim pogosto k njim, ker imam vse feltne dvojne za letne in zimske gume. In potem naj še kdo reče, da se ne izplača kupiti dodatnih felten za zimske gume. Vsako leto te stane ta kolobocija z premontažo 90€. In mislim, da pride za 19" še dražje. 🤔

So oderuhi ja. 3€ mi je računal za gumo dol vzet pa mislim, da malo čez 20€ za nazaj( centriranje+ventilček)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je TiEn napisal:

U mater mate drago pri vas 🙈Jaz dam v Vipavi 35€ za 19"ke

 

p.s: sam čakam da uleti zdej uni, da mi reče de dam premal državi 😂🤣

Ja, pa ventilčki so tudi novi. Verjetno so ventilčki pripomogli k tej zlatarske ceni. 🤗

 

pred 5 minutami je Hixxy napisal:

35?

 

Pr rouščki je premontaža 25€ :)

To je cena za eno gumo ali za vse štiri? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Ja, pa ventilčki so tudi novi. Verjetno so ventilčki pripomogli k tej zlatarske ceni. 🤗

 

To je cena za eno gumo ali za vse štiri? 🤔

Na obali imate tudi laborginije parkirane, ni vrag da je drago😄😉, jaz za gume menjavo pri lokalnem mehaniku (aka kozolec), je pa res da mi ne menja ventilčkov, dam 5eur...pa mu raje 6pax prinesem😉😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Bini napisal:

 

Mimogrede,a ste brali kaj pomeni rdeča ali rumena pika na gumi-na bočnici...🤔


Ravno danes ;)

 

a77d6bb0f9ab66764d85.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Odgovor na vprašanje.

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem prišel do tega stavka sem nehal brati

 

Manj uteži pa pomeni tišjo in udobnejšo vožnjo, da o trajnostni uporabi svinca niti ne govorimo.
 
 
Svinec za uteži je prepovedan tam nekje že 15 let, razen pri šušmarjih in kozolčarjih.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

Ko sem prišel do tega stavka sem nehal brati

 

Manj uteži pa pomeni tišjo in udobnejšo vožnjo, da o trajnostni uporabi svinca niti ne govorimo.
 
 
Svinec za uteži je prepovedan tam nekje že 15 let, razen pri šušmarjih in kozolčarjih.

 

Ha, ha, svinec na feltni. 🤣🤣. Samo res, kdo je to spisal? Ta je ostal pri stoenkah in yugotih. Dan danes se uporabljajo samolepilne uteži različnih gramatur, ki so na popolnoma drugih zmeseh. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.