Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

Podoben problem tresenja je imel sodelavec z continentalovo letno gumo. Avto ford mondeo. 

Epilog tega je bil, da so bile dve gumi slabo narejene. Kakšna je šansa, da trofiš takole:blink:

 

Uglavnem zahteval denar nazaj in kupil Uniroyalke. Sedaj je mir pravi. 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

dne 19. 9. 2021 ob 22:27 je LabiGT napisal:

Ce je un iz contija sel na uniroyal,  ki je sestrska firma contija pol ne vem kaj je dosegal z menjavo?

Uniroyalke niso tresle. Pa še ceneje oso d precenjenega conti-ja.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je FuManchu napisal:

Uniroyalke niso tresle. Pa še ceneje oso d precenjenega conti-ja.

Jaz sem montiral conti na staro mazdo in so zakon. Danes je imel sin tečaj varne vožnje na Vranskem in se inštruktor ni mogel načuditi, kako gume držijo na mokrem. 

In prav tako, kako se avto na mokrem hitro ustavi. Resda so gume čisto nove a vseeno. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se tudi malo nagibam na isto kar ima @Bini, se pravi kleber. Nekako po zadnjih testih so takoj za prvimi tremi (se pravi so 4.), conovno pa 50eur manj po komadu.

 

Na sestki sem bil zadovoljen z dunlopkami medtem, ko mi continentalke nekako niso bile vsec. (govorim za zimske)

 

Trenutno so pa gor original bridgestone, ki mi pa se mi zdijo, da na mokri cesti zelo zelo slabo drzijo ( @Bini imas iste? si zadovoljen?)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bossek napisal:

Jaz se tudi malo nagibam na isto kar ima @Bini, se pravi kleber. Nekako po zadnjih testih so takoj za prvimi tremi (se pravi so 4.), conovno pa 50eur manj po komadu.

 

Na sestki sem bil zadovoljen z dunlopkami medtem, ko mi continentalke nekako niso bile vsec. (govorim za zimske)

 

Trenutno so pa gor original bridgestone, ki mi pa se mi zdijo, da na mokri cesti zelo zelo slabo drzijo ( @Bini imas iste? si zadovoljen?)

Imam enake gume kot ti,Bridgestonke a ne vem kako držijo po mokri cesti,ker se še po taki nisem vozil....🤔. Mislim,da ne more biti tako hudo....😁 

Kateri test gum si gledal?🤔

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je TiEn napisal:

@Bini
če ni skrivnost iz kje si naročil gume, pa kolk cajta je trajal da so prišle

 Naročil sem pri "Gume na dom " in prišle so po 2-3 delovnih dneh,če se prav spomnim.👍

Poglej malo nazaj kjer sem malo več napisal.😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8 hours ago, Bini said:

 Naročil sem pri "Gume na dom " in prišle so po 2-3 delovnih dneh,če se prav spomnim.👍

Poglej malo nazaj kjer sem malo več napisal.😊

Super, hvala. Cena je odlična. Sem šel par strani nazaj pa nisem nikjer zasledil kak DOT si dobil? Mogoče sem le slep.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 9. 2021 ob 12:26 je TiEn napisal:

Super. Sicer na spletni v oznaki nimajo XL, ma sem malo raziskal in bi moral biti ta model XL ne?

Brez skrbi, so SUV gume in so prav tako XL pa še zaščito za feltne imajo👍. Na njihovi strani je res malo pomanjkljivo napisano, če pa pogledaš pri strani Liderpnevmatik pa je razvidno, da ima ta model to kar ti želiš! 😀

Evo še slika deklaracije... 👍

Screenshot_20210928_123603_com.android.chrome~3.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če ni bilo še objavljeno. Se pa seveda splača pogledat teste in reviews še drugje.

Screenshot_10.thumb.jpg.9017964629e4568f2558e74665f3017a.jpg

 

 

Bom naročil nasledni mesec okoli 10tega ko dobim plačo. Dimenzija 225/55/r17,.. sam na žalost še nimam sreče pr rabljenih feltnah, tako da bom moral nove uzet.

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 Z Boss-om sva vedno trdila, da so zimske Dunlop najboljše gume, tako so to tudi letos na testu samo potrdile. Imel sem že vse mogoče in naslednje zimske bodo zopet Dunlop. Kako gredo te gume po snegu... 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

 Z Boss-om sva vedno trdila, da so zimske Dunlop najboljše gume, tako so to tudi letos na testu samo potrdile. Imel sem že vse mogoče in naslednje zimske bodo zopet Dunlop. Kako gredo te gume po snegu... 

Lani pa niso ble.😁 Najbolj prestižnih 5 se ravsajo pri vrhu za prestiž in navijajo ceno v višave,Bini pa kupi tiste na 4.mestu za  1/3 cenej.....:vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Bini napisal:

Lani pa niso ble.😁 Najbolj prestižnih 5 se ravsajo pri vrhu za prestiž in navijajo ceno v višave,Bini pa kupi tiste na 4.mestu za  1/3 cenej.....:vesel:

Vem, da niso bile na teh testih vedno na prvem mestu. A po izkušnjah so nekako najboljše. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam sedaj ze 5.sezono michelin (sedaj aplin 6, preje aplin 5) in sem z gumo zadovoljen, verjetno je večina teh gum iz seznama dobrih, je pa res da moraš pač v zimski sezoni prilagoditi način vožnje, veliko folka pa vozi pozimi kot da je vse enako kot poleti😁😉, še vedno pa bolje imeti novo gumo kot pa 5.let staro, pa ne glede na katerem mestu na tej razpredelnici je, samo da ima dobro oceno....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te bom prehitel :)

 

Nic drugace kot ne nemske, ki sem zadnjic dal

1. dunlop

2. michelin

3. goodyear

4. kleber

 

 

test_zimskih_pnevmatik_2021_amzs-3.jpg
WWW.AMZS.SI

Podnebne spremembe vplivajo tudi na izbiro pnevmatik

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko pogledam tale test bolj podrobno ugotovim,da bi Kleberce osvojile prvo mesto,če ji nebi dali za krožno vožnjo na mokri cesti tisto slabo oceno v kar malo dvomim,ker velikih 5. pač morajo biti tam kjer so, sem pa zaenkrat prav vesel,da sem se odločil za Kleber :ouje:

Ko jih pa preizkusim v zimskih razmerah pa poročam....😊

Screenshot_20210930-132030~3.png

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.