Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 7 urami je Bini napisal:

Ko pogledam tale test bolj podrobno ugotovim,da bi Kleberce osvojile prvo mesto,če ji nebi dali za krožno vožnjo na mokri cesti tisto slabo oceno v kar malo dvomim,ker velikih 5. pač morajo biti tam kjer so, sem pa zaenkrat prav vesel,da sem se odločil za Kleber :ouje:

Ko jih pa preizkusim v zimskih razmerah pa poročam....😊

Screenshot_20210930-132030~3.png

Hehe, ne pretiravat no😄😉, take izjave so bolj za v temo "kr neki", tam kjer imate cepljenje temo...

Popravljeno od sportman333
  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tile adac testi niso vredni pol piskra mlačne vode. Dobro se ve kdo financira te teste in potem je logično, da neka x znamka gume redko kdaj kam prileze. Žal.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je FuManchu napisal:

Tile adac testi niso vredni pol piskra mlačne vode. Dobro se ve kdo financira te teste in potem je logično, da neka x znamka gume redko kdaj kam prileze. Žal.

 

Aha, ne verjameš stroki... ti si en navaden antipnevmatikar. 🤪

  • Všeč 1
  • Haha 9
  • Ni všeč 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

19 hours ago, FuManchu said:

Tile adac testi niso vredni pol piskra mlačne vode. Dobro se ve kdo financira te teste in potem je logično, da neka x znamka gume redko kdaj kam prileze. Žal.

Kaj je pol continentalu zmankalo denarja? 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Bossek napisal:

Kaj je pol continentalu zmankalo denarja? 🤔

Conti je in bo vedno top guma ne glede na te teste. Njim ne rabi trošit po nepotrebnem denarja. So pa firme, ki verjetno res dajo ful denarja, da so na koncu med top 5.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je SpEkTr napisal:

Na šiht prav direktor, da je conti gajba, da michelin pilot sport 4s so šele gumbe , k se da normalno peljat 😁

Res je...pilot je top of the top guma. Pa tudi cena je top. 😊

 So pa drugače conti, Dunlop  bridgestone in good year vse super gume. Meni so trenutno gume good year, ki jih imam na avtu  top gume. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 9/30/2021 at 7:22 PM, Bini said:

Super,čez kaka tri leta bomo pa poročali kakšna je kvaliteta in kako smo zadovoljni!😆

Zdaj znajo cene malo poskočit zaradi dobre uvrstitve na testih,tako da pohiti!👍

A veš, da so šle za 7€ po komadu gor tam kjer sem jih jaz naročil :D hehe

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.