Skoči na vsebino

Mazda6 avtomatik - zavorna luč


Priporočeno sporočilo

Za tiste, ki imate mazdo6 avtomatik, novejsi letniki (2014+). Ali vam ob neznem pritisku bremze (ko bremza ze zacne mal prijemat, npr. ob voznji nazaj) svetijo zavorne luci ali zasvetijo sele, ko pritisnete pedal mo?neje?

 

Sprasujem, da vem, kaj je normalno. Pri meni zasveti luc sele, ko pritisnem bremzo mocneje. Seveda me skrbi kako je potem z zavorno lucjo ob vsakodnevni voznji...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moderatorji lahko temo tudi zbri?ejo.

 

?e pa ostane, pa povem re?itev: narobe montirano stikalo zavorne lu?i. To mi je menjal mehanik, tudi ko sem se mu prito?il, da nekaj ni ok, je zadeva ostala ista... danes sem ?el do avta (+youtube video) in ?e enkrat montiral stikalo, le obrnil sem ga za 180stopinj in sedaj dela - ?e ob minimalnem pritisku zasveti zavorna lu?. Tako da vsem, ki menjate omenjeno stikalo, priporo?am, da ste pozorni na to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce bo se komu prav prislo, zato bom temo kar pustil...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Boss je spremenil naslov v Mazda6 avtomatik - zavorna luč

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.