Skoči na vsebino

Mazda cx3


Gobica

Priporočeno sporočilo

pred 14 minutami je Alex napisal:

Pismo, moram prodat dizelco in kupit te vaše stroje.Se vozite skoraj zastonj. Jaz sem pa mislil, da ki imamo mi šparovčke. 🤗

 

 

 

Hehehe, časi grejo naprej.... :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Alex napisal:

Pismo, moram prodat dizelco in kupit te vaše stroje.Se vozite skoraj zastonj. Jaz sem pa mislil, da ki imamo mi šparovčke. 🤗

 

 

 

To je zato ker maš eno pa pol tone velko in težko pošast, te pač ne gre dajat ob bok 200-300 kil lažjim :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Pismo, moram prodat dizelco in kupit te vaše stroje.Se vozite skoraj zastonj. Jaz sem pa mislil, da ki imamo mi šparovčke. 🤗

 

 

 

Tako, hitrejši, nižja poraba, ni da ni. Priporočam.

 

Edini minus je, da če bova šla skupaj v bauhaus bom jaz za dve gajbi rabil najet kombi ti boš pa pol stanovanja zmetal v 6ko. :D

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je NevLado napisal:

Tako, hitrejši, nižja poraba, ni da ni. Priporočam.

 

Edini minus je, da če bova šla skupaj v bauhaus bom jaz za dve gajbi rabil najet kombi ti boš pa pol stanovanja zmetal v 6ko. :D

 

Hitrejši? Iz katere pravljice si pa to izvlekel? Klanci? Kdo dela kolone po klancih?Pri vožnji 100/uro po avtocesti kdo bo imel manjšo porabo? Ko bo potrebno dati dve vrečki v prtljažnik, kdo bo klical domov ženo, da mu pride pomagati peljati "tovor" domov? Kdo boljj onesnažuje okolje? Kdo ne more vleči zadaj niti bicikla a  kje šele kakšno manjšo prikolico za peljati frezo itd.. itd.. 😛😏

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Hitrejši? Iz katere pravljice si pa to izvlekel? Klanci? Kdo dela kolone po klancih?Pri vožnji 100/uro po avtocesti kdo bo imel manjšo porabo? Ko bo potrebno dati dve vrečki v prtljažnik, kdo bo klical domov ženo, da mu pride pomagati peljati "tovor" domov? Kdo boljj onesnažuje okolje? Kdo ne more vleči zadaj niti bicikla a  kje šele kakšno manjšo prikolico za peljati frezo itd.. itd.. 😛😏

V večini se strinjam,ampak odvisno za kaj rabiš tak avto ? Meni je to kar imam max.pa tudi v klance proti in iz primorske ni problem peljat 140-150 kar je čisto vredu,no edini problem pa je ko ti tisti z 100 zabluzi pred tabo in moraš potem res imeti nekaj potrpljenja,da ga prehitiš in dobiš spet neko zgledno hitrost. Kaj češ tako pač je....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

V večini se strinjam,ampak odvisno za kaj rabiš tak avto ? Meni je to kar imam max.pa tudi v klance proti in iz primorske ni problem peljat 140-150 kar je čisto vredu,no edini problem pa je ko ti tisti z 100 zabluzi pred tabo in moraš potem res imeti nekaj potrpljenja,da ga prehitiš in dobiš spet neko zgledno hitrost. Kaj češ tako pač je....:nevem:

Fer napisano. Ne moreš imeti vsega najboljšega, kot imamo mi, ki vozimo dizel karavane.🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, ko je ravno govora o tem. Včeraj se vozim po avtocesti in zagledam darsov kamion z opozorilom na možnost naleta. Ga prehiti in kaj vidim? Pred njim vozi mazda, benzinar. Dobro, res je bil rahel vzpon in razumem, da so morali zavarovati vozilo pred naletom tovornih vozil, a vseeno. Je pa baje imel super porabo. Tudi to nekaj šteje. 😏

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Alex napisal:

Aja, ko je ravno govora o tem. Včeraj se vozim po avtocesti in zagledam darsov kamion z opozorilom na možnost naleta. Ga prehiti in kaj vidim? Pred njim vozi mazda, benzinar. Dobro, res je bil rahel vzpon in razumem, da so morali zavarovati vozilo pred naletom tovornih vozil, a vseeno. Je pa baje imel super porabo. Tudi to nekaj šteje. 😏

Mi je všeč kako se prepričuješ, da je dizel kul. :P

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Aja, ko je ravno govora o tem. Včeraj se vozim po avtocesti in zagledam darsov kamion z opozorilom na možnost naleta. Ga prehiti in kaj vidim? Pred njim vozi mazda, benzinar. Dobro, res je bil rahel vzpon in razumem, da so morali zavarovati vozilo pred naletom tovornih vozil, a vseeno. Je pa baje imel super porabo. Tudi to nekaj šteje. 😏

Ja, tega sem tudi jaz videl apak je bil dizel ,ki je bil v rezervnem programu zaradi zamašitve DPF filtra! Tudi to se zgodi..:ouje:(šala mala)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp...zanima me za za našo novo Mazdo cx3 kartica za Navigacijo ?to sem naročil preko spleta za cx3.😁

Naslednje ...to kartico potem samo dam v režo ..in to deluje ali je kakšen poseben postopek...hvala za pomoč..😉😁😁lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ponavadi dobis navodila zraven ... 

 

Naceloma samo vstavis in sledis navodilomna zaslonu... Lahko pa jo das tudi v citalec in priklopis na racunalnik, namestis Mazda toolbox, registriras ter preveris, ce je na voljo se kaksna posodobitev ... 

 

preview.jpg
INFOTAINMENT.MAZDAHANDSFREE.COM

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za inf...ki dobim probam.javim 😁😉

Samo ta cx3 ima vso opremo razen te kartice za navigacijo...Orig. je 500 € noro 🤪🤪🤪.saj so mi jo hoteli dan na Mazdi ..samo cena avta bi bila dražja :danzoman: lp zoom zoom 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
dne 2. 7. 2020 ob 14:16 je NevLado napisal:

A ponastaviš računalnik z vsakim tankom?

 

Jaz sem do sedaj vedno ponastavil ob tankanju sedaj bom pomoje kar pustil pri miru par mesecev pa da vidimo, kje se ustali.

Ne. Računalnik resetiram ko menjam pnevmatike. Torej 2x letno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.