Skoči na vsebino

Problemi s stranskimi ogledali


Priporočeno sporočilo

@Anita pokliči servis v Celju (Selmar).  Prosi Kristjana, da ti pripravi predračun. Motorček je 30 eur + delo 32eur. Tu še prišteješ ddv in te pride cca. 80eur vse skupaj. Za razliko 100 eur pa narediš en šoping v bližnjem City centru 😉

  • Všeč 6
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Liuch napisal:

@Anita pokliči servis v Celju (Selmar).  Prosi Kristjana, da ti pripravi predračun. Motorček je 30 eur + delo 32eur. Tu še prišteješ ddv in te pride cca. 80eur vse skupaj. Za razliko 100 eur pa narediš en šoping v bližnjem City centru 😉

Čas + prevoz je tudi nek denar :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Liuch napisal:

@Anita pokliči servis v Celju (Selmar).  Prosi Kristjana, da ti pripravi predračun. Motorček je 30 eur + delo 32eur. Tu še prišteješ ddv in te pride cca. 80eur vse skupaj. Za razliko 100 eur pa narediš en šoping v bližnjem City centru 😉

Ravno to sem hotel napisat pa si me prehitel....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je NevLado napisal:

Čas + prevoz je tudi nek denar :D 

Iz inata bi šel Selmarju in to naredil, potem pa šel na Interklas in jim j...l mamico,ter jim povedal kaki nateguni so postali......😤 Postajajo počasi podobni kot nekdaj BTC salon......🥴 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Bini napisal:

Iz inata bi šel Selmarju in to naredil, potem pa šel na Interklas in jim j...l mamico,ter jim povedal kaki nateguni so postali......😤 Postajajo počasi podobni kot nekdaj BTC salon......🥴 

Čaki, to sklepaš na podlagi tega, kar ti pove ena oseba na forumu? Za en motorček špegla?

 

Dej prosim razloži mi po katerem kriteriju si naredil zaključek da so na interclassu postali nateguni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ni daleč od resnice, 1 ura dela je pač skoraj 100eur.

Ne vem kje ste vi videli original motorček za 30 eur...

 

MIKSTOREPH.COM

This part will only replace the folding motor mechanism inside which usually causing problem if defective. Half way folding or not folding at...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razen par svetlih izjem, so vsi ostali uradni servisi nateguni. Da ne govorimo o tem, da tri četrt tam zaposlenih mehanikov razen menjave olja in filtrov nima pojma o šraufanju. 

Meni so razbili drugič, ko so menjavali levi  motorček ogledala, steklo ogledala. 

Nato sem moral  čakati dodatnih  deset dni, da so dobili novega. Kakšni amaterji v Kp. 🙄

  • Začuden 1
  • Žalosten 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je NevLado napisal:

Čaki, to sklepaš na podlagi tega, kar ti pove ena oseba na forumu? Za en motorček špegla?

 

Dej prosim razloži mi po katerem kriteriju si naredil zaključek da so na interclassu postali nateguni.

Tako kot sem napisal,šel bi na Selmar,dal porihtat in na podlagi računa bi jim šel povedat svoje itd. Čist enostavno in ne kar tako na pamet,da ne bo nesporazuma,ker drugače nimam nič proti Interklasu,celo priporočal sem ga nekaterim tukaj napram BTC servisu👍Pred leti sem bil tam in imel res dobro izkušnjo a v nekaj letih se lahko marsikaj spremeni,tudi tam....😉👍

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Bini napisal:

Tako kot sem napisal,šel bi na Selmar,dal porihtat in na podlagi računa bi jim šel povedat svoje itd. Čist enostavno in ne kar tako na pamet,da ne bo nesporazuma,ker drugače nimam nič proti Interklasu,celo priporočal sem ga nekaterim tukaj napram BTC servisu👍Pred leti sem bil tam in imel res dobro izkušnjo a v nekaj letih se lahko marsikaj spremeni,tudi tam....😉👍

 

pred 52 minutami je NevLado napisal:

Čaki, to sklepaš na podlagi tega, kar ti pove ena oseba na forumu? Za en motorček špegla?

 

Dej prosim razloži mi po katerem kriteriju si naredil zaključek da so na interclassu postali nateguni.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je SpEkTr napisal:

Saj ni daleč od resnice, 1 ura dela je pač skoraj 100eur.

Ne vem kje ste vi videli original motorček za 30 eur...

 

MIKSTOREPH.COM

This part will only replace the folding motor mechanism inside which usually causing problem if defective. Half way folding or not folding at...

 

Če mi ne verjameš ti prilagam izsek od celotne ponudbe, kjer je razvidno. Tej ceni prištej še ddv. 

Drugače pa... lej , če rajši plačate 100 eur več tud prav. Mogoče pa imajo v LJ premijski motorček. 🤷‍♂️

 

Screenshot_20230314_160353_Drive.jpg

Screenshot_20230314_160253_Drive.jpg

  • Všeč 3
  • Začuden 1
  • Hvala 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Liuch napisal:

Če mi ne verjameš ti prilagam izsek od celotne ponudbe, kjer je razvidno. Tej ceni prištej še ddv. 

Drugače pa... lej , če rajši plačate 100 eur več tud prav. Mogoče pa imajo v LJ premijski motorček. 🤷‍♂️

 

Screenshot_20230314_160353_Drive.jpg

Screenshot_20230314_160253_Drive.jpg

Lej, verjamemo, brez skrbi. Ampak rad bi razumel ta princip, da nek servis obtožiš za nategune, na podlagi enega TELEFONSKEGA PREDRAČUNA za zamenjavo motorčka. :lol:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narobe je to, da nimajo vsi servisi enotnega cenika in da zastopnik teh stvari ne uredi, enim očitno paše, da je tako..... :nevem:

Mi je pa hecno, da eni do konca zagovarjajo nek servis kako je fajn, potem pa propade.... 🥴

Dober servis je tisti, ki nudi dobro, kvalitetno in prijazno storitev za ugodno ceno ne pa tisti, ki daje popuste samo prijatlom in znancem. 😟Taki običajno hitro zaprejo vrata, poznam nekaj takih.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Bini napisal:

Mi je pa hecno, da eni do konca zagovarjajo nek servis kako je fajn, potem pa propade.... 🥴

 

Tole je pa kr neki izjava. A ti resno misliš, da se situacija ne more spremenit skozi leta? Navadno so za uspeh ali nauspeh zaslužni ali odgovorni ljudje. In ko se ti zamenjajo gre lahko zadeva v kanale. Lahko je pa zadi zgolj neskončni pohlep in ne glede kolk je bil servis nekoč dober je pač šel papa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Boss napisal:

 

Tole je pa kr neki izjava. A ti resno misliš, da se situacija ne more spremenit skozi leta? Navadno so za uspeh ali nauspeh zaslužni ali odgovorni ljudje. In ko se ti zamenjajo gre lahko zadeva v kanale. Lahko je pa zadi zgolj neskončni pohlep in ne glede kolk je bil servis nekoč dober je pač šel papa.

Točno tako je kot praviš, poglej si drugi del moje izjave in ti bo jasno... 😉 Sami mehaniki tako niso nič krivi razen, če niso strokovni.... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Razen par svetlih izjem, so vsi ostali uradni servisi nateguni. Da ne govorimo o tem, da tri četrt tam zaposlenih mehanikov razen menjave olja in filtrov nima pojma o šraufanju. 

Meni so razbili drugič, ko so menjavali levi  motorček ogledala, steklo ogledala. 

Nato sem moral  čakati dodatnih  deset dni, da so dobili novega. Kakšni amaterji v Kp. 🙄

Če bi bil pri Ferku, bi te vodja servisal ziher prepričeval, da je bilo zadaj napokano in da moreš sam novega kupit.

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Če bi bil pri Ferku, bi te vodja servisal ziher prepričeval, da je bilo zadaj napokano in da moreš sam novega kupit.

Ne verjamem. To bi rad doživel. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Tako kot sem napisal,šel bi na Selmar,dal porihtat in na podlagi računa bi jim šel povedat svoje itd. Čist enostavno in ne kar tako na pamet,da ne bo nesporazuma,ker drugače nimam nič proti Interklasu,celo priporočal sem ga nekaterim tukaj napram BTC servisu👍Pred leti sem bil tam in imel res dobro izkušnjo a v nekaj letih se lahko marsikaj spremeni,tudi tam....😉👍

Hvala za info, pokličem jutri na Selmar v Celje. 

Sem pa pred dvemi leti tudi sama imela slabo izkušnjo z Mazda servisom v Btc; naredili so mi redni servis, vprašala sem jih če je potrebno menjati zavorne ploščice, ker mi malo "ruži", ziher je ziher. Pregledali vozilo; vse "bp", avto je kot iz škatlice, gospa. Naslednji dan grem zamenjat gume h mehaniku od kolegice, me tip pokliče in vpraša, če se mislim še kar s takimi ploščicami vozit. Bile so dobesedno požrte. Takrat sem se odločila, da ne bom več hodila v pooblaščen servis, čeprav je bil avto še v garanciji. Ker dvomim, da so mi ga sploh pogledali... Ampak ok.

Popravljeno od Anita
  • Všeč 6
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

Lej, verjamemo, brez skrbi. Ampak rad bi razumel ta princip, da nek servis obtožiš za nategune, na podlagi enega TELEFONSKEGA PREDRAČUNA za zamenjavo motorčka. :lol:

 

Govorila sem z gospodom Majesom iz Interclassa, danes me je poklical, ker ga včeraj ni bilo. Zelo prijazen gospod, rekel tako kot sem rekla; motorček 80eur, delo ena ura 100. Pravi, da se mi bolj splača koristiti kasko, saj ni odbitne franšize za stekla itd, bolje zamenjati celo ogledalo. Evo to je celotna zgodba. Naročena sem v Torek, da pogledajo. Vseeno pa pokličem jutri še v Celje.. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Anita napisal:

Govorila sem z gospodom Majesom iz Interclassa, danes me je poklical, ker ga včeraj ni bilo. Zelo prijazen gospod, rekel tako kot sem rekla; motorček 80eur, delo ena ura 100. Pravi, da se mi bolj splača koristiti kasko, saj ni odbitne franšize za stekla itd, bolje zamenjati celo ogledalo. Evo to je celotna zgodba. Naročena sem v Torek, da pogledajo. Vseeno pa pokličem jutri še v Celje.. 

Jaz bi se zapeljal v Celje in zamenjal oba (motorčka.) Sicer se bo kasko še naprej dražil.😉

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Točno tako je kot praviš, poglej si drugi del moje izjave in ti bo jasno... 😉 Sami mehaniki tako niso nič krivi razen, če niso strokovni.... 

 

Pa to ti razlagam... nekoč so bili v redu in smo jih takrat pohvalili. Zdaj pa so pač kr neki in jih ne hvalimo več. Ti pa se delaš iz nas norca, ker smo pohvalili servis.... NEKOČ.:nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

 

Pa to ti razlagam... nekoč so bili v redu in smo jih takrat pohvalili. Zdaj pa so pač kr neki in jih ne hvalimo več. Ti pa se delaš iz nas norca, ker smo pohvalili servis.... NEKOČ.:nevem:

Napisal sem tako kot je bilo takrat oziroma NEKOČ, ker takrat sem imel slabo izkušnjo in TAKRAT ste zagovarjali BTC,ki je sedaj tamj kjer je in tako počnejo "mogoče" sedaj tudi na Interklasu kot kaže po zgornjih izjavah.....🤔 Mi je pa vseeno kaj in kako imate tam u "močvirju", malo za šalo malo za res.....😉

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Janez007 napisal:

Jaz bi se zapeljal v Celje in zamenjal oba (motorčka.) Sicer se bo kasko še naprej dražil.😉

Se strinjam. Ker tale nasvet s kaskom je že bolj kriminal. Saj ne, da bi prav ščitil zavarovalnice, ampak namerna goljufija pa tudi ne sodi med poštene ljudi.
Sam teh servisov v Ljubljani ne poznam. Vem, da omenjate Interclas in BTC, pa nekega Majesa. Samo dodam, da je bila žena s servisom v BTCju dvakrat hudičevo nezadovoljna. Dvakrat so ji pri menjavi pnevmatik uspeli poškodovati platišča (in potem niti pod razno niso želeli slišati o tem), enkrat pa je servis trajal nekaj ur dlje od dogovorjenega, menjali so stvari, ki sploh niso bile predvidene (mislim, da je bil takrat menjan jermen za klimo in še nekaj - malo me že spomin daje), poleg tega pa je avto od takrat naprej spuščal neke čudne zvoke in spet se niso dali nič motiti glede tega.

Nazaj k ogledalcu - to je očitno res rak rana Mazd. Prav neverjetno. In lepo bi bilo, da sporočiš, kako bodo rešili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Anita napisal:

Govorila sem z gospodom Majesom iz Interclassa, danes me je poklical, ker ga včeraj ni bilo. Zelo prijazen gospod, rekel tako kot sem rekla; motorček 80eur, delo ena ura 100. Pravi, da se mi bolj splača koristiti kasko, saj ni odbitne franšize za stekla itd, bolje zamenjati celo ogledalo. Evo to je celotna zgodba. Naročena sem v Torek, da pogledajo. Vseeno pa pokličem jutri še v Celje.. 

Ugodno rešitev in odpravo težav ti želim, kjerkoli že to bo..... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, mene pa zanima, kako je možno, da stane motorček še enkrat ceneje na drugi lokaciji? Kaj nima Mazda nekega enotnega cenika? Oz ga najbrž ima, potem pa kaj - vsak po svoje nabija gor marže?

 

Če tole drži s 40eur na motorček, bi moral mal pompa naredit, pa da si nekateri malo zamislijo. Me zanima koliko pri Močniku stane tale motorček..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je SpEkTr napisal:

Ok, mene pa zanima, kako je možno, da stane motorček še enkrat ceneje na drugi lokaciji? Kaj nima Mazda nekega enotnega cenika? Oz ga najbrž ima, potem pa kaj - vsak po svoje nabija gor marže?

 

Če tole drži s 40eur na motorček, bi moral mal pompa naredit, pa da si nekateri malo zamislijo. Me zanima koliko pri Močniku stane tale motorček..

Če bomo še veliko razpravljali, bodo res poenotili in bodo povsod 80€ + delo. :)

 

  • Všeč 1
  • Haha 6
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
    • Jaz se pogovarjam o Volvotih, ki so bili izdelani pod kitajskim lastništvom.   Če je to 4-kotna škatla, potem je še pristen šved.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.