Skoči na vsebino

Problemi s stranskimi ogledali


Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Alex napisal:

Sem zadnjič vprašal na servisu glede ogledal na premium mazdi cx30. 

Serviser mi je odgovoril, da pač kot celoten avto so tudi ogledala na tem avtu premium.To se vidi takoj tudi po izdelavi. Napram tem so na 6-ki ogledala kot igračke. 

 

 

Serviser ti je povedal tisto, kar si zelel slisati... sploh ce si veckrat omenil "premium" :D ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Problemi s stranskimi ogledali

Že dvakrat, ko sem bil v avtopralnici Petrol na Celovški, Lj., so se mi zunanja ogledala čisto obrnila pa čeprav sem jih imel poklopljena na Mazdi CX-30, se to še komu dogaja tam, se mi zdi da je zadeva preveč močna (krtače). Ima kdo kakšen drug predlog kam peljati v LJ na pranje, razen da operem avto sam doma. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E..ja rajši operi ročno plus paromat😉😁.ker te krtače v avtopralnicah so močne in full umazane ter grobe ..ti poškoduje lak na avtu.

Pa lep dan zoom zoom 😉😉😁

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Gelipter napisal:

E..ja rajši operi ročno plus paromat😉😁.ker te krtače v avtopralnicah so močne in full umazane ter grobe ..ti poškoduje lak na avtu.

Pa lep dan zoom zoom 😉😉😁

Hvala mojstrer,ravno to sem hotel napisat.....😉👌👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa res, da nekateri vozijo vneto prati vozila v avtopralnice, kjer je lak po enem letu podoben drsališču. 😊

Ampak kaj, ko tega iz različnih vzrokov ne opazijo. 😊 In se hvalijo, kako lep, ohranjen lak imajo.😉

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Robert napisal:

Že dvakrat, ko sem bil v avtopralnici Petrol na Celovški, Lj., so se mi zunanja ogledala čisto obrnila pa čeprav sem jih imel poklopljena na Mazdi CX-30, se to še komu dogaja tam, se mi zdi da je zadeva preveč močna (krtače). Ima kdo kakšen drug predlog kam peljati v LJ na pranje, razen da operem avto sam doma. 

Žalostno, da se to dogaja, posebej pri teh premium vozilih.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je TiEn napisal:

Žalostno, da se to dogaja, posebej pri teh premium vozilih.

Bolj žalostno skoraj to, da se nov avto pere na krtačah... 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je FuManchu napisal:

Bolj žalostno skoraj to, da se nov avto pere na krtačah... 

Vsaj se po po svoje odloči. Če ne moreš prat doma in nimaš ročne pralnice v bližini, kaj tin sploh ostane?

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je TiEn napisal:

Vsaj se po po svoje odloči. Če ne moreš prat doma in nimaš ročne pralnice v bližini, kaj tin sploh ostane?

Na žalost krtače 😕 imam srečo da imam stare avte in ročno avtopralnico 3 minute stran od doma.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je FuManchu napisal:

Bolj žalostno skoraj to, da se nov avto pere na krtačah... 

Nimaš kej, je pa bolj komot, če ti ga krtače spedenejo, kot pa sam 😊 Na ta račun pa trpi lak ja.

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je Bini napisal:

Še bolj žalostno je to da obstojajo take a.pralnice....:blink:

V bistvu bi morali te avtomatske avtopralnice inšpektorji pregledati vsak teden, kako izgledajo te krtače, ki tako uničujejo lak. Če bi ugotovili, da je ujetega preveč drobnega peska v njih, bi jih morali zapreti. In jim dati rok, da jih zamenjajo z novimi, ki manj uničujejo lak. 

  • Všeč 3
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

V bistvu bi morali te avtomatske avtopralnice inšpektorji pregledati vsak teden, kako izgledajo te krtače, ki tako uničujejo lak. Če bi ugotovili, da je ujetega preveč drobnega peska v njih, bi jih morali zapreti. In jim dati rok, da jih zamenjajo z novimi, ki manj uničujejo lak. 

Uf, to bi pa blo. 🙂

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

V bistvu bi morali te avtomatske avtopralnice inšpektorji pregledati vsak teden, kako izgledajo te krtače, ki tako uničujejo lak. Če bi ugotovili, da je ujetega preveč drobnega peska v njih, bi jih morali zapreti. In jim dati rok, da jih zamenjajo z novimi, ki manj uničujejo lak. 

V takem primeru bi pa " mogoče" tudi moj avto videl pralnico.....😉👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

V takem primeru bi pa " mogoče" tudi moj avto videl pralnico.....😉👍

Moj še vedno ne. 😊 Mi je gušt oprati avto ko vem, da je narejeno prav. 😊

Sva bila z Gelipterjem prav zgrožena, kako je bila barva na ženini cx3, ki sva jo spolirala, polna precej globokih hologramov. Na sprednji havbi še posebaj. Sva jih morala s tremi različnimi polirnimi pastami polirat, da sva jih spravila vem. To se lepo vidi na soncu in na temnejših barvah še posebno dobro. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Moj še vedno ne. 😊 Mi je gušt oprati avto ko vem, da je narejeno prav. 😊

Sva bila z Gelipterjem prav zgrožena, kako je bila barva na ženini cx3, ki sva jo spolirala, polna precej globokih hologramov. Na sprednji havbi še posebaj. Sva jih morala s tremi različnimi polirnimi pastami polirat, da sva jih spravila vem. To se lepo vidi na soncu in na temnejših barvah še posebno dobro. 

Lahko še tako čuvate lak, potem ti pa koščki kamenčkov dobesedno naluknjajo havbo in blatnike... in potem ugotoviš da je na koncu vseeno :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je NevLado napisal:

Lahko še tako čuvate lak, potem ti pa koščki kamenčkov dobesedno naluknjajo havbo in blatnike... in potem ugotoviš da je na koncu vseeno :) 

Ne smem pomislit ja, kak je moj spredaj od kamenčkov 🥴

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa smo spet pri tej vrsti argumentiranja. Poglej tega ... bla bla bla.   Ja, pač, tradicionalni ICE proizvajalec še po stari logiki gradi tudi EV-je, in potem so taka čreva.   Tesla ima to veliko bolje rešeno, Hyundai/KIA prav tako, pa Kitajci tudi, npr. MG, BYD ... Tudi v Dacii Spring ni takih kolobocij, pa so jo Francozi in Romuni skupaj zmetali.   V splošnem - globalnem tehtanem in še kakršnemkoli drugem povprečju - pa moja trditev drži kot pribita - EV-ji so enostavneje sestavljeni od ICE in bodo posledično tudi lažji za vzdrževanje.   Samo poglej, koliko komponent ima EV in koliko ena dizelska mazdina CX-5 ... Res ni treba biti genij, da pogruntaš, kaj bi raje šraufal, če si mehanik. Drugo je, če te je strah elektrike ... Ampak ko enkrat odklopiš HV-baterijo in 12V-akumulator, lahko šariš po avtu po mili volji - kot Mile stari mehanik.
    • E-golf je po "raziskavah" tudi med boljšimi EV iz vidika vzdržljivosti in tehnike motorja, točno zaradi tega kar si napisal.
    • 80 let od te sramote     80 let od srhljive zaprisege Hitlerju na Plečnikovem stadionu | 24ur.com WWW.24UR.COM Pred natanko 80 leti so na Plečnikovem stadionu plapolale nemška zastava s kljukastim križem, črna zastava zločinske SS in tedaj prepovedana slovenska zastava z grbom kranjske dežele. Bil je...  
    • Moram pohvalit hči; 8-šolko, za zdravo in pametno razmišljanje in sicer sva bila na sprehodu pa sem imel v nahrbtniku edino MONSTER pločevinko, ko me vpraša če imam kaj za pit, povem da imam edino to pošast, pa mi odvrne, da je raje cel dan žejna kot da pije ta strup in da če mislim, da pa meni ta svinjarija koristi, da se krepko motim. Pametna 14-letnica, za razliko od fotra, hehe.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.