Skoči na vsebino

MAZDA MX-30 – ELEKTRIČEN AVTO ZA OKOLJE … IN VOZNIKA


Mazda-si.net

Priporočeno sporočilo

  • 11 mesecev kasneje...

Če (Vedno je če) bi bil rang malo vecji (recmo 350km) in da bi imel nek extender (tako kot ima i3), potem bi bil zame zanimiv (sploh po tej ceni).

 

Do 200km dometa pa je na zalost premalo. Do LJ imam cca 110 pa ce se malo po lj si na 140. In pride zima in ne pridem vec domov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Računica že nekaj časa velja, električen avto se ti ob pogoju da ga polniš doma na pocen štrom, izplača če delaš 200 km na dan. To zna biti pod realnim dosegom tega avta. Spljoh ko baterije po dveh, treh, petih letih niso čist sveže.

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Računica že nekaj časa velja, električen avto se ti ob pogoju da ga polniš doma na pocen štrom, izplača če delaš 200 km na dan. To zna biti pod realnim dosegom tega avta. Spljoh ko baterije po dveh, treh, petih letih niso čist sveže.

 

Razen če narediš 100km v eno smer, nafilas ko si na sihtu in potem čez 8h novih 100km...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bolj varianta za vožnjo iz predmestja v mesto (Kakih 15-20km) ali pa samo kilometer. In ko prideš v službo ga daš polniti s tem, da te čim več ljudi, ki jih poznaš, vidi. Da si fensi in da si in.

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enyak se bo začel z ceno 34.000€ minus subvencija. Z malo večjim range om.
Mazda, bi morala mx-30 ponuditi v cenovnem razredu cx-30 potem bi tudi bila realna cena.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
bded83ec420973f4fb6c-dnevna-migracija-ko
SIOL.NET

Številni Slovenci so si za potrebe vsakodnevnega "commutinga", vožnje v službo in nazaj domov, že omislili električni avtomobil. Kako majhna baterija, ki naj bi prinašala...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem zadnjič gledal na oddaji volan, ko so imeli predstavitev te baterijske mazde. Tako grdega avta pa že dolgo nisem videl. V živo (na tv) izgleda še slabše kot na slikah. Pa ta dvojna vrata, ki se odpirajo kot pri rx 8!? Wtf? Pa doseg avta za eno pot od Ljubljane do Kopra. E moja mazda, s tem avtom si ga močno  upihnila mimo. 😕

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkrat sem bral, da je ta avto mišljen kot drugi avto. In ,da so pri študiji, po kateri so naredili ta avto, dobili podatke, da povprečen voznik na dan naredi 80km. V tem primeru, da živiš nekje v mestu in se voziš v službo/trgovino in nazaj, je tak avto mogoče čist ok. 

 

Je pa res, da ni med najlepšimi in najzmogljivejšimi. Osebno bi raj kakega hibrida. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Alex said:

Sem zadnjič gledal na oddaji volan, ko so imeli predstavitev te baterijske mazde. Tako grdega avta pa že dolgo nisem videl. V živo (na tv) izgleda še slabše kot na slikah. Pa ta dvojna vrata, ki se odpirajo kot pri rx 8!? Wtf? Pa doseg avta za eno pot od Ljubljane do Kopra. E moja mazda, s tem avtom si ga močno  upihnila mimo. 😕

Če bo dobil wanklov podaljševalnik, zna bit zanimiv.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je zimurg napisal:

Če bo dobil wanklov podaljševalnik, zna bit zanimiv.

Z wanklovim bi imela porabo ene 6 na sto. Kar se življenjske dobe tiče bi baterije preživele motor.

 

Ne se sekirat zaradi omejene uporabnosti tega avta. Vsi električni avti so omejeno uporabni, mazdin je samo malenkost bolj. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Mraušk Mčk napisal:

Z wanklovim bi imela porabo ene 6 na sto. Kar se življenjske dobe tiče bi baterije preživele motor.

 

Ne se sekirat zaradi omejene uporabnosti tega avta. Vsi električni avti so omejeno uporabni, mazdin je samo malenkost bolj. 

 

 

 

se ne sekiram in vem za omejeno uporabnost...pravzaprav vsake stvari.

 

samo pri mazdi imajo baje res plan dodati wankla kot generator ...zna bit zanimivo...sicer bomo pa vidli kako jim bo uspelo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To so avti za eno osebo, mogoče max. dve, za prevoz iz svoje občine v sosednjo. Ko je to mogoče, seveda. Pojavi se pa problem, ko je občina raztegnjen kot denimo naša. V tem primeru moraš narediti pavzo za dofilanje štroma. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Mraušk Mčk napisal:

Me zanima samo kako s takšnim podaljševalnikom spraviš denimo manjšo kamp prikolico v južno Dalmacijo, ali pa, še bolje, v centralne Alpe.

 

Na enak nacin, kot lahko ti s tvojim avtom spravis 14 metrski drog za elektricno napeljavo iz Ljubljane v Kranj :D ... Pac niso vsi avti namenjeni vsemu ... 

  • Všeč 2
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Večina električnih avtov sploh ne sme vleči prikolic. Predvsem zaradi pregrevanja baterij in elektromotorjev. Kot kaže bo verjetno trend v prihodnje, da imaš en štrapacni avto na elektriko za okol skakt, ko pa rabiš konkreten prevoz za na dopust, al pa kaj za sabo vlečt bo pa bil en tak luškan karavanski al pa limuzinski dizel, ki bo opravil resno delo.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Mraušk Mčk napisal:

Me zanima samo kako s takšnim podaljševalnikom spraviš denimo manjšo kamp prikolico v južno Dalmacijo, ali pa, še bolje, v centralne Alpe.

 

pred 13 urami je Jest napisal:

 

Na enak nacin, kot lahko ti s tvojim avtom spravis 14 metrski drog za elektricno napeljavo iz Ljubljane v Kranj :D ... Pac niso vsi avti namenjeni vsemu ... 

 

Ej, pa to je fenomenalno! Ti električni avtomobili so mi vedno bolj všeč! Upam, da bo kmalu v vsakem stanovanju ali hiši VSAJ po eden!

 

Veš, kaj bi bil to dober biznis zame! Ker z električnim ne more vleč prikolice, pridem jaz z BTjko, potegnem prikolico na želeno destinacijo, družina pa se z električnim pripelje za menoj. Tam jim pustim prikolico in drugemu vlečem prikolico z morja domov, drugi pa se z električnim peljejo za menoj. Vsakemu računam po 0,80€ na kilometer, pa če v enem dnevu potegnem eno prikolico iz Ljubljane v na primer Zadar, in drugo nazaj, pa da odbijem potne stroške, bi mi ostalo na dan okoli 300€. Če v enem mesecu opravim 20 voženj, dobim novo BTjko v štirih mesecih. Zraven pa na keson naložim še en spodoben 25 kW dizel-agregat, pa pomagam, če komu presahne baterija - tako, za dodatek. Bolj ko premišljujem, bolj so mi ti električni avtomobili všeč...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.