Skoči na vsebino

Mazda 6, letnik 2008-2012, 2.0/2.2 diesel


Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Alex napisal:

Resno, naši dizli imajo to lastnost, da na mestu nabijejo obrate toliko časa, da se motor že kar ogreje. Takrat lahko s pelješ. 😛

 

A ni tisto zato, da se čimprej segreje katalizator in da ne smrdiš po celem mestu? Ker bencinar ma isto foro drugače. Ampak tvoj motor ni takrat niti približno na 50 stopinj, kaj šele na 90. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je NevLado napisal:

A ni tisto zato, da se čimprej segreje katalizator in da ne smrdiš po celem mestu? Ker bencinar ma isto foro drugače. Ampak tvoj motor ni takrat niti približno na 50 stopinj, kaj šele na 90. :)

Ja kazalec kaže nekaj več kot 50°

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja če si zmrzljiva tetica, to zna bit res problem... 😁

 

Drugač pa gretje zicev in volana pa je OK. Greta pa Lučka sta nam pa itak obljubli globalno segrevanje in nekih hudih minusov pozimi ne bo več. Ne vem pa kaj se jima je to poletje pokvarilo, da sem že cel teden v dolgih hlačah in nogavicah na dopustu. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Boss napisal:

Ja če si zmrzljiva tetica, to zna bit res problem... 😁

 

Drugač pa gretje zicev in volana pa je OK. Greta pa Lučka sta nam pa itak obljubli globalno segrevanje in nekih hudih minusov pozimi ne bo več. Ne vem pa kaj se jima je to poletje pokvarilo, da sem že cel teden v dolgih hlačah in nogavicah na dopustu. :nevem:

Ti si v dolgih hlačah, jaz sem bil celo  v bundi na Pokljuki v torek. Je bilo 8°C pa močan naliv, pa mrzel veter. Sem moral pogledati, če nismo mogoče na zimskih počitnicah. 🤔Drugače pa ja, nas je na Gorenjskem štiri dni pralo, kakor koli smo šli. 

In pridemo domov, pa, zopet dež in skoraj hladno. Pa morje 20°C v avgustu. Jap, res je nenormalno segreva vse skupaj. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Alex napisal:

Ti si v dolgih hlačah, jaz sem bil celo  v bundi na Pokljuki v torek. Je bilo 8°C pa močan naliv, pa mrzel veter. Sem moral pogledati, če nismo mogoče na zimskih počitnicah. 🤔Drugače pa ja, nas je na Gorenjskem štiri dni pralo, kakor koli smo šli. 

In pridemo domov, pa, zopet dež in skoraj hladno. Pa morje 20°C v avgustu. Jap, res je nenormalno segreva vse skupaj. 

 

Jaz sem tudi na Gorenjskem in smo zjutraj v Bohinju imeli 13 stopinj, čez dan pa ni šlo čez 20. Vsaj voda se ti pol zdi pri 21 stopinjah prekleto topla. 😀

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Gregster napisal:

Ne morem, da ne bi. Tvoja mazda je ena in edina. Prov ni ji para, narejena le in samo zate Alex. Malo si že smešen.

Se strinjam. Res je tako. A kaj čmo. Svoj avto moraš imeti rad. Če sem smešen, je to zame kompliment. Tudi sam imam rad zabavne in vesele ljudi okoli sebe. 😬

Važno je samo, da nismo zateženi. 😉

pred 8 minutami je Boss napisal:

Jaz sem tudi na Gorenjskem in smo zjutraj v Bohinju imeli 13 stopinj, čez dan pa ni šlo čez 20. Vsaj voda se ti pol zdi pri 21 stopinjah prekleto topla. 😀

Jaz sem bil v Bohinju včeraj dopoldan. A smo naredili samo giro do parkirnega za slap Savico, se malo sprehodili in vija proti Kopru. 

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Gregster napisal:

Ne morem, da ne bi. Tvoja mazda je ena in edina. Prov ni ji para, narejena le in samo zate Alex. Malo si že smešen.

 

pred 8 minutami je Alex napisal:

Se strinjam. Res je tako. A kaj čmo. Svoj avto moraš imeti rad. Če sem smešen, je to zame kompliment. Tudi sam imam rad zabavne in vesele ljudi okoli sebe. 😬

Važno je samo, da nismo zateženi. 😉

Jaz sem bil v Bohinju včeraj dopoldan. A smo naredili samo giro do parkirnega za slap Savico, se malo sprehodili in vija proti Kopru. 

Alex a si imel ti kdaj B M W? :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je NevLado napisal:

 

Alex a si imel ti kdaj B M W? :D 

Ja, ko sem bil mulc sem imel BMW 2002 tii. Zakaj? - benzinarja. 😛

 

 

 

 

pred 10 minutami je Boss napisal:

Eh, če bi vedel, bi te povabil. Sem pa zdajle po 6 dnevih sploh forum mal prečekiral tako da pač žal prepozno.

Res škoda. Sej smo imeli namen bit par dni na Bohinju a nam je dež vse načrte spremenil. Bi se pa lahko dobili gor, ja. Pa bi šla v povorki z našima Mazdama na krog po Bohinju. 😁

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Ja, ko sem bil mulc sem imel BMW 2002 tii. Zakaj? - benzinarja. 😛

 

Tk, iz firbca. Takrat se je potem ta ljubezen do avtov verjetno začela. :P Vrhunski avto za pogledat, zakaj pa nisi pol nikoli več šel nazaj? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je NevLado napisal:

Tk, iz firbca. Takrat se je potem ta ljubezen do avtov verjetno začela. :P Vrhunski avto za pogledat, zakaj pa nisi pol nikoli več šel nazaj? 

Pri nakupu mazde 6 mkl sem izbiral med Mazdo in BMW serija 3.Bmw je imel premajhen prtljažnik in je na srečo odpadel.Sicer pa ga ima kolega pa je mazda noter lepša. Edino njemu pije 4 l /100 (po njegovih besedah).😎 Ima pa stalno neke težave z njim. Pa on pravi, da mu je moja mazda lepša. Če bi bil bmw-jist, ne bi uporabljal žmigavcev. Pa vsi bi me pošiljali nekam. 😛

Je že v redu, da je Mazda. 

  • Všeč 5
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj žmigavci... bolj bi te skrbelo, da ti nebi razteplo motor zaradi strgane verige ali požar zaradi egr-ja... žal je to današnja realnost novejših bavarcev.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.