Skoči na vsebino

Mazda 6 spodnja roka


Priporočeno sporočilo

Mazdasi imam en problem. Po menjavi sprednjih spodnjih rok mi sedaj ob zavijanju levo/desno poka. Poka tudi, ko se zaustavim in sile preidejo na roko. Pokanje je zelo motece in pres menjavo ni bilo prisotno. Roka nima lufta in pravtako ostali deli podvozja. Pelko je 2x vse pregledal in je vse tako, kot mora biti. Njegovo mnenje je, da je neka napaka na roki. Ima mogoce kdo podobne izkusnje oz. kaj bi bilo se za preveriti. Osebno mi je malo cudno, da bi bile obe roki defektni...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ne bo v pomoč, ampak nekoč sem dobil nasvet,da je pri iskanju takih skritih zvokov, fajn avto zapeljati na kanal (recimo na tehničnih) in pregledati podvozje še ko kolesa ne "visijo " tako kot na dvigalu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Scr3am napisal:

Avto je naredil tehnicni dva dni nazaj k so bile gor ze nove roke. Naslednji dan je pa zacelo pokati... 

Potem pa ne more bit nič druga kot,da so ti na tehničnem pokvarili avto,pelji ga nazaj......:whatever: (brez zamere)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Scr3am napisal:

Ocitno se morm sam lotit... Srauf na roki k je fabrisko ze zategnjen je bil losan.  Sem zategnil in je mir. Upam. Amen :D

IMG_20200723_162242.jpg

To je to. Ponavadi mehaniki (ko zgleda vse bp če ne najdejo napake) rečejo vozi dokler gre. No, v tvojem primeru se ne bi dobro končalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je bil avto pri njemu vijak ni imel toliko lufta in je bil vrjetno do konca zasraufan ampak ni bil trdno zategnjen. Jest sem se potem se cel dan vozil po ljubljani in sem opazil, da je pokanje cedalje bolj pogosto in glasnejse. No ko sem prisel domov mi ni dalo miru in sem odstranil kolo in preverjal vse mozne zadeve in naletim na vijak. P.S. vijak ni bil tako mocno odvit, ampak malenkost manj. Jest sem ga na roke odvil za cca. dva obrata, da se lazje vidi na sliki. Kakor koli zadeva je resena in ni vec ropotanja :)

  • Všeč 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.