Skoči na vsebino

Mazda CX-50?


Jest

Priporočeno sporočilo

Mazda-CX-30-2019--fotoshowBig-76c0d859-1
WWW.AUTO-MOTOR-UND-SPORT.DE

Mazda bringt ab 2022 ein neues SUV-Coupé als CX-50 auf Basis der neuen Heckantriebs-Plattform an den Start.

 

2020-mazda-cx-5.jpg
WWW.MOTOR1.COM

It follows the naming convention of the CX-30.

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa zakaj ste vsi prepričani, da v Evropi nikoli več ne bo kakšnega šest ali osem-valjnika? Kaj res mislite, da bo Ferrari v svoja vozila vgrajeval 0,8 litrske trivaljnike? Res mislite, da bo BMW vgrajeval 0,8 litrske trivaljnike? Res mislite, da bo Volkswagen v Bentleye vgrajeval 0,8 litrske trivaljnike?

 

Seveda bomo še naprej imeli v Evropi šest-valjnike v avtosalonih. Vprašanje je le, če si jih bomo dovolj močno želeli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Slivka gre se zaradi jeb.. emisij v EU. Žal za ljudske avtomobile morajo proizvajalci dosegat normo emisij celotne flote vozil. In če ima proizvajalec v ponudbi recimo kak večlji v6 ali v8 motor ki ima velik misijski izpust, se jim poderejo emisije cele flote. Zato ali črtajo kake manj dobickonosne modele, ali dodajajo elektricna vozila ki popravijo to.

Če pa ne dosežejo predpisanih emisijskih norm za celotno floto pa morajo plačati kazen. 

Proizvajalci kot so Ferrari in Bentley pa si lahko privoščijo plačati kazen ker prodajajo zelo drage avte za petičneže, in pokrijejo tudi tisto kazen za emisije. 

Za Mazdo sem 99% da v EU ne bo 2.5 Turbo motorja kaj šele 6valjnikov.

Aja, btw BMW že ene  5let vgrajuje tudi 3valjne 1.2 in 1.5 motorje 😉

Popravljeno od Aless

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, to s kaznimi je res, zato sem pa tudi napisal, da je vprašanje le, če si jih bomo dovolj močno želeli...

 

Je pa res, da Mazda že brez hibrida dosega zelo nizke izpuste, primerljive kakšnemu slabšemu hibridu. Če torej v floto dodajo kakšen hibrid, potem na drugi strani tudi kakšen šest-valjnik ne bi smel biti tak problem.

 

BMW in 1,2 litrski trivaljnik? In potem so mene čudno gledali, ko sem omenil, da bi vozil Mazdo MX-5 kabrioleta samo, če bi imela dizel motor...

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o ja sam res SUV-ov pa pri Mazdi full manjka  :whatever:

 

Drugač so pa mali proizvajalci, tako imenovani butični iz teh okoljevarstvenih norm izvzeti. Se pravi bo Ferrari in Lambo ter Mac še vedno veselo Delali hude stroje. Ostali serijski proizvajalci pa pač ne in zato v EU kr pozabmo in na kolenih prosimo, da nam še 4-valjnikov ne poberejo... banda teroristična. :hudicek:

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Evo jih že spijajo:

lvgj48l1zqa0kcf6qvw8.jpg
WWW.CARADVICE.COM.AU

The next-generation 2022 Mazda CX-5 (or CX-50, as some rumours suggest it could be called) has been spied testing for the first time in...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je 50keda napisal:

Evo jih že spijajo:

lvgj48l1zqa0kcf6qvw8.jpg
WWW.CARADVICE.COM.AU

The next-generation 2022 Mazda CX-5 (or CX-50, as some rumours suggest it could be called) has been spied testing for the first time in...

 

 

upam, da ni taka kot je na slikah, mi nebo čist nč ušeč, full gre na VW linije se mi zdi 🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Boss napisal:

Ne more bit tolk grda.. res, da je SUV sam je trenutna CX-5 za nekaj razredov lepša kot teli renderingi.

Itak, da navlečejo gor en kup kamuflažne plastike, dokler testirajo avto. To pa zato, da se najprej naslajajo švabi, da tokrat pa bodo imeli lepši suv kot Mazda, a ko bo prišla CX 50 na ceste, bodo zopet surle (nosovi) do tal.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Alex napisal:

Itak, da navlečejo gor en kup kamuflažne plastike, dokler testirajo avto. To pa zato, da se najprej naslajajo švabi, da tokrat pa bodo imeli lepši suv kot Mazda, a ko bo prišla CX 50 na ceste, bodo zopet surle (nosovi) do tal.😉

Upajmo,da bo res, bomo kmalu vidli....🧐

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Deeyan napisal:

U bistvu se je moj komentar nanasu na te slike, ne na kamuflazno

Screenshot_20210513_175008_com.huawei.browser_edit_54938828401512.thumb.jpg.13d469d734aaa6980544253c6f9b9058.jpg

Če bo res takšna bo živa smešnica od avta. Upam, da so to le slike " naj bi bila". 🤔

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je SpEkTr napisal:

Pr nas bo pomoje na voljo obični 4 cilindrc. Če bi bil pa 6, bi bil pa to naslednji kandidat za menjavo :D

Pa šestka 6 cilindrov. To bi bil pa moj kandidat z istim motorjem. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je TiEn napisal:

 

Renderjev kolikor čiš, lahko samo ugibamo kaj je pod kamuflažo in fake plastičnimi deli kim spremenijo obliko

Mazda-CX-50-2022...jpg.69a9a35f934aceb232311bab018d5ed4.jpgMazda-CX-50-2022....jpg.ec766fd66510ffe0e5e500bf687054b5.jpgMazda-CX-50-2022.....jpg.8130f134f72e71d3df3d4034e4017d50.jpg

Tale varianta ni švoh razen kromiranih delov. Bi bila kar všečna. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če gledaš kamuflažne slike, so spodaj obrisi, zelo podobni aktualni izvedbi dodanes so večje obrobe kot pri cx-30. Malo posodobljeno pač.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Ne vem zakaj se sedaj pojavlja slike facelifta aktualnega modela

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://paultan.org/image/2021/09/2022-Mazda-CX-5-facelift-leak-1.jpg

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

2022-Mazda-CX-5-facelift-leak-1.jpg

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.