Skoči na vsebino

Dobra ponudba za Mazda CX5 letnik 2014/10 - dilema zaradi prašnega motorja


Marko Zorec

Priporočeno sporočilo

pred 9 minutami je gregc88 napisal:

da ga nouš zdej prevec naenkt zglancu ...bo od šoka crknu :P

 

evo moj 2014 očiščen pred 3 meseci....

 

IMG_20200805_125449.jpg

IMG_20200805_125502.jpg

IMG_20200805_125520.jpg

IMG_20200805_125538.jpg

Ta zadnja škatla ne spada ravno sem, ampak za primerjavo bo vredu...... :jezicek:

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je 50keda napisal:

Lol zej se bomo pa šli, kdo ma lepš mašino spucano, kje je Alex, me prov zanima, kolko voska nanese nanjo :D Pa vrjetno je tudi rdeče barve, mašina namreč :D

Mislim jaz sem pokazal človeku, da je njegova skrb po moje nepotrebna. Zdej pa že vidim, da bo debata zaplavala. :D Ampak je nekaj na temu kar praviš, Alex verjetno zdle drgne mašino, da bo pol uletu s fotkami :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 5. 8. 2020 ob 14:05 je 50keda napisal:

Lol zej se bomo pa šli, kdo ma lepš mašino spucano, kje je Alex, me prov zanima, kolko voska nanese nanjo :D Pa vrjetno je tudi rdeče barve, mašina namreč :D

Tudi mašina mora bit čista, tu ni debate. Seveda ne pretirano, vidna mora biti normalna uporaba. Je pa lepo, da je črna plastika res črne barve ne pa, da je vse prašno. 

Sicer pa trenutno niti moja rdeča puščica ni za na razstavo.🥺

Je nisem še opral odkar sem prišel z dopusta pa tudi noter je vsa blatna od čevljev. Le kam to pelje? 

Boljše, da se ne vozim dosti okoli...

  • Haha 2
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala...

 

No, to je zdaj moja četrta Mazda... (323 F stara, 5 letnik 2008, 3 letnik 2006, CX5 letnik 2014)...

 

Razlika med CX5 in ostalimi tremi je ogromna, tudi če primerjam s petko. Izredno nizek nivo hrupa v notranjosti, nikakršnih dodatnih neugodnih zvokov kakršnihkoli migajočih delov avta med vožnjo (to se je dogajalo na petki), gladki prehodi med prestavami, udobje in prostornost, oblika avta pa je tudi brezčasna in vizuelno izredna.

 

Edina pripomba je samo en prostor za kavico med voznikom in sovoznikom...

 

Ali imate istop vedno vklopljen? Menda je po defaultu? Je bolje imeti on ali off?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Marko Zorec napisal:

Hvala...

 

No, to je zdaj moja četrta Mazda... (323 F stara, 5 letnik 2008, 3 letnik 2006, CX5 letnik 2014)...

 

Razlika med CX5 in ostalimi tremi je ogromna, tudi če primerjam s petko. Izredno nizek nivo hrupa v notranjosti, nikakršnih dodatnih neugodnih zvokov kakršnihkoli migajočih delov avta med vožnjo (to se je dogajalo na petki), gladki prehodi med prestavami, udobje in prostornost, oblika avta pa je tudi brezčasna in vizuelno izredna.

 

Edina pripomba je samo en prostor za kavico med voznikom in sovoznikom...

 

Ali imate istop vedno vklopljen? Menda je po defaultu? Je bolje imeti on ali off?

 

 

Istop se "resitera" na on vsakič ko na novo užgeš avto, ne moreš ga 100% izklopit. Sepravi če ga hočeš imet na off, moraš vsakič ko vžgeš auto izklopit na tipko še istop.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

 Pred meseci sem kupil CX-5, 2015 l., notranjost in zunanjost izredno lepo ohranjena, pod pokrovom pa podobna zgodba, no pri meni je bilo videti, da se je prejšnji lastnik potrudil obrisati. Tudi mene je zaskrbelo, sem mislil, da je umazanija posledica kakega špricanja iz motorja. No potem opazim, da je mreža na maski zelo "redka", kar botruje, da skozi pride kar veliko prahu in ostalega. En dan, ko se temperature spustijo, ga spucam v nulo. 

Markotu pa srečno vožnjo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.