Skoči na vsebino

SUV


Bini

Priporočeno sporočilo

3 hours ago, Mraušk Mčk said:

Še tole za v temo SUV:

 

 

f2ce3b6b04c0de2764b0-prima-test-suv-b.jp
SIOL.NET

Temeljito in v skoraj 60 kategorijah smo primerjali deset kompaktnih križancev in športnih terencev. Na vrhu so bili škoda kamiq, peugeot 2008 in volkswagen t-cross. Po vozniški dinamiki in asistenčnih...

 

Sem si reku o lej, so se ustrašli Mazde pa so jo izpustili iz testa, ker je preveč "premium". Potem sem videl, da ni niti Q2(Audi) notr, sepravi so ciljali bolj na cenene avtomobile. Ampak glej ga zlomka, tudi pocenske Dacie Duster ni. Res ne razumem, kako so določili teh 10 avtomobilov za test......

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je NevLado napisal:

Sem si reku o lej, so se ustrašli Mazde pa so jo izpustili iz testa, ker je preveč "premium". Potem sem videl, da ni niti Q2(Audi) notr, sepravi so ciljali bolj na cenene avtomobile. Ampak glej ga zlomka, tudi pocenske Dacie Duster ni. Res ne razumem, kako so določili teh 10 avtomobilov za test......

To je nižji razred od cx30,če si na njo ciljal. Cx3 pa je tako nekonkurenčna,ker je premala oziroma najmanjša prostorsko notri,!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Mraušk Mčk napisal:

Še tole za v temo SUV:

 

 

f2ce3b6b04c0de2764b0-prima-test-suv-b.jp
SIOL.NET

Temeljito in v skoraj 60 kategorijah smo primerjali deset kompaktnih križancev in športnih terencev. Na vrhu so bili škoda kamiq, peugeot 2008 in volkswagen t-cross. Po vozniški dinamiki in asistenčnih...

 

Jaki test... brez najboljših znamk. To me spominja na trenutni moto GP. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se to kdo norca dela ali kako?

 

A niso Škoda Kamiq, VW T-cross in Seat Arona identična vozila? Pa taka razlika pri ocenjevanju (eden prvo mesto, eden tretje, eden pa šesto)...

 

In pa Citroën C3 aircross in Opel Crossland X so tudi na enakem podvozju. 

 

In Rena Captur pa Nissan Juke tudi...

 

Pripeljejo 10 vozil na kup, potem pa ugotoviš, da gre v bistvu za 6 različnih vozil, ostalo so pa kopije in kopije kopij. In pri vsem skupaj nobenega terenca...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Alex napisal:

Jaki test... brez najboljših znamk. To me spominja na trenutni moto GP. 

 

In kaj manjka trenutnemu MotoGPju?? 

Vsaka dirka do zdaj je bila zanimiva, nobeno ne moreš napovedat zmagovalca, več dirkačev se bori za prva mesta, tudi za prvenstvo... Nvm no meni je čist vredi za gledat. 

Edino če gledaš MotoGP samo zaradi Marqueza. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Aless napisal:

 

In kaj manjka trenutnemu MotoGPju?? 

Vsaka dirka do zdaj je bila zanimiva, nobeno ne moreš napovedat zmagovalca, več dirkačev se bori za prva mesta, tudi za prvenstvo... Nvm no meni je čist vredi za gledat. 

Edino če gledaš MotoGP samo zaradi Marqueza. 

Ne. tudi meni je zanimivo. Zanimivo je pa prav zato, ker ni MM in se sedaj lahko tudi ostali borijo za prva mesta. Drugače bi bilo dolgočasno. On bi se odpeljal pol kroga naprej ostali bi pa drsali za njim in se borili za drugo in tretje mesto. Tako je tudi na tem testu. Ta boljših in lepših ni in potem se ostali grebejo za prvo mesto. Nekako v stilu najbolji na selu. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha v tej temi smo pa res zaplavali, iz terencev na kije, potem smo pa že na moto gp prišli. Kaj pa vi kuhate danes za kosilo?

13 hours ago, Mraušk Mčk said:

Res maš. Le kako so lahko izpustili Mazdo2.:blink: 

Ja res! Aja čaki mal....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je NevLado napisal:

Haha v tej temi smo pa res zaplavali, iz terencev na kije, potem smo pa že na moto gp prišli. Kaj pa vi kuhate danes za kosilo?

 

Sote stroganov, dušen riž in solata. Kaj bo pa pri tebi za kosilo? Ja, pa to me še zanima: a vrt prekoplješ samo na pomlad ali tudi na jesen?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, Slivka said:

 

Sote stroganov, dušen riž in solata. Kaj bo pa pri tebi za kosilo? Ja, pa to me še zanima: a vrt prekoplješ samo na pomlad ali tudi na jesen?

Hudo. Jaz pa grahova juha s popečenimi kruhki. Grah je eko bio iz domačega vrta pri starših. 

 

Ja uresnici vrta ne prekopavam, ker ga nimam, pri starših pa ga kar sfrezamo z muto če sem povsem natančen. Pa še to samo spomladi, da se zemlja na jesen spočije. Kako pa ti plačuješ položnice, imaš urejen trajnik ali preko mobilne banke? 

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  

23 hours ago, NevLado said:

Sem si reku o lej, so se ustrašli Mazde pa so jo izpustili iz testa, ker je preveč "premium". Potem sem videl, da ni niti Q2(Audi) notr, sepravi so ciljali bolj na cenene avtomobile. Ampak glej ga zlomka, tudi pocenske Dacie Duster ni. Res ne razumem, kako so določili teh 10 avtomobilov za test......

23 hours ago, Bini said:

To je nižji razred od cx30,če si na njo ciljal. Cx3 pa je tako nekonkurenčna,ker je premala oziroma najmanjša prostorsko notri,!

 
 
 
8iuTX4LlGZO.pngAvtor
Siol.net Avtomoto
Živjo, Honda ni želela sodelovati v našem primerjalnem testu. Enako velja za mazdo CX-3 in kio stonic. Fiat ni imel testnega avtomobila, toyota še čaka na yaris crossa, hyundai pa čaka na novo generacijo kone in prav tako ni želel sodelovati.

 

Popravljeno od NevLado
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

  

 
 
 
8iuTX4LlGZO.pngAvtor
Siol.net Avtomoto
Živjo, Honda ni želela sodelovati v našem primerjalnem testu. Enako velja za mazdo CX-3 in kio stonic. Fiat ni imel testnega avtomobila, toyota še čaka na yaris crossa, hyundai pa čaka na novo generacijo kone in prav tako ni želel sodelovati.

 

Evo,vse jasno kot beli dan,zdaj pa bejžmo iz teme terencev,da nas @Slivka še enkrat ne najuri....:danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 15. 10. 2020 ob 10:57 je Bini napisal:

Se opravičujem,mi je zelo žav,da sem zmotil tvojo temo ampak nisem našel teme o SUV-ih! Prosil bi, če gdo zna,da premakne ali preimenoje to temo v kaj drugega. Drugače pa tudi jaz nisem ravno ljubitelj SUV-ov,terencev pa sploh ne maram ampak teh Mazda tako ali tako v resnici nima,razen tu in tam kakega "delovnega stroja".:vesel:

 

 

Evo..sem premaknil v novo temo :D 

  • Všeč 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Jest napisal:

 

 

Evo..sem premaknil v novo temo :D 

Hva za uslišano prošnjo in temo "SUV-i," sedaj bomo vsi zadovoljni. Mislim pa,da bo tema vedno bolj obiskana saj so novi SUV-i postali všečni in vedno bolj prodajani.:prstgor:

  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Alex napisal:

Sva že dva... suv zame ni pravi avto. Je nekaj plehnatega, malo dvignjenega od tal obdanega z veliko reciklirane plastike. Snega in blata pa boljše da ne vidi. 😋

Se z obema strinjam bolj kot ne, zato imam lim.M3 ne SUV-a, ampa se držim onega;nikoli ne reči nikoli! No bomo videli čez par let kaj bo na izbiro pa potem rečemo kako..... Že sedaj se cx30 lepo prodaja in da še malo dodelajo CX5 in končajo z M6 pa bo konec..... :whatever:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kaj češ, naslednji avto bi se boss kupil SUV

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

  • Haha 3
  • Začuden 1
  • Jezen 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obljuba dela dolg, zato par besed o testu avta na sliki. Opravil cc40km po regionalnih in stranskih cestah brez AC, malo zavite in tudi nekaj klancov. Poraba 6.7 kar je malo več od moje M3. Rekel bi takole, v prvi in drugi se ne zgodi nič, če ne stopiš oreng na plin do 3.5k obratov, ker padejo drugače obrati pod 2k obratov in potem nikamor ne gre! To pa pomeni, da je potrebno bolj agresivno vozit do 3 prestave, potem pa vredu gre. Lepo se pelje in zelo primerljivo z M3 samo da je notri malo tišja a ne veliko. Upravljanje odločno, ne nagiba se preveč in je čez ovinke zelo stabilna. Nasploh občutek vredu in vredu za hčerko in za ta denar. Jaz bi vseeno imel močnejšo a potem bi bila cena blizu M cx30, tako, da bi potem sigurno vzel slednjo brez pardona. Po domače, malo jim še manjka do Mazde. sramezljiv

Ps;kako bo pa z zadovoljstvom in problemi pa poročam....:whatever:

IMG_20201017_171756.jpg

IMG_20201017_165655~2.jpg

Popravljeno od Bini
  • Všeč 4
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Bini vsakič ko pokaže sliko voznega parka ima nek nov avto v kadru nekje v ozadju. Tisti francoz zadej je za gužvo delat al? :harhar:

Tisto zadaj ni Francoz ampak od 2 hčere avto (ne nimam jih več) tudi ona kopuje avto-Mazdo in čaka na koko pametno ceno!:zoom-zoom:

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.