Skoči na vsebino

Lupljenje alu platišč Mazda


Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
pred 2 urama je SpEkTr napisal:

Deeyan, kaj pa tole?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk





20220514_143236.jpg

 

To se da resit, ampak je spet trebba barvat vsa 4, ker bo tezko trofit odtenek barve

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Deeyan napisal:

 

To se da resit, ampak je spet trebba barvat vsa 4, ker bo tezko trofit odtenek barve

 

Res je. Da se. A te original barve za 19"  feltne ne moreš kupit. To je hyper Silver barva(črna prašna osnova+ posebna srebrna barva čez. Nikakor se ne moreš približati temu odtenku. Preostane edino barvanje vseh štirih ali nakup originalne 19" feltne. In moliš boga, da nisi kupil tak#ne, ki se bo začela lupit. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je SpEkTr napisal:

Mja, kako obstojna barva pa bo potem gor? Najmanj kar bi rad, da se mi potem kaj začne luščit emoji17.png

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

 

Ce je priprava taprava se sigurno nebo lusclo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je SpEkTr napisal:

Mja, kako obstojna barva pa bo potem gor? Najmanj kar bi rad, da se mi potem kaj začne luščit emoji17.png

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

Če je prav pripravljeno, bo barva večna. Sam sem prebarval že pet kompletov takih 19". Prve pred tremi leti in je barva še vedno kot prvi dan. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Če je prav pripravljeno, bo barva večna. Sam sem prebarval že pet kompletov takih 19". Prve pred tremi leti in je barva še vedno kot prvi dan. 

To so bile tiste 'moje' 19tke.....😊😉👌

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je SpEkTr napisal:

Deeyan a to ti delaš?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 

 

Jp, ce bos pogledu par postov nazaj, vse tiste objave s slikami so ble moje delo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...
pred 55 minutami je mazda gh napisal:

Prodam rabljena original Mazdina platišča. Platisca se luščijo (tovarniska napaka) tako da jih je potrebno prebarvat. Drugače so ravna k struna. Možna menjava za kaksne 17ke..ni nujnu da so original mazda..važno da pasejo gor. Cena po dogovoru ali menjava za 17ke z gumami brez doplacila

IMG-9457ff8872c73b45daa8a4189e4b603e-V.jpg

IMG-d5c349352aa130e05be4e177f476a4bc-V.jpg

IMG-1358517f3bb193683a60625d7e7cb3e3-V.jpg

IMG-a140b8efac678bb9ed1a829908ab775c-V.jpg

Uf, koliko teh oguljenih 19" platišč je okoli. 🤔

  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je FuManchu napisal:

Wtf??? Takih feltn še nisem videl. Od česa pa je to?

Slabo pripravljene za barvanje na kitajskem. Cela serija je takšna, le da so nekatere na začetku luščenja, druge so pa že skoraj komplet olupljene. 

Zanimivo, da je temeljna črna, prašno pobarvana, izredno dobro spojena z osnovo, prosojna srebrna pa nikakor z črno. Enostavno se vse začne z par mehurčki, kjer je noter ujet zrak in se samo nadaljuje. 

  • Všeč 1
  • Zmeden 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je dvorjan napisal:

Jaz bi avtorju teme predlagal, da platišča obdrži in jih da peskat ter barvat v njemu ljubo barvo. To bi npr. jaz naredil. Raje kot pa se na 17" vozil. 😃

Jaz bi jih tud dal zrihtal. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je dvorjan napisal:

Jaz bi avtorju teme predlagal, da platišča obdrži in jih da peskat ter barvat v njemu ljubo barvo. To bi npr. jaz naredil. Raje kot pa se na 17" vozil. 😃

Imam druge ki se ne luscijo, sam so svetlejse..za zimske so mi pa mal prehude 19ke 😀

pred 2 urama je FuManchu napisal:

Wtf??? Takih feltn še nisem videl. Od česa pa je to?

Same od sebe se zacnejo luscit

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
pred 3 urami je Alex napisal:

Kako je ta pogovor sedaj pod "prodam feltne 19". 🤔


Prvi je ravno tvoj komentar pod oglasom… 🤪

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Lupljenje alu platišč Mazda

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.