Skoči na vsebino

Nadgradnja firmware-a na servisih


Priporočeno sporočilo

pred 27 minutami je scania napisal:

Jaz mam na 6ki 165 konjskega bencinca G . Osnova je ista z G120. Zdaj imam 65000km 2/2018 letnik, zaenkrat vse ok, ni pa to poskočno tako kot dizel, pelješ se normalno, malo več prestavljanja ob prehitevanju, ampak me ne moti, zaenkrat vse ok. Kakšna M3 z G165 konji mora bit vredi, če iščeš bencinca. CX3 mislim da ni bla opcija z 165 koji, cx30 pa je opcija G122, G150 (AWD) in X180, odkrito povedano za zdajšnje razdalje ki jih delam 16km na dan, bi izbral če bi zbiral med cx30, G150 brez AWD kar pa negre. X180 imam malo rešpekta glede porodnih težav (mora malo časa pretečt da vidim kaj se bo dogajalo). Če bi delal kilometre kot včasih 35000km letno bi pa vzel 6ko dizel CD184/CD175. (čeprav menim da je CD150 dovolj, moral bi probat)

Enkrat, ko boš prišel dol na obalo se dobiva pa boš probal mojo 150 konjsko. 

(upam, da bo takrat še toliko konjska ☺️

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdaman hvala. 

Boss ti si v prid cd150 😁😁😁 stopat mora nehce nevtralen npr. iz vag koncerna 😆😆😆😆😆. Upam da nsm rata spomladi test porabe z vsemi moznimi kombinacijami mazd 🙂

pred 1 minuto je Alex napisal:

Zakaj? A jo prodajaš že? 😊

Po moje je mislil probaš. Mazde nihče ne proda 🙂

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je scania napisal:

Mazdaman hvala. 

Boss ti si v prid cd150 😁😁😁 stopat mora nehce nevtralen npr. iz vag koncerna 😆😆😆😆😆. Upam da nsm rata spomladi test porabe z vsemi moznimi kombinacijami mazd 🙂

Po moje je mislil probaš. Mazde nihče ne proda 🙂

Vem, se hecam. Morata biti dva enaka avta, dve 6-ki.Cx5 je druga zgodba(oblika, teža, aerodinamika) 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te, pa nič bo mojo Boss probal ker boljši prtljažnik pa še dachreilingov nima

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je mazdaman napisal:

Te, pa nič bo mojo Boss probal ker boljši prtljažnik pa še dachreilingov nima

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

Boss?... pa suv? 🧐

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat tud sanke in manjši prtljažnik ne oddtehtajo, da bi šel na SUV. Kaj bo pa čez 15 let, ko bom že malce v letih pa bomo videli. Sam takrat bo doba SUV-ov mimo in bodo bli verjetno spet neki spački po cestah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je mazdaman napisal:

Te, pa nič bo mojo Boss probal ker boljši prtljažnik pa še dachreilingov nima

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

Ves da probam. Me zanima občutek v cx5. Samo moja g165 je proti vašim dizlom malo hitrejša nepremičnina 🤣🤣🤣🤣

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bini nic ne bo z mazdo... cx3 je res majhen in samo napihnjen... bw  , cx 30 je pa nova 22K in ima mlincek 120 konjev ki ima lahko tezave...se še ne ve + da ne dobiš niti ogrevanih sedezev, ročna klima.. modra armatura fuj,... ugl,, ne se šalit, to ni vredno 15K ... bo kr še wc pr bajt brezskrbi....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je gregc88 napisal:

bini nic ne bo z mazdo... cx3 je res majhen in samo napihnjen... bw  , cx 30 je pa nova 22K in ima mlincek 120 konjev ki ima lahko tezave...se še ne ve + da ne dobiš niti ogrevanih sedezev, ročna klima.. modra armatura fuj,... ugl,, ne se šalit, to ni vredno 15K ... bo kr še wc pr bajt brezskrbi....

"Nije žvaka za seljaka" . 😉Mazde so za ljudi z občutkom za estetiko in kvaliteto. Ostane v igri še dacia in pa "nov" golf, letnik 2010. 

  • Haha 2
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je gregc88 napisal:

bini nic ne bo z mazdo... cx3 je res majhen in samo napihnjen... bw  , cx 30 je pa nova 22K in ima mlincek 120 konjev ki ima lahko tezave...se še ne ve + da ne dobiš niti ogrevanih sedezev, ročna klima.. modra armatura fuj,... ugl,, ne se šalit, to ni vredno 15K ... bo kr še wc pr bajt brezskrbi....

Malo si pozabil na popust,ker dobiš za 22.5k že uno z več opreme in preverjenim 2.0 motorjem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Malo si pozabil na popust,ker dobiš za 22.5k že uno z več opreme in preverjenim 2.0 motorjem!

Pusti ga. Vidiš, da samo naklada in da ne misli kupit nič novega. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osnova je ista, z malo dodelavami, izklop cilindrov, 2 konja več,...

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si ti pameten, a nimas pojma o avtih. Kar nekaj v prazno nabijas. Razlika je v drocniku ce ves kaj to je in kaksna je njegova vloga. Se sanja se ti ne po moje, kaj ti mislis da se zaradi izklopa dveh cilindrov motor spremeni?? Tvoj vsemogocni vag ima pomih odmicne gredi z aktuatorjem za izklop cilindrov. Tako neves o cem pisem ker si eden tistih ko se nonstop pritozuje a pameten da glava pece. Ce neves razlike med cx3 in cx30 vse pove o tvojem znanju. Pises da bos nekaj kupil za 24k pol pa neves niti kaksni motorji so v mazdah kaksna je oprema nic od nic. Bolano. Kak teden se te bom prenasal poten se pa zbrisem iz foruma.

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je scania napisal:

Kako si ti pameten, a nimas pojma o avtih. Kar nekaj v prazno nabijas. Razlika je v drocniku ce ves kaj to je in kaksna je njegova vloga. Se sanja se ti ne po moje, kaj ti mislis da se zaradi izklopa dveh cilindrov motor spremeni?? Tvoj vsemogocni vag ima pomih odmicne gredi z aktuatorjem za izklop cilindrov. Tako neves o cem pisem ker si eden tistih ko se nonstop pritozuje a pameten da glava pece. Ce neves razlike med cx3 in cx30 vse pove o tvojem znanju. Pises da bos nekaj kupil za 24k pol pa neves niti kaksni motorji so v mazdah kaksna je oprema nic od nic. Bolano. Kak teden se te bom prenasal poten se pa zbrisem iz foruma.

A se boš res izbrisal zaradi takih pacientov? 🤔

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res, saj nemorem njegovih bedarij brat. Najprej s profilno sliko pove da je serator in provokator. Njegov način je ogaben vedno jamra nič ni ok a pojma nima ne o avtu ne o tehniki. Kdor se navduši nad mazdo ali kupi se pojavi in mu zbija moralo z izjavami ki nimajo veze z nicemer. Takih pametnjakovičev in filozofov mi je vrh glave. Če bi sami takšni bili bi še danes s kamni skupaj tolkli in potem takšen oceni da je izklop cilindrov cist drugacen motor in to ni ok. Ma daj sploh neves kaj je cilinder. Meni so vsec resne debate in ozavescanje ter deljenje izkusenj in mnenj ne pa provokatorstvo. Sploh pa njegovi odzivi s smehom kažejo njegovo nedoraslost in njegov iq sobne temperature, saj si je bogi na en nacin, kr mora po mojem kar hudo zivet s taksnim iqjem, bogi starsi.

Popravljeno od scania
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bogi si ti...as mal žiučn.... :D

tak kt un jože iz ljubezen pod domače ...haha

drgač spet nevem kaj te je zapekl, a povem kar si mislim ... torej, ce so spremenil to zadevo in prej ni izklapljal ..pol to pac ni  isto ... a sm kj druzga napisu 

slikca bo ostala, odšla bo sam če me zbrišete, nvm kaj cakate 😍

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.