Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Pa saj nekateri tu še spati ne bodo več mogli - da bo nova šestica kitajska in električna?! Uf, uf ...
    • Deseto obletnico...? Lastništva Mazde? Delovne dobe? Kredita za hišo?    In kaj si si kupil?   Mazdin emblem iz 24 karatnega zlata?
    • Nekaj se dogaja /en/resource/img/ogp_default.jpg MAZDA NEWSROOM|Two all-new Mazda EV models revealed at Auto China 2024|NEWS RELEASES NEWSROOM.MAZDA.COM Everything you need to know about what's going on. Includes up to date news releases, production and sales results and archives, or sign up for your own RSS news feed. Sent from my iPhone using Tapatalk /en/resource/img/ogp_default.jpg MAZDA NEWSROOM|Two all-new Mazda EV models revealed at Auto China 2024|NEWS RELEASES NEWSROOM.MAZDA.COM Everything you need to know about what's going on. Includes up to date news releases, production and sales results and archives, or sign up for your own RSS news feed. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Mi začne en sodelavec razlagat o tem članku.    Pa začnem malo premišljevat. Vzemimo, da je postala spolno aktivna pri 16tih letih, zdaj jih ima pa 26. Torej je to 10 let. V tem času ima ženska kakšnih 130 menstruacij, vsaka traja po 5 dni. Torej ji ostane še 3.000 dni. Imela pa je 500 spolnih partnerjev. Če moja matematika kaj šteje, je imela v povprečju vsakih 6 dni drugega..   1.) Veliko izkušenj, to moram priznati... 2.) Jaz rolic papirja na stranišču ne menjam tako pogosto kot ona moške v postelji... Kaj ženska počne še kaj drugega kot lovi moške naokoli in pomerja njihove ... ... ... saj-veste-kaj? 3.) Včasih smo ženske s precej manj izkušnjami označili za kurbe... 4.) Kako pa ve, da je spolno najaktivnejša Avstralka? Osebno zelo dobro poznam žensko, za katero iz prve roke vem, da je na poročno noč zakrvavela, od takrat naprej pa je spolno podobno aktivna (če ne še bolj), le da vedno z istim moškim... Sicer je ta ženska iz Slovenije, ampak čisto možno bi bilo, da je kakšna taka tudi v Avstraliji... 5.) Me pa zanima, kako bo gledala na svoj naziv, ko se bo enkrat v prihodnjosti njen otrok v srečal z internetom in temi zapisi?
    • Če ne moreš izbrat pograbiš vse 😛
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.