Skoči na vsebino

4x4 kaj kupiti?


J.J.

Priporočeno sporočilo

pred 15 minutami je Boss napisal:

OMG, a ti bi kljuko na Mazdo 6 montiral... pa to je blasfemija.

Po mojem je mislil, da lahko na škodo še kljuko montiraš, priklopiš prikolico in imaš v njej potujočo delavnico. Celo šraufštok imaš lahko noter. Pa kake dolge deske tudi tovoriš lahko okoli. Tako, da tudi za mizarje pride v poštev. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Boss napisal:

OMG, a ti bi kljuko na Mazdo 6 montiral... pa to je blasfemija.

Če bi jo, bi jo na 3ko. Rajše to kot pa da kupim Škodo ali kombija in ga gledam vsak dan! Bi imel vsaj prednji del lep. 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Alex napisal:

Po mojem je mislil, da lahko na škodo še kljuko montiraš, priklopiš prikolico in imaš v njej potujočo delavnico. Celo šraufštok imaš lahko noter. Pa kake dolge deske tudi tovoriš lahko okoli. Tako, da tudi za mizarje pride v poštev. 

Pa na desko , ki gleda iz prikolice je treba dati rdeco cunjo ali pa kar odsevni brezrokavnik .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malce smo zašli... imamo pa tud mal premal podatkov, kakšen vsekolesni pogon bi rabil, ker dejansko pravi 4x4 z blokado diferencialov in pravimi offroad zmogljivostmi sigurno ne bomo našli v šminkastih SUV-ih in kvazi offroad karavanih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

Malce smo zašli... imamo pa tud mal premal podatkov, kakšen vsekolesni pogon bi rabil, ker dejansko pravi 4x4 z blokado diferencialov in pravimi offroad zmogljivostmi sigurno ne bomo našli v šminkastih SUV-ih in kvazi offroad karavanih.

Saj vedno zaidemo. 

 

Če rabi 4x4 zgolj za po snegu in za dostop do kake vikendice , jih bo 90% 4x4suvov ok, ob pogoju,da bodo gume ok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 hours ago, Boss said:

OMG, a ti bi kljuko na Mazdo 6 montiral... pa to je blasfemija.

 

Js bi jo tut... Ampak sam zarad tega 🙂

 

IMG_20190324_123250 (1).jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ewo, včeri so odprl salone. Enga Kodiaka mi en ni hotel prodat za 20 jurjev, ker je hotu dnar na roke, jst pa nočm, da je sploh moj, berli Leasing - manj je moje, bolje je. Tko da sem šel lepo na Mazdo in zaaral CX6 g160 challenge AWD :)

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je amatej napisal:

Kje si našel Kodiaqa za 20k? CX-5, G165? So stisnili kaj popusta?

Kodiax 1,4 TSI 4x4, 2018, 30tkm, ga model prodaja v Želenikih za 19,990€. Sam noče slišat nič drugega kot keš na roke. Pomojm je v stečaju al kaj, neki je bluzil. Cena je bla 21,890.  Je G160, ker je AWD. FWD je G165. 8.2018, 39.000tkom. Drgač je pa notr ostala kartica za navigacijo, dal so mi gor še parking senozorje zadej pa zdilal sem se za ene zimske gume, dve sezoni stare, od testnih avtomobilov, za letošnjo sezono bojo še super. Notr je še gumijasto korito za prtljažnik, to je pa to. Aja, pa servis je bil narejen na 35.00tkm, 8.2020. Sem zelo zadovoljen. Sva se menila z Andrejem tam in na koncu hočem al nočem, letim nazaj na Mazdo :) Lahko sam rečem THUMBS UP za Mazda Center BTC, tako kot vedno!!!!

Popravljeno od J.J.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je J.J. napisal:

No ewo, včeri so odprl salone. Enga Kodiaka mi en ni hotel prodat za 20 jurjev, ker je hotu dnar na roke, jst pa nočm, da je sploh moj, berli Leasing - manj je moje, bolje je. Tko da sem šel lepo na Mazdo in zaaral CX6 g160 challenge AWD :)

 

pred 6 minutami je J.J. napisal:

Kodiax 1,4 TSI 4x4, 2018, 30tkm, ga model prodaja v Želenikih za 19,990€. Sam noče slišat nič drugega kot keš na roke. Pomojm je v stečaju al kaj, neki je bluzil. Cena je bla 21,890.  Je G160, ker je AWD. FWD je G165. 8.2018, 39.000tkom. Drgač je pa notr ostala kartica za navigacijo, dal so mi gor še parking senozorje zadej pa zdilal sem se za ene zimske gume, dve sezoni stare, od testnih avtomobilov, za letošnjo sezono bojo še super. Notr je še gumijasto korito za prtljažnik, to je pa to. Aja, pa servis je bil narejen na 35.00tkm, 8.2020. Sem zelo zadovoljen. Sva se menila z Andrejem tam in na koncu hočem al nočem, letim nazaj na Mazdo :) Lahko sam rečem THUMBS UP za Mazda Center BTC, tako kot vedno!!!!

Čestitam za nakup. Imaš lep in kvaliteten avto Ni primerjave. Kakšne barve pa bo? 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

 

Čestitam za nakup. Imaš lep in kvaliteten avto. Kakšne barve pa bo? 

Hvala. Srebrna. Neki vleče na svetlo modro. Tko odvisno od kota, s katerega jo gledaš :) Upam, da drži vsaj 10 let, ker sem s tem namenom kupil bencinarja, delam vedno manj km zadnje čase.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je amatej napisal:

Koliko so pa kaj dobavni roki v teh korona časih?

Ta je bil rabljen, služben, v bistvu promocijski, od Olimpije. In je tam. Čaka name. Tolk časa, kolikor traja, da zrihtam leasing in registracijo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je J.J. napisal:

Hvala. Srebrna. Neki vleče na svetlo modro. Tko odvisno od kota, s katerega jo gledaš :) Upam, da drži vsaj 10 let, ker sem s tem namenom kupil bencinarja, delam vedno manj km zadnje čase.

Sej v bistvu je dobra izbira, če ne rabiš glih dirkalnika. Tudi barva bo lepa in mu paše. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 minutes ago, J.J. said:

Ta je bil rabljen, služben, v bistvu promocijski, od Olimpije. In je tam. Čaka name. Tolk časa, kolikor traja, da zrihtam leasing in registracijo :)

Aaaaa ja. Sem šel malo povohat v salon pred parimi mesci in so ga ravno pripeljali :) Najs.

Popravljeno od amatej
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

Sej v bistvu je dobra izbira, če ne rabiš glih dirkalnika. Tudi barva bo lepa in mu paše. 

Ja, zadnje čase lih ne dirkam neki, se mi ne da več. Poraba al 7 al 8 mi je isto. Placa ma dost za familijo, pele se udobno, za na Krvavc mi je super, da grem lahko tut do plaže gor po zasneženem grobem makedamu, tko da.... pa še barva je taka, da ne bo usrana :)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.