Skoči na vsebino

Platišča


pickov

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

Ima kdo od vas kakšne izkušnje z nabavo lahkih platišč iz tujine? Ali pa je mogoče kakšna druga izbira kot OZ Racing? Ne najdem v EU Enkei, Motegi Racing in podobne ostale. Pač iščem najlažje možno za najmanj denarja.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe. Drgac so bili pri bartogu prijazni pa mi podarili nove vijake za platišča vendar se le ti srebrni. A mogoce kdo ve koliko mm so vijaki, da si vsaj plastične pokrovčke črne zrihtan, oz če ve kdo kje v slo bi dobil črne matice/vijake.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TiEn napisal:

To me reši začasno

s-l300.jpg.1ca354c1edf4a7ed735e3a77f68744c9.jpg

 

Sem že dobil slovensko trgovino ki prodaja sam zgleda noben ne ve kolk mm so matice. Morm nekje šubler staknit pa zmerit sam.

 

 

 

 

21ka je pr men

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
pred 36 minutami je Matjaz80 napisal:

ET45 je ok za M6? Ker original je ET50 pri 17' feltni

 

Ali je premer sredinjske luknje pri M6 67.1 mm ali 72.6 mm?

ET 45 je v redu. Tudi ET 40 je v redu, imam sam in ni težav. Ja 67,1 mm je pravi fi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 10/19/2021 at 6:49 PM, TiEn said:

Da ne bodo "takoj usrane" :D, nevem pa kako bo izpadlo na moji plavi mazdi

WWW.FELGENSHOP.DE

ALUTEC Ikenu diamant-schwarz Alufelgen und Kompletträder in 7.50x17 Zoll ET 38 5.00x114.30 70.10 ab 408,00 € hier kaufen (08.11.2021)
 
Popravljeno od Husky1290
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.