Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Alex… zgleduj se po Biniju… imata podobno razmisljanje glede cepljenja, korone in vsega tega sranja… ampak on se zna nazaj drzat in ne provocira drugih, ki mislijo drugace… pa imamo vcasih razlicna mnenja, ki jih izrazimo… Dokazuje pa, da se vseeno da na normalen nacin komunicirat brez nepotrebnega provociranja in blatenja…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Jest napisal:

Alex… zgleduj se po Biniju… imata podobno razmisljanje glede cepljenja, korone in vsega tega sranja… ampak on se zna nazaj drzat in ne provocira drugih, ki mislijo drugace… pa imamo vcasih razlicna mnenja, ki jih izrazimo… Dokazuje pa, da se vseeno da na normalen nacin komunicirat brez nepotrebnega provociranja in blatenja…

In obratno. 😊

Smo pač različni karakteriji. In hvala bogu, da je tako, da smo različni. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj obratno? Da naj se Bini zgleduje po tebi in zacne provocirat in blatit druge uporabnike… Potem bo samo se eden, ki po mojem mnenju tukaj enostavno ni zazeljen…

 

Tako obnasanje recimo meni osebno ni vsec… pa verjamem, da nisem edini s takim mnenjem…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Jest napisal:

Kaj obratno? Da naj se Bini zgleduje po tebi in zacne provocirat in blatit druge uporabnike… Potem bo samo se eden, ki po mojem mnenju tukaj enostavno ni zazeljen…

 

Tako obnasanje recimo meni osebno ni vsec… pa verjamem, da nisem edini s takim mnenjem…

 E, da se tudi necepilci malo ohladijo. Ker drugače bodo sami sebi pisali v tej temi  In si dajali spodbudo. In pluse. Resda v manjšini a vendarle. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Alex napisal:

 E, da se tudi necepilci malo ohladijo. Ker drugače bodo sami sebi pisali v tej temi  In si dajali spodbudo. In pluse. Resda v manjšini a vendarle. 😊


Ampak si res en velik (in star) otrok… Takoj so drugi krivi… Se enkrat … Najprej pometi pred svojim pragom … in se ne obremnjuj toliko s tem, kaj bodo drugi poceli.. enostavno ignoriraj… bos videl, da se bo zadeva scasoma polegla… In ne vedno samo pista, naj tudi drugi nehajo… Dokazi, da si “ taprav dec” in ne ena “cmerasta baba”, ki vedno isce problem drugje, kot jv resnici je… :cheers::punk:

 

Ne sekiraj se toliko, kaj bodo “necepilci”, “tardeci”, “nepravi”, “taprfuknjeni”, … naredili… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Jest napisal:


Ampak si res en velik (in star) otrok… Takoj so drugi krivi… Se enkrat … Najprej pometi pred svojim pragom … in se ne obremnjuj toliko s tem, kaj bodo drugi poceli.. enostavno ignoriraj… bos videl, da se bo zadeva scasoma polegla… In ne vedno samo pista, naj tudi drugi nehajo… Dokazi, da si “ taprav dec” in ne ena “cmerasta baba”, ki vedno isce problem drugje, kot jv resnici je… :cheers::punk:

 

 

Ok. Tebi na ljubo se bom vzdržal komentiranja v tej temi. 🍻

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni na ljubo se ni treba… Mislim, da je se kdo podobnega mnenja… Sicer pomoje nocejo nic napisat… opazim pa po “lajkih”…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem takega mnenja. :) Kot prvo to ni tema da se napada anticepilce. Jaz sem cepljen pa mam pun k tega, ker je brezvezno. Cepljen pa nisem zarad tega ker se bojim za zdravje, al pa socloveka, ker je to mit. Za vsem tem vemo kaj stoji in steje se v biljonih. in problem je da je to edini scenarij v katerega verjamejo…..ta scenarij pa ne dela.

 

folk pocasi dojema

https://www.zd-kranj.si/?subpageid=14&contid=353

Alex tvoji posti so moteci ker namenoma uporabljas izrace necepljeni, antiwaxerji in ne vem kaj se vse. Kak te toliko motijo? Kaj - to je ustavna pravica VSAKOGAR ki zivi na tej obli.

 

sel sem na nakljucno stran, mislim da 28 a na njej 7x uporabljas izraz antivakser. Zato je tole oseben precedens….

 

umiri se, zadihaj in sprejmi drugace mislece - potem bomo tudi mintebe.

23 minutes ago, Alex said:

Ok. Tebi na ljubo se bom vzdržal komentiranja v tej temi. 🍻

4-i poizkus :) Drzim pesti.

Popravljeno od marko91
  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Alex said:

Pišem samo dejstva. Ko sem napisal, da smo dobi dva dodatna dneva vsi cepljeni v firmi, pa se nisem jaz tega spomnil, pa takoj ogenj v strehi. Jaz sem samo napisal, da, se mi zdi v redu, da skrbijo za zdravje ljudi. Drugič bodo lahko dobi dan dopusta tisti, ki se bodo cepili za gripo. Ali pa, ko ne bodo niti dneva na bolniški. Jaz nimam problema s tem. Tokrat sem zraven, v bodoče mogoče ne. 

Bilo bi v redu ce ne bi zraven skodozeljno dodal mnenje o necepljenih sodelavcih. Skoraj ti prihaja ob tem

FA310862-AE66-478F-A983-15432A7153D1.jpeg

Popravljeno od marko91
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

To ni letelo na tebe. Si vedno dobrodošel in z veseljem greva lahko na pijačo. 🍻

Bodo že vedeli tisti posamezniki, ki so to počeli, kdo so in na koga leti. 🤗

Sicer pa, kdorkoli je bil na obali in je imel kaj cajta, je bil vedno dobrodošel na pijači. In s tega foruma jih ni malo, ki so v vseh teh letih bili dobrodošli. 

👍

Sem bil na obali... 3 dni. In kaj si ti na forumu pisal, ko sem se vozil z biciklom sem in tam? 

Aja...s čehi ne piješ....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Shrek napisal:

Sem bil na obali... 3 dni. In kaj si ti na forumu pisal, ko sem se vozil z biciklom sem in tam? 

Aja...s čehi ne piješ....

Glej, na tem forumu sem že petnajst let. In vedno smo se, stari člani seveda, zafrkavali, da ima kdo češke zavesice na avtu, da ima kdo češke nalepke, pa češke prevleke na sedežih in valanu itd. In nikoli ni nihče nič zameril, vse je bilo v duhu zafrkancije. Zadnje čase pa vsem nekaj škodi, me je uni pogledal postrani, uni mi je rekel, da sem pussi, uni mi noče pohvalit avta... vsi so nekaj občutljivi. Ne morem za vsakega vedeti, če ima čas za pijačo, ko je na obali. Lahko me vedno kontaktirate, ko ste tu. Jaz se nočem vsiljevati, ker nisem takšen. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Alex napisal:

Glej, na tem forumu sem že petnajst let. In vedno smo se, stari člani seveda, zafrkavali, da ima kdo češke zavesice na avtu, da ima kdo češke nalepke, pa češke prevleke na sedežih in valanu itd. In nikoli ni nihče nič zameril, vse je bilo v duhu zafrkancije. Zadnje čase pa vsem nekaj škodi, me je uni pogledal postrani, uni mi je rekel, da sem pussi, uni mi noče pohvalit avta... vsi so nekaj občutljivi. Ne morem za vsakega vedeti, če ima čas za pijačo, ko je na obali. Lahko me vedno kontaktirate, ko ste tu. Jaz se nočem vsiljevati, ker nisem takšen. 😊

Ti se ne vsiljuješ, tvoje besede pa zelo. 

Tud jaz sem par dni tu gor...pa nisem zasledil poniževanja Čehov. Je pa tak, da ti SI ZAČEL poniževat ostale, tudi mene. 

Pa nisma skup v vrtec in šolo hodila...

Popravljeno od Shrek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Shrek napisal:

Ti se ne vsiljuješ, tvoje besede pa zelo. 

Tud jaz sem par dni tu gor...pa nisem zasledil poniževanja Čehov. Je pa tak, da ti SI ZAČEL poniževat ostale, tudi mene. 

Pa nisma skup v vrtec in šolo hodila...

Ok. Nisi vabljen na pijačo. Zadovoljen. 

Sedaj pa res,se ne mislim več odzivati na jokajoče otroške odgovore. Pa saj to je hujše kot odgovori na 24 kur. 🤪

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

22 minutes ago, Alex said:

Ok. Nisi vabljen na pijačo. Zadovoljen. 

Sedaj pa res,se ne mislim več odzivati na jokajoče otroške odgovore. Pa saj to je hujše kot odgovori na 24 kur. 🤪

Ha ha ti si pa odrasel in ful resen a ne :) 

In eto spet zaljenje vseh ostalih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Ok. Nisi vabljen na pijačo. Zadovoljen. 

Sedaj pa res,se ne mislim več odzivati na jokajoče otroške odgovore. Pa saj to je hujše kot odgovori na 24 kur. 🤪

Spet žališ 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj časa že nisem bral te teme, pa vidim da se nič ni spremenilo 🙂

 

Tole bi jaz že zdavnaj zaklenil. Ker zaradi nekaj osebkov oz malo manj, ki stalno provocirajo, se res ne splača. Me zanima če bi bili tudi v živo tako glasni 🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

Boss, Marko, canyon, robert,Jest, Shrek bi se šli še naprej nek kvazi  socializem, vsi enaki= vsi reveži. 

Ko je pa treba nekaj narediti oziroma prispevati  za soljudi na področju zdravja pa  pridejp ven z nekimi pravljicami za otroke. 😉

No ker že omenjaš mene eno vprašanje ..... a jaz se naj cepim za soljudi al kak zdaj to misliš??? A ni to osebna izbira vsakega??? Jaz se bom cepil ko bom jaz mislil da je to dobro za mene ne pa nekdo drug. Kot sem 1x že zapisal smo v družini vsi preboleli tale prehladek in če bi se dalo bi ga še 1x takoj ( samo da dobim papir). Pa prosim ne spet pisat nekih strokovnih razlag kako nekdo preboli tako nekdo tako, tašča je skoraj 80 pa še vročine prav ni mela. V krogu prijateljev poznam vsaj 20 če ne več ljudi , ki je tudi prebolelo in vsi BP, tak da če je to ta smrtonosni virus potem naj kar pride. Kar se pa tiče prispevanja za soljudi pa spet ocenjuješ nekaj na pamet , koga od naštetih osebno poznaš in veš kaj je naredil za soljudi??? Za sebe lahko z gotovsotjo trdim da sem naredil za soljudi zelo dosti, pa nebi tukaj razpredal o tem. 

Pa še na drugo tvoje provociranje glede prihoda na obalo pa da vidimo kdo je kdo , ker je itak letelo na mene. To sem ti napisal samo zato ker si ti začel z MALI PAZI MALO NA SVOJ JEZIK.....upam da veš kaj pomenijo velike tiskane črke??? Če ne veš malo pogooglaj. Kot sem ti že napisal zaradi mene lahko ti praviš MALI svoji ženi in ostalim meni ne boš , ker me še v življenju nisi srečal. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.