Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

12 hours ago, pob said:

Naredil sliko objave od prijatelja na FB. Spada skorajda pod temo o smehu, pa vendar gre za resne teme.

"Umrli na lažji način"? Wait what?

30935b438cb13b15ca28a4e472ef8eb4.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

7 hours ago, Boss said:

Jebe lud zbunjenog, ker to je edini stavek, ki bi razložil situacijo, ki jo imajo pri kolegu v službi.

 

Sva prej pozno popoldne skoraj eno uro, k dve babi čvekala po telefonu in mi je razložil, da sploh ne ve kaj naredit. V glavnem, en njegov sodelavec jim je lepo, ko so sedeli pri kosilu spročil "veselo" novico, da je bil na testiranju pozitiven, ampak da naj jih ne skrbi, ker je cepljen in ne bo nič. Vsem so baje samo vilce dol padle in noben ni pojedel kosila do konca. Bili so namreč do kosila ves čas skupaj. Seveda je ratal rompompon in je fasal prenekatero kletvico. Ta se je sicer branil, da je povedal zdravnici, ampak mu je rekla, da če je cepljen ne gre v karanteno in ker se dobro počuti tudi ne na bolniško pa je pač prikorakal veselo v službo.

 

Seveda so pol zadevo vzeli v roke nadrejeni, ki so pač po stari navadi zagnali paniko in zdaj ni več nikomur jasno kaj morajo naredit. Ostali cepljeni ne gredo v karanteno, kljub rizičnem stiku, za necepljene ne vedo kaj bi, ker imajo v ponedeljek začetek projekta in morajo biti vsi na lokaciji. Nekak so se zdaj zmenili, da bodo v ponedeljek šli popolnoma vsi na testiranje, še prej pa klicali vsak svojega dohtarja, da sumijo, da imajo simptome in da jih bo dal na brezplačno testiranje. Pol bodo pa videli kako naprej. Kaos od kaosa.

 

Sicer ne vem kaka navodila so dobili zdravniki, ampak samo to, da ni zdravnica temu rekla, da naj se samoizolira za vsaj en teden se mi zdi, da je to prav v načrtu, da namensko povečujemo število okužb. Ker vsi teli PCT pogoji in njihovo izvajanje je narejeno tako, da bodo okužbe povečevali in ne zmanjševali.

 

faaaaaak sam to je že prov tragi komedija ane .... dej naj mi en še razloži kako, da folk še ni pogruntu, da je use skup en velk nateg use skupi .... jest trega res ne štekam več .... iz dneva v dan večje nebuloze tovčejo ....

jest še zmer mislm da če bi biu virus res tolk nevarn kokr govorijo bi se že usi politiki in vplivneži poskril v svoje luknje/bunkerje in jih nebi bilo nikjer videti .... tko se pa še zmeraj sprehajajo naokoli in nabijajo svoje zgodbice .... 

 

pa še ena zanimiva novica .....

1621362984-AstraZeneca5-1200x800.jpg
N1INFO.SI

Novo zdravilo družbe AstraZenece glede na klinična testiranja varuje ljudi, da ne zbolijo za covidom-19. Zdravilo je namreč kombinacija dveh vrst protiteles, ki delujejo dolgoročno. Za razliko od cepiva, ki...

 

AZ je prvo naredila cepivo, pa so govorili, da bosta 2 dozi zaščitili ljudi pred tem strašno smrtonosmim virusom, da ne bodo zbolevali in bodo 100% zaščiteni, pol leta kasneje nam razlagajo, da cepivo varuje človeka pred težjim potekom bolezni .... zdej nam že razlagajo, da tisti ki so bili cepljeni umrejo na lažji način .... pa sej to nemorš vrjet .... pač res tragi komedija .... 

evo in zdej nam hočejo začet prodajat novo zdravilo, ki se ga vbrizga v telo ampak ni cepivo .... sej vem, da sm lih iz šihta pršu, zjeban, da komi gledam in sam še čakam da padem v posteljo, ampak k berem take stvari mam totaln mindfuck, kjer je totalno use skregano z logiko in zdravo kmečko pametjo .... edino k se mi stvari tle poklopje je pa, da se provizije v enormnih količinah pretakajo na določene račune določenih posameznikov in vplivnežev .... 

 

206595695_1808584422679599_5212652343602271715_n.png.8fed3c04fcc588564fe044c932e51f1e.png

  • Všeč 3
  • Haha 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, canyon said:

dej naj mi en še razloži kako, da folk še ni pogruntu, da je use skup en velk nateg use skupi

 

nekateri so zboleli in imajo se zdaj probleme, nekateri so zgubili bliznjega, ...

 

Se enkrat: Virus NI nateg. Nateg je to kar politika in kapital dela iz njega.

 

 

  • Všeč 9
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Virus je. Umetno spuščen iz laboratorija med ljudi. To se je že dogajalo v preteklosti, ampak se je nekako vedno izkazalo kot lažen preplah. Spomnite se leta 2009, ko je prišla ptičja al ena gripa, ko so hoteli sforsirat cepljenje.
Sedaj so nas iz nekega razloga uspeli toliko prestrašiti, da ne znamo več racionalno razmišljati.
@boss, tale vaša situacija je prav nora. Torej, mi naj se gremo cepiti, da zaščitimo druge, cepljene pa boli k. za ostale (tako ostale cepljene kot necepljene). Pa dobro, kdo je tu nor?
Če bi to naredil necepljen, bi verjetno za tako ravnanje odgovarjal kot najhujši kriminalec, tukaj v tej situaciji me pa res zanima kako bo. Javi.
Pa tudi to, da se prav trudijo vzdrževati številke, je jasno kot beli dan. Nobenemu ni v interesu, da se ta kriza konča. Oz. končalo se to takrat kot bo folk rekel, da je konec!! To se bo pa zgodilo točno takrat, ko bo folk spregledal, da nas nategujejo v živ mozak.

Italija se zgleda pripravlja na večno cepljenje od zdej naprej. Lani sem govoril o tem, pa sem bil teoretik zarote, namreč zadeva je ista kot pri gripi - sezonsko cepljenje, a seštel sem samo 1+1.
Tudi to situacijo bo treba spremljati...

e806b940bfef38e8a12e0a8e4f761fbd.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 hours ago, Bossek said:

 

nekateri so zboleli in imajo se zdaj probleme, nekateri so zgubili bliznjega, ...

 

Se enkrat: Virus NI nateg. Nateg je to kar politika in kapital dela iz njega.

 

 

ok uzamem nazaj, virus je .... sam to kar pa ze zdej nakladajo je pa res usak dan bolj noro ... pa sej ce smo do zdej zivel iz nevem kaksnimi bolezni in virusi okol sebe, se bomo pa ja se naucil iz tem zivet normalno, ker tole je ze orng kaos ... 

 

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Bossek napisal:

nekateri so zboleli in imajo se zdaj probleme, nekateri so zgubili bliznjega, ...

 

Se enkrat: Virus NI nateg. Nateg je to kar politika in kapital dela iz njega.

Ja, nekateri pa so tudi izgubili bljižnjega zaradi cepljenja, drugi pa zaradi odsotnosti zdravljenja drugih bolezni. Torej kateri od teh treh kategorij so bolj pomembni in bolj potrebni zaščite? A slogan "rešujemo življenja" diferencira zdaj med sabo zbolele za kovidom od tistih, ki imajo raka, infarkt, slepič in milijion drugih boleznih, ki se dajo zdravit, če smo pravočasni. Kdo v tej situaciji sme delati prioritete in se obnašati kot, da se gremo triažo in se moramo odločati kdo bo preživel in kdo ne.

 

To ni hec in razlagat kovid samo s stališča umrlih s kovidom kot edini zdravstveni problem zadnjega leta in pol je pač milorečeno obsodbe vredno - pa s tem nisem mislil tebe, ampak zdravstvo in pa v glavnem politiko, ker to je od samega začetka političen in ne zdravstven problem. Če bi bil samo zdravstven bi se obnašali POPOLNOMA drugače, kot se.

 

To kar si napisal v zadnjem stavku dejansko res drži in dokler se bodo okoli tega pretakale gore denarja bodo kovid situacijo vzdrževali dokler jo bodo lahko. Modre kuvert in obljube o položajih (Krek, Beović, Poklukar, Kacin) naredijo čudeže in še tisto malo osebne integritete in morale hitro prepričajo, da denar je sveta vladar.

 

Takoj, ko denar odreja dogajanje pa ne glede, da virus obstaja (vprašanje je samo kolk je res nevaren in predvsem smrtonosen), je pač konec zaupanja, da se karkoli od tega počenja zaradi nas in v naše dobro.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je pob napisal:

@boss, tale vaša situacija je prav nora. Torej, mi naj se gremo cepiti, da zaščitimo druge, cepljene pa boli k. za ostale (tako ostale cepljene kot necepljene). Pa dobro, kdo je tu nor?
Če bi to naredil necepljen, bi verjetno za tako ravnanje odgovarjal kot najhujši kriminalec, tukaj v tej situaciji me pa res zanima kako bo. Javi.

 

Mali popravek... hvala bogu to ni pri meni ampak pri kolegu v njegovi službi. Ne bom napisal v kateri, da ne bo še kake dodatne pizdarije. Bom pa povedal kaj bodo uspeli naredit v naslednjem tednu. Verjetno bi bil za njih najboljš izzid, da bodo na testiranju vsi (cepljeni in necepljeni) negativni in da bo šlo normalno naprej. Edino morajo pazit, da nekdo ne blekne, da so bili v tveganem stiku. :nevem:

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je pob napisal:

Virus je. Umetno spuščen iz laboratorija med ljudi. To se je že dogajalo v preteklosti, ampak se je nekako vedno izkazalo kot lažen preplah. Spomnite se leta 2009, ko je prišla ptičja al ena gripa, ko so hoteli sforsirat cepljenje.
Sedaj so nas iz nekega razloga uspeli toliko prestrašiti, da ne znamo več racionalno razmišljat.

 

Vedno se je o tem govorilo o teoriji zarote, ampak, ko je enkrat toliko "naključij", toliko prikrivanja, oviranja preiskave, podajanja napol imbecilnih izjav in žaljenja intelekta ljudi pač vsakemu, ki gleda na svet z odprtimi očmi, mora zazvoniti alarm. Eni pa še kr verjamejo, da je vse to baje zgolj in samo zaradi enega kitajčka, ki si je lačen privoščil netopirja. Eee, wow maindblowing shit in kr verjamemo, da je to bilo slučajno. Ena stvar je lahko slučaj, dve že malo verjetno, tri nemogoče, ampak tole je pa pač vse že ena velika usrana laž, tako velika, da jo je težko priznati, da je laž, ker noben si ne more mislit, da je sploh možno da je laž. Nas so pa razdvojili, naščuvali ene na druge, da se ne moremso skupaj upreti lažem, ki nam jih prodajajo.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Boss napisal:

Jebe lud zbunjenog, ker to je edini stavek, ki bi razložil situacijo, ki jo imajo pri kolegu v službi.

 

Sva prej pozno popoldne skoraj eno uro, k dve babi čvekala po telefonu in mi je razložil, da sploh ne ve kaj naredit. V glavnem, en njegov sodelavec jim je lepo, ko so sedeli pri kosilu spročil "veselo" novico, da je bil na testiranju pozitiven, ampak da naj jih ne skrbi, ker je cepljen in ne bo nič. Vsem so baje samo vilce dol padle in noben ni pojedel kosila do konca. Bili so namreč do kosila ves čas skupaj. Seveda je ratal rompompon in je fasal prenekatero kletvico. Ta se je sicer branil, da je povedal zdravnici, ampak mu je rekla, da če je cepljen ne gre v karanteno in ker se dobro počuti tudi ne na bolniško pa je pač prikorakal veselo v službo.

 

Seveda so pol zadevo vzeli v roke nadrejeni, ki so pač po stari navadi zagnali paniko in zdaj ni več nikomur jasno kaj morajo naredit. Ostali cepljeni ne gredo v karanteno, kljub rizičnem stiku, za necepljene ne vedo kaj bi, ker imajo v ponedeljek začetek projekta in morajo biti vsi na lokaciji. Nekak so se zdaj zmenili, da bodo v ponedeljek šli popolnoma vsi na testiranje, še prej pa klicali vsak svojega dohtarja, da sumijo, da imajo simptome in da jih bo dal na brezplačno testiranje. Pol bodo pa videli kako naprej. Kaos od kaosa.

 

Sicer ne vem kaka navodila so dobili zdravniki, ampak samo to, da ni zdravnica temu rekla, da naj se samoizolira za vsaj en teden se mi zdi, da je to prav v načrtu, da namensko povečujemo število okužb. Ker vsi teli PCT pogoji in njihovo izvajanje je narejeno tako, da bodo okužbe povečevali in ne zmanjševali.

Fak... Ja, po letu in pol nimamo jasnega protokola kako postopati v takih stvareh. 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dajte razumet, da ni interesa. Nihče ne profitira in to ni kul. A smo mogoče kakšno dodatno bolnico zgradili? Ali pa naredili kaj v tej smeri, da povečamo št. postelj in s tem lahko sprejmemo večjo št. "obolelih"? Smo dobili kaj več respiratorjev? Ali pa zaposlili več zdravnikov?

My ass.  In nekateri še vedno slepo vrjamete, kar vam tupijo in se kregate, ker se folk ne želi cepi s cepivom, kateri ti pol kurca ne pomaga. Vrjetn si bolje zaščiten, če vsak dan zjutri rukneš eno viljamovko.

Me zanima koliko ljudi bi se cepilo v primeru, da se nebi bilo potrebno testirati vsak teden. Vrjetn samo starejša populacija. Tolk o temu koliko oseb se gre cepit dejansko zaradi tega, ker vrjame, da bo na nek način zaščiten. 

Nemorm vrjet kam smo pršli res. 

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, nov report objavljen včeraj od Public Health England št.21 je zunaj, ki zajema podatke do 15.8.2021. Se pravi čisto sveže in zelo zanimivo.

 

V zadnjih 14 dnevih (ročno sem odštel mrtve iz prejšnjega reporta številka 20) od prejšnjega reporta je umrlo

 

Skupaj - 447
Ni podatka - 8 (2%)
Cepljeni z vsaj enim odmerkom - 302 (68%)
Necepljeni - 137 (30%)

 

Ta procent je skoraj enak kot je v državi precepljenost z vsaj enim odmerkom in to je 70%. Se pravi dejansko je tisto o lažjem prebolevanju cepljenih kot kaže še ena izmed laži.

 

Nočem nikogar strašit, še manj pa psihirat, ampak je to zgolj nasvet, da tudi tisti, ki ste cepljeni ne računat na to in je vseeno bolj smotrno in preudarno, da se poskušate obnašat kot, da niste cepljeni. Se pravi neke tiste osnovne stvari, ki najmanj ovirajo v življenju pa vseeno prinašajo efekt. Sam ne bit prepričani, da lahko zdaj harate naokrog in vam ne bo nič. Angleški report to dejansko zanika in postavlja na laž stroko, sploh našo, ki v cepljenju še vedno iščejo magične rešitve. Mi ni jasno zakaj nekdo Poklukarju, Beovički, Logarci ne postavi vprašanje kako naj si razlagamo tale report. Bi bilo zanimivo slišat.

 

Aja pa še link (tabelca na strani 22-23)

 

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1012644/Technical_Briefing_21.pdf

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred časom sem pisal o pritisku v službi, kjer mi je vodja ekipe z lepimi besedami razložil, zakaj naj se grem cepit in je navajal, da cepljeni širijo manj virusa kot necepljeni. Kljub temu, da sem rekel, da to ni nikjer potrjeno, sem bil v pričo vseh v pisarni utišan in zasmehovan, tudi s strani necepljenega sodelavca (kao saj je logično to, da cepljeni širijo manj virusa). Mi ni ostalo drugega, kot da sem vtihnil in si mislil svoje.

Očitno sedaj prihajajo na dan dejstva, da temu ni tako. Me je primlo, da bi naredil teams seanso in poslal tole, haha.

Drugače pa tukaj sedaj pade teorija, da naj se gremo cepiti vsi iz solidarnosti do tistih ki se ne morejo. Še enkrat, kar trobim že vrsto mesecev, cepljeni zaščitijo samo sebe. Pika, amen, šlus.f91ed532b94e90bad3e48276cb34956a.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Provokatorji so vsi ki se ne cepijo.
 
Ampak smo provokatorji na lastno odgovornost. Če nas nese, si bomo sami krivi.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je pob napisal:

Pred časom sem pisal o pritisku v službi, kjer mi je vodja ekipe z lepimi besedami razložil, zakaj naj se grem cepit in je navajal, da cepljeni širijo manj virusa kot necepljeni. Kljub temu, da sem rekel, da to ni nikjer potrjeno, sem bil v pričo vseh v pisarni utišan in zasmehovan, tudi s strani necepljenega sodelavca (kao saj je logično to, da cepljeni širijo manj virusa). Mi ni ostalo drugega, kot da sem vtihnil in si mislil svoje.

Očitno sedaj prihajajo na dan dejstva, da temu ni tako. Me je primlo, da bi naredil teams seanso in poslal tole, haha.

Drugače pa tukaj sedaj pade teorija, da naj se gremo cepiti vsi iz solidarnosti do tistih ki se ne morejo. Še enkrat, kar trobim že vrsto mesecev, cepljeni zaščitijo samo sebe. Pika, amen,

 

Najmanj 5 kvazi-analiz in kvazi-raziskav objavijo mediji vsak dan. Stvar posameznika je potem, kateri bo verjel in kateri ne ;)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je robertk6 napisal:

Hmmmm a nisi zapustil teme ....vprašam za prijatla

Nisem. Povej svojemu prijatelju, markotu in ostali skuadri, da ne. Ne vidim razloga, da bi zaradi par antecipilskih  provokatorjev zapustil ta čudovit forum. 

Seveda je bil mir, če ste pa par dni  sami anticepilci onanirali po tej temi. 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je robertk6 napisal:

Je to res potrebno , komaj se je tema malo umirila evo spet enga provokatorja.

 

Mah pust, sej to je tipičen odgovor v nemoči spravit normalen argument skupaj. Ko ni argumenta gre pa pač na nizkotni nivo žaljenja. No ja, itak bomo nekoč videli kdo je glupa sorta, v življenju je vseskozi tako, da se moraš odločit po kateri poti boš šel. Navadno vzameš tisto, ki se ti zdi najbolj pravilna in v katero si prepričan. Lahko si uspešen, lahko tudi fališ, ampak navadno je tako, da srednje poti pač ni. Pri meni je tako, da na reklame ne padam, sploh na tiste agresivne ne, ker sem pristaš tega, da dobro blago se samo hvali.

  • Všeč 4
  • Zmeden 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 
Najmanj 5 kvazi-analiz in kvazi-raziskav objavijo mediji vsak dan. Stvar posameznika je potem, kateri bo verjel in kateri ne
Res je. Se popolnoma strinjam. Take i onake analize, fake newsi, itd.
Bombardirajo iz vseh strani. Važno je samo, da smo sami pri sebi zmožni kritičnega razmišljanja.

Mene je samo zmotilo v tem, da so pri nas začeli z mehko prisilo po cepljenju na neki lastni logiki, ljudje, ki so v istem fohu kot jaz (IT).

Kakorkoli, upam, da nas začnejo kmalu bombardirati z varnostnimi študiji glede teh eksperimentalnih cepiv in da bo lahko javno priznal, da sem se motil.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta tema mi je tako smešna, ko par ljudi, zagrizenih anticepilcev, prepričuje iste ljudi, zagrizene anticepilce, da je brez veze se cepit. 😄

To je podobno, kot bi Stevie Wonder prepričeval Ray Charlesa, da je naslikal lepo sliko. 🤪

  • Haha 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

Ta tema mi je tako smešna, ko par ljudi, zagrizenih anticepilcev, prepričuje iste ljudi, zagrizene anticepilce, da je brez veze se cepit. 😄

To je podobno, kot bi Stevie Wonder prepričeval Ray Charlesa, da je naslikal lepo sliko. 🤪

Zakaj jo pol tako vestno prebiraš in komentiraš........pač nehaš ne???

  • Všeč 1
  • Zmeden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tajnici neke firme v Novi Gorici se pogovarjata in ena reče: - "Včeraj me je šef peljal v Ljubljano!" - "Potem ti je verjetno pokazal zmaja?" - "Ja, že na Ravbarkomandi..."
    • Uf... - spremeni se zvok motorja - za 2-3l se zviša trenutna poraba - to bo povedal nekdo drug ker ne vem točno, ampak pri i-eloop ikoni ta ni modra več , ampak je ena druga barva - če imaš pa OBD2 pa lahko vidiš poseben PID kateri ti pove da se renegeracija izvaja . . .
    • Največja kača na svetu poginila kmalu po odkritju: 'Tega si ni zaslužila' | 24ur.com WWW.24UR.COM Skoraj sedemmetrsko anakondo so v amazonskem deževnem pragozdu odkrili prejšnji mesec, le nekaj tednov pozneje pa je največja kača na svetu poginila. "Žalosten in jezen sem," je sporočil nizozemski...  
    • Kako veste, kdaj vam dela regeneracijo?
    • Na Dolenjskem je bla ena ohcet. Izbruhnil velik pretep med obema družinama. Ko so jih razdvojili, so policaji začeli zasliševati vse sodelujoče in priča neveste je povedal sledeče: - "Ko je bil končan poročni obred, sem zaplesal prvi ples z nevesto. Po prvem plesu je muzika kar igrala, pa sem zaplesal se en ples z njo..." - "Ja in ...?" - "Ja, muzika je igrala se kar naprej in jaz sem tudi plesal z nevesto se naprej." - "Ja, povejte že, kako se je začel pretep!" - "Ja, no po četrtem plesu z nevesto, pa kar naenkrat skoči ženin k nama in z vso silo brcne svojo ženo med noge!" - "Uf, to je moralo pa boleti!" - "Bolelo, bolelo, pa še kako, saj mi je zlomil kar tri prste na roki..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.