Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Ne morem verjeti naslednjega. Sodelavec, ki je doma že tri tedne zaradi težjega poteka kovid  bolezni še vedno objavlja na FB bedarije v stilu, da kovid ne obstaja in da je to svetovna zarota. :vskalo:

Temu pa res ni pomoči.🤪

Dobro, da je ta pandemija pokazala kdo je kdo  tudi med sodelavci. 🤔

P. s. Poglejte si danes na, slo 2 ponovitev oddaje "proti cepila zarota" 😉

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Janez007 napisal:

@Alex tole tvoje etikiranje ljudi se vsaj meni ne zdi v redu. 😞 Kaj bo temu sledilo? Če si njihov šef, se boš do njih obnašal drugače, se jim maščeval?

 

Drugače pa a si videl, PM že vrsto let dela na temu, da reši zdravstveni sistem pred kolapsom. 🙃

 

To ni nobeno etiketiranje. Samo ugotavljam, kako kdo razmišlja in se vede. Pa nima to veze samo s  kovidom. Bolj mislim na to, da ta človek, ki je okužil en kup ljudi v službi, še vedno trdi, da je to vse skupaj nateg. 

Verjetno bi mu ti še vedno tako zaupal kot do sedaj? 🤔

Seveda se mu ne bo nihče maščeval... ampak... 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Imaš pa veliko časa ... boste kaj zaposlovali v vaši firmi? 😂

Ne...😊 V bistvu nimam veliko časa, ampak lahko delam več stvari hkrati. Na srečo. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 hours ago, FuManchu said:

In z katerim cepivom ste se cepili vsi ki ste cepljeni?

 

Jaz astra, zena jannsen

 

v sluzbi (pisarna) 2 moderna, 1 pfizer ter se 1 astra

starsa astra

1 brat je rekel, da ni sans da se cepi

2. brat je imel moznost ze v samem zacetku (prek rdecega kriza) pa je cepivo odstopil starejsim, sedaj pa tudi neki ne razmisla, da bi se

 

2 kolega astra, 1 jannsen, 1 pfizer

starejsi sosedi pfizer

2 kolega sta ze nekaj casa nazaj prebolela in se ne mislita cepit (vsaj ne se)

 

tko da ... malo mesano :D

Popravljeno od Bossek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

Aja, s ponedeljkom začnemo v firmi z kontroliranjem samotestiranja. Nič več na zaupanje ampak stroga kontrola. Anticepilci se bodo samotestirali v podjetju in ne več na domu. 😉

 

A si se že javil za kontrolorja? Po moje, da si edini primeren v firmi za kaj takega. Pa še po FB-ju jih lahko spremljaš, a spoštujejo karanteno in če kake "nebuloze" pišejo. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Bo prišel k vam v firmo kak inšpektor pa malo povprašal direktorja, kdo se je in kdo se ni hotel testirati. Pa bo veselica. 😊

Te mika, da bi jih mal zašpecal... še dobro, da @pob nisi izdal kje delaš.

  • Haha 2
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je FuManchu napisal:

In z katerim cepivom ste se cepili vsi ki ste cepljeni?

 

Dej povej naravnost, kaj te zanima in ne tako po ovinkih. Zanima te katero ima največjo smrtnost? Sprašuješ pa za taščo, a ne?:hudicek:

  • Haha 4
  • Začuden 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je pob napisal:

Vtaknite si vi te trgovine nekam, ki bodo varne pred zdravimi ljudmi.

Odloki vlade so spet nezakoniti in verjetno tudi protiustavni, ampak žal sodstvo melje spet tako počasi, da ko bo odločeno bodo pač umaknili odloke. Problem je v tem, da oblast to počne, ker ne odgovarja in ni kaznovana, da sprejema protizakonske in celo neustavne odloke in pa kar nekaj časa vmes preteče tako, da vmes pač hara kot se ji sprdne.

 

Ker je bilo govora o  trgovinah je namreč kršen zakon o lojalni konkurenci saj omogoča Hoferju, Lidlu in Eurospinu velikansko prednost pred Mercatorjem Šparom in Tušom, ki imajo svoje večje trgovine v trgovskih centrih.

 

gre za kršenje zakona o preprečevanju omejevanja konkurence na našem nivoju in vseh zakonov o skupnem konkurenčnem trgu na nivoju EU.

 

Po moje se že pišejo tožbe in spet bo jok in stok.

 

 

  • Všeč 3
  • Hvala 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo branje in se cisto strinjam z gospodom Terskom ... 

 

  • Zmeden 1
  • Ljubim 2
  • Ni všeč 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj smeha... Včeraj je bila v večjih centrih taka gneča po trgovinah, kot da je že novo leto.

Vprašal sem, ali je letos  božiček prej prišel med nas ?

Ne, so mi odgovorili , Krek prišel bo jutri v vas. 🤣

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je pa zanimivo kako je ta štala razdelila prebivalstvo na dva pola. Bi si predstavljal, da tudi tisti cepljeni, bi imeli malo empatije do drugih, nas, drugorazrednih državljanov. Ampak dejansko se sedaj cepljeni počutijo kot bogovi... Ne vsi seveda, da ne bo pomote.

 

Delam pa v takem kolektivu/pisarni, da od 12 ki smo noter, se jih je 10 cepilo. In resno razmišljam o vlogi o mobingu na delovnem mestu, pa čeprav sem se z vsemi še pred 1 letom prav korektno razumel.

  • Všeč 5
  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uceri sm bil v par razlicnih gostilnah (ponavadi ne prisluskujem kaj se folk pogovarja), ampak zalostno, da se folk sploh ne zna vec o cem drugem pogovarjat, sam se ta kovid, pa cepljenost pa testiranje 🙄

  • Všeč 1
  • Žalosten 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, zosek said:

Mi je pa zanimivo kako je ta štala razdelila prebivalstvo na dva pola. Bi si predstavljal, da tudi tisti cepljeni, bi imeli malo empatije do drugih, nas, drugorazrednih državljanov. Ampak dejansko se sedaj cepljeni počutijo kot bogovi... Ne vsi seveda, da ne bo pomote.

 

Delam pa v takem kolektivu/pisarni, da od 12 ki smo noter, se jih je 10 cepilo. In resno razmišljam o vlogi o mobingu na delovnem mestu, pa čeprav sem se z vsemi še pred 1 letom prav korektno razumel.


Ocitno so uspeli cist razdelit ljudi. Prej je bilo levo vs. desno, zj je pa cepljeni vs necepljeni 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je zosek napisal:

Mi je pa zanimivo kako je ta štala razdelila prebivalstvo na dva pola. Bi si predstavljal, da tudi tisti cepljeni, bi imeli malo empatije do drugih, nas, drugorazrednih državljanov. Ampak dejansko se sedaj cepljeni počutijo kot bogovi... Ne vsi seveda, da ne bo pomote.

 

Delam pa v takem kolektivu/pisarni, da od 12 ki smo noter, se jih je 10 cepilo. In resno razmišljam o vlogi o mobingu na delovnem mestu, pa čeprav sem se z vsemi še pred 1 letom prav korektno razumel.

Vidiš, pri nas v kolektivu je pa ravno obratno. Necepilci vršijo pritisk in represijo  na ostale cepljene (na mene se seveda ne upajo). Zato pridejo cenjeni velikokrat do mene, da postavim stvari na, svoje mesto. 😉

Pravkar je Matick napisal:


Ocitno so uspeli cist razdelit ljudi. Prej je bilo levo vs. desno, zj je pa cepljeni vs necepljeni 

Ne, še vedno je podobno. Le da, se to dvoje nekako prekriva. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Janez007 napisal:

A je čudno, saj smo vsak dan že 1,5 leta z vseh strani bombardirani o tem. Na tem forumiu ni nič drugače. In @Deeyan, a ti si imun na te zadeve in se v gostilni nisi pogovarjal o Covid temah? 😁

 

nihče ni imun, obstajajo kake bolj pametne teme

pred 13 urami je FuManchu napisal:

In z katerim cepivom ste se cepili vsi ki ste cepljeni?

 

Johnson&Johnson

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.