Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

se ene antivaxer zarote ... ali pac ... kaj pa ce je use res ??? 🤔🤔🤔

 

 

 

 

 

 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je amatej napisal:

Kakšen dober razlog, da tema še ni locked? Just asking?

 

A te boli? Ne resno, ne štekam. WTF, just ignore it, dude.

 

pred 16 urami je Boss napisal:

Ah to pa ne.. politiki so pa ja pošteni in zaupanja vredni. Da bi koga podkupovali lobisti ali pa celo farmacevti - a dej no dej. Pa kakšna antivakserska teorija zarote pa je to. 🤪

 

 

Aja, a zdaj že znajo ločit v testiranjih korono in gripo? Mislim, kot kaže da ja, ker gripa, ki je lani čudežno "izginila" je zdaj spet v polni akciji.

 

Ma ja, saj tudi pri nas čakam, da bodo začeli okostnjaki padat iz omar. Na koncu bodo enga bogega Kreka začopatili, ki bo še najmanj kriv, ker je samo sledil odločevalcem...

 

Zanimivo mi je, da je ameriški CDC mesece nazaj rekel, da PCR test ne ločuje med gripo in kovidom in da od 1.1. dalje ne bodo več testirali s tem. Takrat se bo znova pojavila gripa, ki je čudežno izginila prejšnjo sezono.

Tako so se sedaj odločili naši na polno oglaševati cepiva proti gripi in ne bo me čudilo, če bodo ta narejena na isti osnovi kot za kovid in bi po tem človek dobil tudi PCT pogoj tudi s cepljenjem proti gripi. Konec koncev je samo važno, da se cepiš in ostaneš na igli. :P 

 

PS: če prideš ves popečen s kropom na urgenco rabiš PCT, če pa se greš cepit proti gripi, pa ne. Nice.

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgleda, da bo vseeno Poklukar prvi, ki bo na tnalu - sam se revež še ne zaveda. So že prišli v javnost papirji, da je ministrstvo povozilo stroko. Pa še lepa slikca trija fantastikus brez Superhika Kreka je v tem članku.

 

https://www.24ur.com/novice/korona/odlocitev-o-janssenu-sprejel-poklukar-stroka-je-ze-konec-avgusta-predlagala-popravek.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

39 minutes ago, pob said:

PS: če prideš ves popečen s kropom na urgenco rabiš PCT, če pa se greš cepit proti gripi, pa ne. Nice.

No tole je debil od dohtarja, drugace za nujne primere ne rabis PCT.

 

Sem 1 teden nazaj peljal brata na Jesenice na urgenco. Izpahnil si je koleno. Sicer ga je sam dal nazaj ampak, ker ga je bolel je vseeno sel slikat. Pride do vhoda ... ste cepljeni, ne ... ste preboleli, ne .... ok vam zmerim vrocino in je sel not ter v slabi uri bil pri zdravniku, sel slikat, nazaj k zdravniku in sva bla na poti proti Kranju k Pinkuju na sendvic :P

 

P.S. No mene pa niso spustili, tko da sem moral na kofe v mercator 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

Kolega cepljen z astro...ima kovid, njegova žena isto, mama z fajzerjem, je na kisiku...hčera tudi doma okužena...cepljena. 

 

50 sodelavcev cepljenih, nobenemu nič. Še 20 drugih bližnjih kolegov cepljeni, nobenemu nič. Vsi v družini cepljeni, nobenemu nič.

 

Če se že greš slepo statistiko 🙃

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Take novice s poudarjanjem v naslovu, da je nekdo umrl pri 85 letih s korono so tudi čisto odveč. Tudi da izveš nato v tekstu, da je bil polno cepljen ne igra nobene vloge. Človek je pač bil že 85 let star in po statistiki vsako leto umre tretjina starostnikov starejših od 85 let - kovid gor al pa dol.

 

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-85-letu-umrl-colin-powell.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes nazaj v Italiji, od petka naj bi bilo spet strozje vse. A realnost je drugacna, razen na to da so na sipah nalimal povsod green pass, green pas….je ostalo vse enako, v restavraciji noben vprasal, v fabrki noben, na nasem deliviscu pa je celo vprasala, to je pa vse.

 

sem pa jaz prosim ce poskebira ker me je zanimalo kaj se vidi - POPOLNOMA NIC! samo zelena kljukica, niti imena nit za kaj se gre. 
Enako ko je za foro potem kolega francoz dal svoje, enako.

No nato sem fracoza jaz poskebiral z nasim zvem in hrvaskim covid go. Vse sem videl o njemu, ime priimek, roj dan, s cim je bil, kdaj je bil….

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je jures napisal:

No nato sem fracoza jaz poskebiral z nasim zvem in hrvaskim covid go. Vse sem videl o njemu, ime priimek, roj dan, s cim je bil, kdaj je bil….

 

A ni fajn, da lahko zdravstvene podatke takole z lahkoto prekontroliraš? Mi smo pa milijone v izvajanje GDPR-ja zmetal... za koga že?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se pred časom samo hecal kako bodo še kužke in mucke cepili proti koroni.... pol pa tole. Mislim, da smo šli v maloro in da je to konec zdrave pameti.

 

https://www.washingtonpost.com/dc-md-va/2021/09/15/maryland-zoo-covid-vaccine-animals/

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6 hours ago, Boss said:

Take novice s poudarjanjem v naslovu, da je nekdo umrl pri 85 letih s korono so tudi čisto odveč. Tudi da izveš nato v tekstu, da je bil polno cepljen ne igra nobene vloge. Človek je pač bil že 85 let star in po statistiki vsako leto umre tretjina starostnikov starejših od 85 let - kovid gor al pa dol.

 

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-85-letu-umrl-colin-powell.html

 

Tole gre pa tudi men na K... Ali je lahko ena novica kjer se ne omenja korona, cepljenje, .... Me cudi da pri tistem napadu na norveskem ni pisalo, od petih ubitih sta bila 2. cepljenja, 3. necepljeni. Evo dokaz da cepivo deluje!

 

No pa, da ne bo kdo mislil, da gre samo meni (oz. nam to na zivce). Tudi oglasevalci zadnje case zahtevajo, da se njihovi oglasi ne prikazujejo ob korona novicah oziroma slabih novicah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Janez007 napisal:

 

 

Ne vem če nekateri pesimisti v tej temi vidite, da počnete točno take stvari, katere sami kritizirate?😜

 

Korona novice, črnogledost, negativizem nekaterih že nekaj mesecev prednjači v tej "Mazda temi". To psihološko nobenemu ne korist, najmanj pa piscem, ki se z negativno energijo vedno bolj pogrezajo v obup, ki se močno izraža v pisanju.

 

Dajmo na plano kakšne pozitivne novice. 😉 :ouje:

"Prst gor" 👍👍👍:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

31 minutes ago, Janez007 said:

Dajmo na plano kakšne pozitivne novice. 😉 :ouje:

 

To sem tudi sam predlagal ... ampak folk bere korono. Ce das gor pa eno pozitivno novico dobis pa komentarje "kot da koga to briga". Nikol ni ok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Janez007 napisal:

Ne vem če nekateri pesimisti v tej temi vidite, da počnete točno take stvari, katere sami kritizirate?😜

 

Korona novice, črnogledost, negativizem nekaterih že nekaj mesecev prednjači v tej "Mazda temi". To psihološko nobenemu ne korist, najmanj pa piscem, ki se z negativno energijo vedno bolj pogrezajo v obup, ki se močno izraža v pisanju.

 

Dajmo na plano kakšne pozitivne novice. 😉 :ouje:

 

 

Ok bom popravil, da bo bolj veselo in zadovoljno in happy happy happy.

 

V Baltimorju ZDA so predani upravljalci in strokovnjaki ter veterinarji stopili skupaj in naredili neverjetno, fantastično, čudovito, lepo potezo. Tokrat niso mislili samo nase in na svojo vrsto ampak so nesebično in v duho razsvetljenstva in v oživljeni kozmični pravičnosti cepili vse uboge živalce v živalskem vrtu, ki so bile na robu izumrtja in edino kar jih je rešilo pred smrtonosnim kovid19 je bila dvojna doza prečudovitega, neverjetnega, fantastičnega cepiva.

 

Predsednik Biden jih je že predlagal za medaljo časti in njim v čast priredil vojaški, gasilski in policijski sprevod. Žuralo se je do jutra, ker to je bil najsrečnejši dan v življenju sodulejočih. 3x hura: hura hura hura.

 

 

 

Maš prav - ko sem opisal tole novico na tak način mi je morala neskončno narastla in res sem bolj zadovoljen in končno sem se znebil strahu in obupa, ki me je tlačil zadnje čase - pa tolk mal je treba. Hvala za nasvet. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bossek napisal:

 

Tole gre pa tudi men na K... Ali je lahko ena novica kjer se ne omenja korona, cepljenje, .... Me cudi da pri tistem napadu na norveskem ni pisalo, od petih ubitih sta bila 2. cepljenja, 3. necepljeni. Evo dokaz da cepivo deluje!

 

No pa, da ne bo kdo mislil, da gre samo meni (oz. nam to na zivce). Tudi oglasevalci zadnje case zahtevajo, da se njihovi oglasi ne prikazujejo ob korona novicah oziroma slabih novicah.

 

Ampak ravno mediji razlagate, da se najbolj prodajajo slabe novice in če greš gledat povprečen MSM v Sloveniji je dejansko 90% slabih in negativnih novic - če ni korona so pa zdaj podražitve, pa vremenske neprilike/klimatske spremembe, pa idioti v politiki, korupcija, revščina, umori, kriminal itd. Prav eksperti ste v zbiranju slabih novic... zadušili boste samega sebe in obstoj medij, ko se bodo ljudje obrnili stran - in ja, se že obračajo ter marsikdo ne spremlja več medijev na splošno. Marsikdo take količine slabega enostavno ne zmore več sprocesirat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Boss napisal:

Sem se pred časom samo hecal kako bodo še kužke in mucke cepili proti koroni.... pol pa tole. Mislim, da smo šli v maloro in da je to konec zdrave pameti.

 

https://www.washingtonpost.com/dc-md-va/2021/09/15/maryland-zoo-covid-vaccine-animals/

CP je imel raka, ze upokojil se je takrat zarad te bolezni

 

80e57fd4-7f9b-485e-8aef-2d9a2cbee805.jpg
WWW.INDEX.HR

COLIN POWELL, prvi crnac na dužnosti državnog tajnika SAD-a, umro je od posljedica komplikacija...

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je in ločit moraš kaj je obveščanje in kaj je propaganda,potem pa ni problem.....😊

Mene pa ne ganejo ne ene ne druge,tak,da se ne obremenjujem s takimi....😉

Sem naročnik Slov.novic že 30 let in že od daleč,ko jih poštar še pelje ločim dobre od slabih in tiste kar neki......😊😆😂

Tiste,ki jih pa tu obešate,nekateri( v tej temi) 🥴 so pa, ne bom napisal kaj........:hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je jures napisal:

CP je imel raka, ze upokojil se je takrat zarad te bolezni

 

80e57fd4-7f9b-485e-8aef-2d9a2cbee805.jpg
WWW.INDEX.HR

COLIN POWELL, prvi crnac na dužnosti državnog tajnika SAD-a, umro je od posljedica komplikacija...

 

Če tega preprostega pojasnila kdo ne razume mu ni pomoči....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je jures napisal:

CP je imel raka, ze upokojil se je takrat zarad te bolezni

 

80e57fd4-7f9b-485e-8aef-2d9a2cbee805.jpg
WWW.INDEX.HR

COLIN POWELL, prvi crnac na dužnosti državnog tajnika SAD-a, umro je od posljedica komplikacija...

 

 

Jures, pa ti si rasist. Kako lahko repliciraš tako novico na novico o cepljenju živali v ZOO? 🤪 How dare you? 😂

 

 

 

 

 

 

 

 

Šala, da ne bo kdo bil slučajno v prevelikih bolečinah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Če tega preprostega pojasnila kdo ne razume mu ni pomoči....👍

 

Mi je pa zanimivo kako ste zadevo zdaj napihnili, pa če si opazil, sem samo napisal, da takih novic v katero tlačijo korona propagando pa res ne rabimo. In tukaj ni več važno al je CP umrl zaradi raka, korone, kljub cepljenju ali pa zaradi ustrezne starosti. Človek je pač bil star 85 let.

 

pred 17 urami je Boss napisal:

Take novice s poudarjanjem v naslovu, da je nekdo umrl pri 85 letih s korono so tudi čisto odveč. Tudi da izveš nato v tekstu, da je bil polno cepljen ne igra nobene vloge. Človek je pač bil že 85 let star in po statistiki vsako leto umre tretjina starostnikov starejših od 85 let - kovid gor al pa dol.

 

https://www.24ur.com/novice/tujina/v-85-letu-umrl-colin-powell.html

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je pob napisal:

In se že kej pripravljate na nove lockdowne? Boste obtoževali nas necepljene za to? :)

 

A ni to najlažji način.. s prstom pokažeš na nekoga, da je kriv, troli skočjo in cefrajo, verniki se pridušajo, da to mora bit pa ziher res, ker so tako rekli na TV in bo spet tudi tukaj cel kup neprimernih besed in izjav.

 

Twito s tako lahkoto deli folk, da to ni res. Protesti v Lj so krivi za okužbe pa ne glede, da so ljudje bili zunaj poleg tega pa še deratizirani s plinom in razkuževani z vodnim topom. Nikakor pa niso krivi starčki na SDS mitingu v Marezigah, ko so se brez mask in distance v šotoru slinili en po drugem. Virus je pameten in Twito vernike pa že ne bo okužil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • So meni enkrat ponujali MOL aplikacijo, pa sem mu lepo razložil (pred celo vrsto, ki je še stala zadaj) : če mi da 1000 litrov po en evro, grem takoj domov po sod in gotovino in pridem iskat in se včlanim v vse klube, ki jih bo želel. Dokler pa mi ponuja 1€ prihranka na 1000 litrov, naj mi pa ne hodi s pristopno izjavo za KNB...   Od takrat naprej mi ne ponuja ničesar več. Kar mu rečem, to mi zaračuna in konec.           KNB = klub naivnih bedakov
    • Moram eno spit, da ne zaspim pri takem vremenu... 🤗😉 Pa dobro jutro... 😊
    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.