Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

@Boss, točno to, Twito tako lahkotno to počne že od nekdaj. Slej ko prej, bo narod obrnil en proti drugem... upam samo, da smo toliko pametni in ne bomo trznili.

 

Drugače pa mi dogodki v Italiji vlivajo malo upanja. :) Bom rekel, da kar dosti spremljam dogajanja na družbenih omrežjih in raznih YT kanalih in zgleda je pol Italije na nogah proti green passom.

 

Tale mi je huda:

 

Glede na to, da sem dolga leta hodil v Italijo na nogometne tekme, kar pogrešam tole strastno prepevanje:

 

Pa še malo človeškega pristopa s strani policije. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je pob napisal:

@Boss, točno to, Twito tako lahkotno to počne že od nekdaj. Slej ko prej, bo narod obrnil en proti drugem... upam samo, da smo toliko pametni in ne bomo trznili.

 

Drugače pa mi dogodki v Italiji vlivajo malo upanja. :) Bom rekel, da kar dosti spremljam dogajanja na družbenih omrežjih in raznih YT kanalih in zgleda je pol Italije na nogah proti green passom.

 

Tale mi je huda:

 

Glede na to, da sem dolga leta hodil v Italijo na nogometne tekme, kar pogrešam tole strastno prepevanje:

 

Pa še malo človeškega pristopa s strani policije. :)

 

 

In vsi z maskami brez izjeme, pojejo pa lepo....😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

In vsi z maskami brez izjeme, pojejo pa lepo....😁

Na odprtem v ITA ni mask, niti v skupinah…..zbudi se

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Alex napisal:

Po moje je krivo to, da ni več naju v tej temi in jim ni zanimivo dajat kontre. 🤣

Možno🤔. Lahko pa, da so prišli k pameti in ugotovili, da tisto njihovo ne drži vode.... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo prej sem izvedel, da je ponoči  umrl za posledicami covida brat od mojega mehanika, moj letnik, se pravi, da je imel 58 let. Bil je dva tedna v umetni komi. Ni imel nobenih pridruženih bolezni. 

Ni bil cepljen. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še ena zgodba iz naše okolice. 

Sodelavka je zbolela za kovidom. Dela od doma že mesece, nikamor ne hodi (dejansko poganja korenine doma na kavču). Vsi okoli nje so cepljeni, sama se še ni cepila, ker je noseča. V začetku tedna je še rekla, da se gre cepit čez 14 dni, da kao zdravniki priporočajo sedaj tudi nosečnicam, da se gredo cepit, ker je cepivo varno (mene sicer ne prepričajo). Ampak ja, trust the science.

Pa še to, vsi cepljeni okol nje so že cel teden "prehlajeni" (oče, brat, fant, mogoče še kdo), kljub negativnim PCR testom so okužili njo in pa verjetno še koga v njihovih službah. Oni so kao legit.

 

Edina obljuba glede čudežnega delovanja cepiva je to, da lažje širiš bolezen dalje in lažje preboliš. Cepite se tisti, ki vam je to ok, ostale nas pustite pri miru, PCT pa si vtaknite nekam globoko, kamor sonce nikoli ne posije. Drkate nas zdrave s testiranjem, ostali pa lepo širijo okužbe naprej. In pol se sporašujejo zakaj smo temno rdeči. EVO TI, ZATO. 

 

Ostanite zdravi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je g.Wankel napisal:

@pobPol pa tudi ti cepilcem ne prodajat teh zgodbic in teorij zarot ter jih obdrži v svoji glavi :)

 

Dečko zlati, preskoči temo v velikem loku, ker kar je zate teorija zarote, lahko da zame ni in obratno, seveda. :)

 

pred 46 minutami je Janez007 napisal:

Tudi ti @pob ostani zdrav. Pomagalo ti bo tudi to, da se čim manj razburjaš na stvari, na katere nimaš vpliva. 🙂

 

Morm priznat, da mi prihaja do živega. Ampak sem na dobri poti, ker vsaj ne zanikam. In mislim, da preveč folka misli, da nimamo vpliva in smo zato tam, kjer smo. :) 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi v Italiji je najslabša slika ravno v Furlaniji julijski krajini in v Friuli Venezia Giulia. (kamor  spada tudi Trst). Kako to? Aja,seveda, saj so bili množični protesti.😉

Za v soboto je kolovodja Puzzer  proteste odpovedal. Ker je sam prevzel odgovornost za proteste, (za razliko od naših korenjakov, ki vabijo na proteste, potem pa urno rep med noge) se je izgleda malo usračkal, ker se baje  boji izgredov in neredov. 

Večina folka  sicer v Italiji te proteste ostro obsoja.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes zapuscam Bologno predcasno pred 14:00 zaradi generalnega priporocila. Pricakuje se vsaj 500.000 ljudi na cesti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.