Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Janez007 napisal:

@Alex ni mi jasno, kako lahko vse te številne objave natipkaš preko telefona? Imaš spretne prste kot kakšen najstnik. ?zmeden?

Kitaristične, pa baje, da so kar spretni. 🤗 Je kar uporabno to, da sem lahko vedno naokoli ali kaj delam v svoji delavnici, pa sem vedno prisoten😊

Sem pa imel pred leti prenosnik, kakor tudi "navaden" računalnik a potem si res "prilepljen" doma. Jaz pa sem vedno v gibanju in okoli in nimam časa za take stvari. 😊

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Alex napisal:

Jaz nisem pred računalnikom nikoli, tako, da ne morem reči, da "visim" tu gor. 🤗

Telefon je pa itak vedno pri roki, tako, da med drugimi deli vsake toliko poškilim gor. 😊

Statistika objav ti me govori v prid cca 40 dnevno povprecno…..

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je jures napisal:

Statistika objav ti me govori v prid cca 40 dnevno povprecno…..

... napiše nekdo, ki ima 24568 objav in krepko vodi na forumu, kar je skoraj dvakrat več kot jih ima drugi za njim. 🤣 In to kljub temu, da si "mrknil" za kako leto in te ni bilo na forumu. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

... napiše nekdo, ki ima 24568 objav in krepko vodi na forumu, kar je skoraj dvakrat več kot jih ima drugi za njim. 🤣 In to kljub temu, da si "mrknil" za kako leto in te ni bilo na forumu. 🤗

In koliko od teh objav je vezano na politiko innkorono? Ce se ne motim si nekomu ocital da nima besede ker ima premalo objav. Alex ne spomnim se te takega posesivnega.
In spet bom mrknik ker tu je vedno slabse. Se admine ste pregnal….kar nadaljujte peskovnik je vas

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je jures napisal:

A se zavedate da od jutra do vecera, vikende in praznike visite na forumu in kregate ter prepricujete eni in isti - max 6 -8 oseb.

preden zacnete spreminjati svet najprej zazivite…..:)

 

Res je. To se sprašujem za cca 14 dni. Pa vseeno ne morm iz tvoje kože, da bi bil tiho.

 

Tako da, ja, tale post mi je dal kar misliti in sem prišel do zaključka, da čist preveč časa vlagam v svoje pisanje tukaj, pa ne, da bi koga prepričeval, pač pa, da dam vso svojo nejevoljo ven iz sebe. 

 

Se oglasim še kaj mimo, do takrat pa vsem vse dobro. :)

 

 

 

Popravljeno od pob
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je pob napisal:

 

Res je. To se sprašujem za cca 14 dni. Pa vseeno ne morm iz tvoje kože, da bi bil tiho.

 

Tako da, ja, tale post mi je dal kar misliti in sem prišel do zaključka, da čist preveč časa vlagam v svoje pisanje tukaj, pa ne, da bi koga prepričeval, pač pa, da dam vso svojo nejevoljo ven iz sebe. 

 

Se oglasim še kaj mimo, do takrat pa vsem vse dobro. :)

 

 

 

Joj ,s to tvojo izjavo se pa strinjam ,kaj strinjam veselim se.....:jupiii:

Hec....😆

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Joj ,s to tvojo izjavo se pa strinjam ,kaj strinjam veselim se.....:jupiii:

Hec....😆

Ne prestrašit vseh proticepilcev. Še brez tega ne objavljajo skoraj več nič. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj že 42% vseh testiranih pozitivnih na koronavirus.🤗 Izgleda, da gremo po poti prekuževanja, kot so nekateri zahtevali že lani. In lahko vidimo, kako se to obnese v praksi. 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V familiji sta trenutno sestra in njen v bolnici (ni cepljen noben) oče in mami sta cepljena zbolela in gre na bolje sta imela kar močno obliko ampak če nebi bila cepljena bi bila zagotovo v bolnici ali kje drugje. Tako da moje mišljenje če pogledam svojo družino, cepljenje pomaga, ko si pa tako daleč da je že na meji z bolnico si pa vesel če ti pomaga magari 20%. Vsem ki dvomite pridite si probat k nam pa da vidite kakšen bo potek. Sam sem imel pred letom dni korono in to kar imajo sedaj moji je 40% kar sem imel jaz, hvala bogu sem cepljen in se na pozivitvenega grem, ker nocem tega dozivet kar trenutno dozivlja moja familija. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Trstu so prepovedali protestiranja do 31.12. In to zato, ker je v Trstu trenutno najslabša kovid situacija v Italiji. Takoj se vidi, kje so protesti in takoj zatem tudi katastrofalna  slika. Enako je pri nas. Po pohajanju razgrajačev po Ljubljani smo imeli včeraj že 48% pozitivnih. Upam, da bodo sedaj končno prepovedali ta zbiranja. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne verjamem, da so protesti problem, ker gre za dogodek na prostem kjer se virus ne širi toliko. Tu gre predvsem za politično stvar, ker zaplankane vlade ne marajo, da ljudje protestirajo čez njih. Leta 2021. Nisem za proteste, ampak to je neka osnovna pravica v civilizirani družbi.

Največji problem so druženja na zaprtem, službe, širjenje virusa med domačimi gospodinjstvi.

 

image.thumb.png.f8bf66729fe6d69b65af7c6a63fbc87f.png

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je g.Wankel napisal:

Ne verjamem, da so protesti problem, ker gre za dogodek na prostem kjer se virus ne širi toliko. Tu gre predvsem za politično stvar, ker zaplankane vlade ne marajo, da ljudje protestirajo čez njih. Leta 2021. Nisem za proteste, ampak to je neka osnovna pravica v civilizirani družbi.

Največji problem so druženja na zaprtem, službe, širjenje virusa med domačimi gospodinjstvi.

 

image.thumb.png.f8bf66729fe6d69b65af7c6a63fbc87f.png

Moja, sodelavka je fasala prav na protestih covid. In potem se je družila in okužila še sedem drugih. Tako da ja, okužili so se v zaprtih prostorih a od prenašalke, ki se je okužila na protestih. In kdo ve, koliko je takih primerov. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je scania napisal:

V familiji sta trenutno sestra in njen v bolnici (ni cepljen noben) oče in mami sta cepljena zbolela in gre na bolje sta imela kar močno obliko ampak če nebi bila cepljena bi bila zagotovo v bolnici ali kje drugje. Tako da moje mišljenje če pogledam svojo družino, cepljenje pomaga, ko si pa tako daleč da je že na meji z bolnico si pa vesel če ti pomaga magari 20%. Vsem ki dvomite pridite si probat k nam pa da vidite kakšen bo potek. Sam sem imel pred letom dni korono in to kar imajo sedaj moji je 40% kar sem imel jaz, hvala bogu sem cepljen in se na pozivitvenega grem, ker nocem tega dozivet kar trenutno dozivlja moja familija. 

@scania te popolnoma razumem in vem kako te stvari s kovidom zgledajo v resnici ne pa tiste fore,"rekla kazala"....

Vozim pacienta,ki je komaj preživel na respiratorju in je bil hudo zdravstveno prizadet. Mnogi niso imeli te sreče.☹️

V tistem obdobju jih je pa 15 umrlo,ki so prav tako bili priklopljeni! 😭

Eni se še vedno zajebavajo a na srečo jih je vedno manj in slej ko prej bodo prišli k pameti,nekateri mogoče prepozno.....

Želim ti veliko sreče in vsem tvojim,da bi čim lažje prebrodili vse težave,ki vam jih je prinesel kovid.....:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

@scania te popolnoma razumem in vem kako te stvari s kovidom zgledajo v resnici ne pa tiste fore,"rekla kazala"....

Vozim pacienta,ki je komaj preživel na respiratorju in je bil hudo zdravstveno prizadet. Mnogi niso imeli te sreče.☹️

V tistem obdobju jih je pa 15 umrlo,ki so prav tako bili priklopljeni! 😭

Eni se še vedno zajebavajo a na srečo jih je vedno manj in slej ko prej bodo prišli k pameti,nekateri mogoče prepozno.....

Želim ti veliko sreče in vsem tvojim,da bi čim lažje prebrodili vse težave,ki vam jih je prinesel kovid.....:bravo:

Hvala. Upamo na najboljše.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 1. 11. 2021 ob 11:45 je scania napisal:

V familiji sta trenutno sestra in njen v bolnici (ni cepljen noben) oče in mami sta cepljena zbolela in gre na bolje sta imela kar močno obliko ampak če nebi bila cepljena bi bila zagotovo v bolnici ali kje drugje. Tako da moje mišljenje če pogledam svojo družino, cepljenje pomaga, ko si pa tako daleč da je že na meji z bolnico si pa vesel če ti pomaga magari 20%. Vsem ki dvomite pridite si probat k nam pa da vidite kakšen bo potek. Sam sem imel pred letom dni korono in to kar imajo sedaj moji je 40% kar sem imel jaz, hvala bogu sem cepljen in se na pozivitvenega grem, ker nocem tega dozivet kar trenutno dozivlja moja familija. 

Držim pesti in verjamem,da se bo vse dobro izteklo .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.