Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Jaz grem, ker sem se cepil že maja z Jansenom. Sigurni je sigurno. 🤗

Vsi trije, ki so bili cepljeni v naši firmi in so se tudi okužili,so bili cepljeni z Jansenom. Tako, da je res izgleda bolj švoh to cepivo. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj bi zdaj vidva rada? Najprej je jok in stok glede te teme, pol se necepljeni umaknemo, da ne bomo še kle krivi za vse tegobe v državi pa da umirimo razpravo in spet ni OK. Mislim, dejte se odločt kaj bi radi - k ene babe k ne vejo kaj bi. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Janez007 napisal:

Da ti pomagam, izrazila sva zaskrbljenost glede zdravja necepljenih. 🙂

 

Po tem, ko se jih mnogo več ne oglaša v nobeni temi, ne samo tej.

Mislim, da je prišlo do skupinskega  dogovora, da bojkotirajo ta forum. Najbrž so res užaljeni, ker nismo bili vsi njihovega mnenja. 😉

So hoteli narediti interpelacijo zagovornikom cepljenja pa ni uspela. 😊

Sedaj pa se posipajo s pepelom, ko imamo v državi nevzdržno situacijo glede kovida, kot jo pač imamo. In nas teh 20% necepljenih drži v šahu. Tudi sam  izražam  zaskrbljenost, da ni z našimi soforumaši kaj narobe. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Mislim, da je prišlo do skupinskega  dogovora, da bojkotirajo ta forum. Najbrž so res užaljeni, ker nismo bili vsi njihovega mnenja. 😉

So hoteli narediti interpelacijo zagovornikom cepljenja pa ni uspela. 😊

Sedaj pa se posipajo s pepelom, ko imamo v državi nevzdržno situacijo glede kovida, kot jo pač imamo. In nas teh 20% necepljenih drži v šahu. Tudi sam  izražam  zaskrbljenost, da ni z našimi soforumaši kaj narobe. 

 

Točno zaradi tega se umikamo, ker agresivci si nikoli ne boste priznali, da ste del problema in ne rešitve. Najlažje je s prstom vedno kazat na nekoga drugega in biti zadovoljen sam s sabo v svoji majhnosti, v stilu "za globalno segrevanje je kriv sosed ker ma dizla".

 

Ko si boste 1x priznali, da naraščajo primeri pozitivnih v vseh državah tudi visoko precepljenih in da cepljenje ni rešitev kar spoznavajo čedalje bolj tudi pri teh, ki so prvi sproščali ukrepe kot recimo Danska, Norveška, Belgija, Nizozemska. Nemčija je tudi presegla rekord dnevno pozitivnih na PCR, pa Irska, itd itd.

 

Čedalje bolj se gre v smeri uporabe zdravil kot so to ugotovili že kar nekaj časa nazaj v Indiji, kjer dejansko skoraj nimajo več težav s kovidom.

 

Da pa se vrnem nazaj na začetek - ker vem, da vas je zdajle kar nekaj besnih, ker sem rekel, da ste cepljeni del problema. Ni bilo mišljeno glede vaše odločitve za cepljenje ampak samega PCT pogoja in izredno slabe učinkovitosti cepiv. Če ste s stisnjenimi zobmi si le mogoče priznali, da je verjetno edini plus mogoče lajši potek bolezni je potem to priznanje potrebno umestit tudi v PCT pogoj.

 

Oblast butalsko razlaga, da PCT ščiti pred okužbami in zmanjšuje polnjenje bolnišnic. Kako, če vedo, da cepljeni še vedno zbolijo, še vedno lahko prenašajo okužbo a istočasno se ne rabijo testirat, praktično lahko lazijo kjer koli želijo in so v bistvu trenutno največji raznašalci okužb. Oblastnike sploh ne zanima zdravstvena situacija ampak samo cepljenje za vsako ceno, ker to so se zavezali v pogodbah pri naročilu cepiv. Tako daleč so šli, da dejansko S PCT ukrepom celo vzpodbudijo širjenje korone in istočasno z dnevnim strašenjem "prepričujejo" ljudi, da morajo nujno na cepljenje, na poživitveni odmerek, nekateri bi že četrtega, če bi lahko, itd.

 

To je še zadnji obupni poskus kako "prepričati" folk v neobvezno obvezno cepljenje z eksperimentalnimi cepivi a pri tem ne prevzeti odgovornosti. Zvito res.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je g.Wankel napisal:

Tudi sam menim, da so ZSji goreli na polno :D

 

Ne bluzi, ker ne veš in ne ocenjuj drugih po svoji podobi. Če to nekateri počnete ne podtikajte isto drugim. Ne verjameš? kaj a ti dam geslo, da boš preveril al kaj? Moj zadnji ZS je iz 8. Avgusta, ko sva se z ZMAJ-em dogovarjala glede izleta s podmladkom. A bo OK? Al rabim še kaj pojasnit?

 

Mi je res počas kristalno jasno zakaj se @Jest čist distanciral. Ga razumem popolnoma. Tole res ratuje greznica diskridetacij, obtoževanja, podtikanja in laganja - ogledalo družbe očitno, da ne rečem celo politike.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnenje je, da je s to korono pršla na površje vsa pokvarjenost, egoizem, v uh me piši sistem pri nekaterih, strahovi, travme in vse najslabše lastnosti ljudi. Sedaj se končno zavedam, da v bistvu veliko ljudem ni za zaupati in verjeti in vidi se končno pravi obraz ljudi, ki so se do sedaj skrivali za maskami. Maske so padle. Šov gre naprej. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Da ti pomagam, izrazila sva zaskrbljenost glede zdravja necepljenih. 🙂

 

Po tem, ko se jih mnogo več ne oglaša v nobeni temi, ne samo tej.

 

Mal sem našpičen zadnje cajte pa ne zarad foruma. Bolj zaradi dogajanja v službi. Jaz se kot opica na dva dni testiram, da sem ja negativen preden smem sploh na šiht in sem skos operativen in na voljo. Ostala dva sodelavca v timu v LJ pa oba polno cepljena konstantno na nekih bolniških po nekaj dni, pa kak teden. En od njih, ga je naskral na polno pa ne, da bi fasal kovid, ampak so mu otroc prnesel en virus in so njega in ženo (oba polno cepljena v istem terminu en za drugim) 10 dni zaradi obupnih migren pošiljali od poncija do pilata... urgentno so izvedli CT glave, ker jih je bilo strah, da sta fasala strdtke - v glavnem diagnoza, razsfukan imunski sistem, doktorji s stisnjenimi zobmi nekako delno priznali, da je velika verjetnost da zaradi cepljenja in to kar nekaj mesecev prej.

 

Ja in ko potem takega tri tedne ni vse skupaj (mal zaradi bolanih otrok, večino zaradi sebe) in vse stvari padejo načeloma name in na drugega kolega, ki ga pa bolj stres ubija kot pa kaj drugega, je pa pol vse skup en velik kurc. Sicer važno, da je sodelavec zdaj dokaj OK in da ni kaj hujšega.

 

In ne, ne jezi me to, da ljudje zbolijo, ker to se lahko zgodi vsakemu. Jezi me to, da smo problem zdravi a necepljeni, tisti ki se redno testiramo na 48 ur, ki ne hodimo taje, kjer so nam prepovedali, ne na žurke, ne na koncerte, ne na tekme, ne v lokale. Praktično zgolj "kuča-posao" pa kak izlet v naravi brez druženj v domačem okolju. Ja mi smo krivi in to zdaj celo marsikdo niti ne skriva, da tako razmišlja.

 

Podn vse skupaj. Me pa zanima kaj bi se zgodilo, da grem še sam na bolniško, recimo vzrok bi navedel mobing, psihična izčrpanost, depresija. Ma ni da ni kaj se lahko vse zmislim pa da vidim kako bodo pol funkcionirali. Ma sej ne da bi to naredil, ker pač nisem pizda in se s takimi stvarmi ni za zajebavat, ker te lahko doleti karma in se ti to res zgodi. Bolj me firbec matra al bi bil še vedno problem moje necepljenje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Boss napisal:

 

Ne bluzi, ker ne veš in ne ocenjuj drugih po svoji podobi. Če to nekateri počnete ne podtikajte isto drugim. Ne verjameš? kaj a ti dam geslo, da boš preveril al kaj? Moj zadnji ZS je iz 8. Avgusta, ko sva se z ZMAJ-em dogovarjala glede izleta s podmladkom. A bo OK? Al rabim še kaj pojasnit?

 

Mi je res počas kristalno jasno zakaj se @Jest čist distanciral. Ga razumem popolnoma. Tole res ratuje greznica diskridetacij, obtoževanja, podtikanja in laganja - ogledalo družbe očitno, da ne rečem celo politike.

 

 

 

Kaj je muca, smo ti stopil na rep? :D

Jzt nič ne skrivam

 

image.png.bb5f2051a7c0e6d0de7ad17533f4d7f1.png

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Alex napisal:

Moje mnenje je, da je s to korono pršla na površje vsa pokvarjenost, egoizem, v uh me piši sistem pri nekaterih, strahovi, travme in vse najslabše lastnosti ljudi. Sedaj se končno zavedam, da v bistvu veliko ljudem ni za zaupati in verjeti in vidi se končno pravi obraz ljudi, ki so se do sedaj skrivali za maskami. Maske so padle. Šov gre naprej. 

Tu opisuješ SEBE 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obljubim, da je to moj zadnji post.

 

Ta forum sem več let podpiral tudi na način, da smo prispevali za nakup licence, strežnika in podobno, ker nam je ta forum res prav prišel, sam sem tudi naredil ne vem koliko DIY (webasto, šobe bla bla bla, bil je rešitev mnogin lastnikom, povod za druženja....). Sedaj pa je zaradi nekaj nemogočih posameznikov ratal sramota znamki mazda. Še sam se bi ogibal znamke, če bi vedel kaki so karakterji voznikov........adijo pamet, tole je umobolnica, ne me narobe razumeti nekateri jasno izraćajo svoje mnenje medtem ko drugi posesivno, agresivno in žaljivo gledajo neenako misleče. Jest je naredil vse za ta forum, še dajal iz svojega žepa zanj, in tudi jaz ga razumem. 

 

Jest imaš moj glas da UKINEŠ ta forum. Sramota res, sram vas je lahko!

 

P.S. Jaz sem cepljen drugič junija 2021

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.