Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je jereb napisal:

Prosim povej kako  in s cim sem jo izigral, prosim?

Razlozil sem, da sem naredil samoprijavo in se drzal karantene ceprav sem cepljen! Ni mi bilo pa tega treba - to sem razlagal in ce tvoj neumen um tega ne razume ne norem pomagati. Zato vem kako to gre in na to temo smo imeli debato! Nihce - uradno ne dobi karantene ce se ne prijavi sam! To so vladni ukrepi! Karantene pa NI uradno ce prides cepljen domov.

 

Bini si nizkotna oseba ki obraca besede in namerno provocira. Za take osebe ni vredno kulture. Nizkotna baraba si. V bistvu je se Alex nehal provocirati a ti ne mores iz svoje koze. To je sramotno.

Najprej pišeš, da ni karantene potem, da se moreš sam prijavit itd, itd.... Kaj si lahko kdo misli o tem glede na to, da si proti večini ukrepov! 

Nisi pa videl tistega,kar sem napisal, 'da tako vsak sam ve kaj dela'? 

Hvala za oceno osebnosti, jaz tebe ne bom ocenjeval, ker te ne poznam osebno in ne mislim pisat take bedarije o tebi kot jih ti o meni. 

Nekaj je zajebancija, nekaj žaljenje in nekaj resna debata.... Sam pa moraš izluščiti pri teh zapisih kaj je kaj🤔 Žal ali na srečo si zgrešil pri oceni za kakih cc90% 😊aja pa brez zamere in vesel božič in srečno n.leto.🌲

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Nejc1986 napisal:

Nekaj (ok, marsikaj) ne razumem. Zakaj naj bi Jereb izigral karanteno?

Karantene pa no sem 2xC + P ker sem cepljen lahko delam kar cem, tudi o tem smo pisali, a nekateri ne dojamete da je cepljenje glavni vzrok prenosa okužb. 

 

Preden sem videl tale zapis zgoraj sem odgovoril in vidim, da sem se prenaglil, ker sem kasneje videl, da je 2xc+p👍

Popravek sledi.... 🙈

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvič v dveh letih so povedali nekaj na temo naravne krepitve imunskega sistema. Pa kam bi to zapisal, wow.

In še Cracka dajo za sliko, pa to je sinonim za zdravje, neverjetno. Boljše bi bilo samo še, če bi dali Cracka in Logarjevo v skupaj gor, samo je žal premal placa.

 

image.thumb.png.e316fb78e475a5d875e2f9aaade0fe0e.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Karantene pa no sem 2xC + P ker sem cepljen lahko delam kar cem, tudi o tem smo pisali, a nekateri ne dojamete da je cepljenje glavni vzrok prenosa okužb. 

 

Preden sem videl tale zapis zgoraj sem odgovoril in vidim, da sem se prenaglil, ker sem kasneje videl, da je 2xc+p👍

Popravek sledi.... 🙈

A se vedno ne razumes da karantene ni. V slo lahko prides tudi s testom. Najprej si razcisti osnovo. Za vse je meja odprta.

 

Ko govorim o karanteni pa govorim o tem da nihce ki je na pcr pozitiven ni poslan v karanteno, ce se sam ne prijavi - jaz in familija se je. Povrh vsega se pa tistemu, ki je cepljen ni treba, oziroma ni bilo treba zdaj velja po novem to za tiste z boosterjem.

Po domace ti ki si 3x cepljen lahko hodis naokoli brez omejitev tudi ce si v stiku z okuzenim. To je narobe, ker se skrivamo pod 'navidezno varnostjo' cepiva. Tudi ce varuje si prenasalec.

Zdaj ves zakaj sem proti ukrepom?

1. Ker ne delujejo

2. Ker nimajo smisla

3. Ker so vzrok stanju ki ga imamo

4. Ker nas bodo poleg vsega pahnili v globoko krizo - napovedujem da bo tam 2023 nova globalna kriza. Ampak resna vae bo pocilo, nepremicnine, sluzbe...  

Screenshot_20211223-105003_Chrome.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se mu je zareklo glede otrok?

 

266154342_245747524339393_75568555313277
WWW.FACEBOOK.COM

ŠKANDAL‼️‼️ Direktor WHO pove, da c€pivo pobija otroke in naj ga raje dajejo starejšim osebam!! 👀 Kaj na to pravijo Vlada Republike Slovenije,...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je pob napisal:

Prvič v dveh letih so povedali nekaj na temo naravne krepitve imunskega sistema. Pa kam bi to zapisal, wow.

In še Cracka dajo za sliko, pa to je sinonim za zdravje, neverjetno. Boljše bi bilo samo še, če bi dali Cracka in Logarjevo v skupaj gor, samo je žal premal placa.

 

image.thumb.png.e316fb78e475a5d875e2f9aaade0fe0e.png

 

Kakorkoli smo tole skoraj po dveh letih le dočakali, da NIJZ da tudi kak drug nasvet razen cepljenja za vsako ceno, bi vseeno bilo bistveno več efekta, če ne bi bil Krek na sliki. Ker on je prototip nezdravega življenja in v bistvu s svojim videzom posmeh zdravstvu. Zato pa vse skupaj spet izpade neresno in se folk samo norca dela, čeprav so nasveti res dobronamerni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je pob napisal:

A se mu je zareklo glede otrok?

 

266154342_245747524339393_75568555313277
WWW.FACEBOOK.COM

ŠKANDAL‼️‼️ Direktor WHO pove, da c€pivo pobija otroke in naj ga raje dajejo starejšim osebam!! 👀 Kaj na to pravijo Vlada Republike Slovenije,...

 

Ne bluzi. 😉 Hec. 🤗

Pred eno uro je Boss napisal:

 

Kakorkoli smo tole skoraj po dveh letih le dočakali, da NIJZ da tudi kak drug nasvet razen cepljenja za vsako ceno, bi vseeno bilo bistveno več efekta, če ne bi bil Krek na sliki. Ker on je prototip nezdravega življenja in v bistvu s svojim videzom posmeh zdravstvu. Zato pa vse skupaj spet izpade neresno in se folk samo norca dela, čeprav so nasveti res dobronamerni.

Evo, tukaj Boss se pa popolnoma strinjam s teboj. Ta tip je zadnji, ki lahko meni daje kake nasvete glede zdravja. Še posebno, ko ga vidim s tisto zamaščeno brado in premajhno xxs masko. 

Katastrofa od izbire. 🤪

Enako kot tista gospodična, ko sem bil na referenčni ambulanti in je imela sto kil ter  kadila kot Turek. Pa nimam drugače nič proti "premočnim" ljudem. Samo taki pač ne morejo meni deliti nasvetov glede zdravega življenja. Pika. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, pa so res  pravi strokovnjaki raztrgali tisti zmazek od "iniciative doktorjev". 🤗 Doktorjev? 😊

https://www.24ur.com/novice/korona/strokovnjaki-o-trditvah-iniciative-zdravnikov-slovenski-povzetki-tipicnih-proticepilskih-tez.html

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, eni govorimo to že praktično od spomladi in še posebej smo poudarjali v jesenskem valu, da edino test zagotavlja, vsaj nek minimalen nadzor nad širjenjem virusa. Pa so se nam nekater tudi tukaj na forumu posmehovali in razlagali o nižji izobraženosti pa ne vem kaj še. Očitno smo nešolani "dohtarji" vseeno boljši v logičnem sklepanju kot uradna stroka, ki ji predvsem denar dela meglo v glavi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje, da se morajo sedaj v naši firmi ostali testirati vsak dan. In prav je tako. To sem zagovarjal cel čas, da so necepljeni glavni prenašalci okužb v firmi. Odkar se oni testirajo ni več niti ene okužbe, ker vse potencialne  " polovimo" že na vhodu. Seveda oni pizdijo, ker je to nadležno a tako je. Kaj čmo. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 leto cepljenja in cepiv vrzeno v smeti

Binintinsinse ze 3x, nic ne pomaga nazaj v vrsti bos kmalu za vsako stvar, o tem kvakamo cel cas.

 

Enako kot sedaj je dovoljena le strežba pri mizah, bodo pa morali gostje – ne glede na svoj morebitni status cepljenega ali prebolevnika – pred vstopom izkazati negativen hitri ali test PCR, ki ne bo smel biti starejši od 12 ur. 

 

Nic mi gremo, pilo se bo jedlo se bo, ziva muzika bo svirala. Brez pogojev.

pred 1 minuto je Alex napisal:

Baje, da se morajo sedaj v naši firmi ostali testirati vsak dan. In prav je tako. To sem zagovarjal cel čas, da so necepljeni glavni prenašalci okužb v firmi. Odkar se oni testirajo ni več niti ene okužbe, ker vse "poslovimo" že na vhodu. Seveda oni pizdijo, ker je to nadležno a tako je. Kaj čmo. 

 

pred 1 minuto je Alex napisal:

Baje, da se morajo sedaj v naši firmi ostali testirati vsak dan. In prav je tako. To sem zagovarjal cel čas, da so necepljeni glavni prenašalci okužb v firmi. Odkar se oni testirajo ni več niti ene okužbe, ker vse "poslovimo" že na vhodu. Seveda oni pizdijo, ker je to nadležno a tako je. Kaj čmo. 

Ha ha ha ha ha ha ha ti si pa res slep.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Mi, ki smo trikrat cepljeni smo zopet "nekaj več".😊 Ni nam potrebno v karanteno in lahko gremo v Avstrijo brez testa. 🤗

Se pravi dokler je Alex vec od ostalih je ok? Drugace zaostajas, to je bilo 20.12 od 24.12 je

 

People who are fully vaccinated (double jabbed) and have received the third booster jab can enter Austria with a negative PCR test (valid 72 hours). 

 

Pohvala Hrvatom - ocitno je cela drzava vstala proti sistemu, ne samo referendum, tudi na meji, kljub temu da smo tranzit je stopil na bus in rekel, uzivajte, nikomu ne branimo vise ulaz dok ima pasos!!!!!

Popravljeno od jereb
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je jereb napisal:

1 leto cepljenja in cepiv vrzeno v smeti

Binintinsinse ze 3x, nic ne pomaga nazaj v vrsti bos kmalu za vsako stvar, o tem kvakamo cel cas.

 

Enako kot sedaj je dovoljena le strežba pri mizah, bodo pa morali gostje – ne glede na svoj morebitni status cepljenega ali prebolevnika – pred vstopom izkazati negativen hitri ali test PCR, ki ne bo smel biti starejši od 12 ur. 

 

Nic mi gremo, pilo se bo jedlo se bo, ziva muzika bo svirala. Brez pogojev.

 

Ha ha ha ha ha ha ha ti si pa res slep.

Zaenkrat se nisem  zastonj saj nisem zbolel ti pa kot praviš si,ker se obnašaš kot se....☹️

Jaz sem se preventivno zaradi zdravja,obnašam se pa kot da se nebi, poleg tega upoštevam vse ukrepe pa tu in tam kak test preventivno,očitno pomaga 😃👍 Pa uživaj na Balkanu.....🍾🥂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Bini napisal:

Zaenkrat se nisem  zastonj saj nisem zbolel ti pa kot praviš si,ker se obnašaš kot se....☹️

Jaz sem se preventivno zaradi zdravja,obnašam se pa kot da se nebi, poleg tega upoštevam vse ukrepe pa tu in tam kak test preventivno,očitno pomaga 😃👍 Pa uživaj na Balkanu.....🍾🥂

Jaz se tudi nisem brezveze. Pa tudi zbolel nisem. Za razliko od sodelavke, ki ni cepljena in je avgusta prebolela kovid. In glej ga zlomka, včeraj javi, da ga je zopet ujela. S tem, da je tokrat mnogo huje kot prvič. Toliko o prebolevnikih in njihovi strašni imunosti. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Jaz se tudi nisem brezveze. Pa tudi zbolel nisem. Za razliko od sodelavke, ki ni cepljena in je avgusta prebolela kovid. In glej ga zlomka, včeraj javi, da ga je zopet ujela. S tem, da je tokrat mnogo huje kot prvič. Toliko o prebolevnikih in njihovi strašni imunosti. 🤗

Imaš zelo nevarne sodelavce 😲 Si zaslužiš dodatek tako kot jaz......😃🤣😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Bini napisal:

Imaš zelo nevarne sodelavce 😲 Si zaslužiš dodatek tako kot jaz......😃🤣😂

Ma saj v glavnem smo vsi šli lišo skozi. Edino takrat, ko smo imeli tisto serijo 20 obolelih. Po mojem smo mi v Sloveniji že dali ta omikron skozi in je sedaj bolj mirno. Smo dobili vsaj večjo božičnico, tako, da so nas vsaj  malo pocartali. 

Se ne pritožujem glede tega. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

Ja... 

Mnogo je delavcev v zdravstvu, ki ne dobijo več otroških dodatkov... 

Medicinska sestra, ki je mati samohranilka, ima dva otroka in zgubila otroške dodatke...

Bog ve, zakaj... 

👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komedija, hahaha. Pa kaj trobim že celo leto - pogoj C bo na koncu obveljal in pika. Me pa zanima pri kateri dozi boste eni dojeli, da se ne gre za zdravje in da bojo boosterji za 4ever. Baje je pri 8. free pizza. :)

 

received_474614880668339.thumb.jpeg.d191ebe248c1b4007c9ed156ba5d193f.jpeg

 

Dokler bo folk tiho in ubogal, bo pač tako. Začelo se je z maskami, potem testiranjem na nevemkolk časa, potem na 2 dni in zdej bo 1 dan. Pa če dajo testiranje na 1 uro, ko bo folk še vedno pristal, no, vsaj tisti, ki se ne mislijo cepit, ampak pridno sledijo. :)

 

 

Popravljeno od pob
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.