Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je Freak napisal:

No evo, pa sem tudi jaz pokasiral kovid. Najprej zbolela dva sodelovca,pol naprej pa po tekočem traku.

Pozitiven na pcr testu sem bil v nedeljo, tako da se sedaj skrivam v sobi, da zmanjšam riziko,da bi okužil še partnerko in otroka. Čerpov ne vem, če ima smisel, glede na to, da smo bili itak do sobote v normalnem stiku. Ampak upam no, da se izognejo.

 

Kar se umrlih tiče, se je za kovidom poslovil tudi moj mehanik motorja z viča :( Sicer neuraden, ampak res stručko. Pa mi tudi ni deloval kot rizična skupina :( Ti da misliti.

 

Sicer jaz sem cepljen, je pa res,da je od druge doze minilo že pol leta, tako da ne vem, če ima še kaj učinka?

Pri omikronu je res loterija, da ga ne bomo kasiral saj je že povsod, ni da ni.... 😟

Zlizal se boš ni kaj.... 👍😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Shrek napisal:

Evo. 

2x cepljen in pozitiven....

 

Bo priznal 3x cepljen, da je pozitiven? 

Zajebal si ni kaj.... 😲Kaj pa pravi maska in razkužilo pa..... 🤔

Dobro se zliži 👍

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Shrek napisal:

Evo. 

2x cepljen in pozitiven....

 

Bo priznal 3x cepljen, da je pozitiven? 

Ce je normalen,potem bo :) jaz jih poznam par pozitivnih s tremi odmerki .

 

Jaz sem že od ponedeljka na bolniški. Sicer 3x HAGT negativen in 1xPCR negativen, ampak prvic po 5ih letih vročina , glavobol , kašelj.

 

Zdaj, če bi bil zaljubljen v cepivo, bi rekel,da me je tretja doza 100% obvarovala pred omikronom:) Tako pa rečem,da me mogoče je,ali pa tudi ne. Sem pa presenečen,da še obstajajo viroze :)

 

Je pa res,toliko slabega počutja in bolečega in hripavega grla,kot ga imam od oktobra naprej... Nisem imel že zelo,zelo dolgo. Dejansko razsaja na polno. Karkoli že.

 

pred 20 minutami je Bini napisal:

Zajebal si ni kaj.... 😲Kaj pa pravi maska in razkužilo pa..... 🤔

Dobro se zliži 👍

Tudi ob vseh razkužilih in maskah virus zlahka slej ko prej najde pot. Ni treba zajebat,da zbolis :)

 

 

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 11. 1. 2022 ob 11:21 je Freak napisal:

No evo, pa sem tudi jaz pokasiral kovid. Najprej zbolela dva sodelovca,pol naprej pa po tekočem traku.

Pozitiven na pcr testu sem bil v nedeljo, tako da se sedaj skrivam v sobi, da zmanjšam riziko,da bi okužil še partnerko in otroka. Čerpov ne vem, če ima smisel, glede na to, da smo bili itak do sobote v normalnem stiku. Ampak upam no, da se izognejo.

 

Kar se umrlih tiče, se je za kovidom poslovil tudi moj mehanik motorja z viča :( Sicer neuraden, ampak res stručko. Pa mi tudi ni deloval kot rizična skupina :( Ti da misliti.

 

Sicer jaz sem cepljen, je pa res,da je od druge doze minilo že pol leta, tako da ne vem, če ima še kaj učinka?

Če so bili v soboto v stiku,bi se do sedaj že moralo kaj pokazati .

 

6mesecev od doze? Hm... Jaz mislim da ni kaj dosti haska od njega ,sploh če je omikron v igri.

 

Kako si drugace,ok prebolevaš?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je Bini napisal:

Zajebal si ni kaj.... 😲Kaj pa pravi maska in razkužilo pa..... 🤔

Dobro se zliži 👍

Bini...zakaj zajebu? 

Dva meseca doma v bolniški. Kaj lahko zajebem? 

Hčera necepljena bila pozitivna. Teden za njo, jaz. Sin in žena necepljena in negativna. 

Samo to pravim, da ni pravila. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Nejc1986 napisal:

Ce je normalen,potem bo :) jaz jih poznam par pozitivnih s tremi odmerki .

 

Jaz sem že od ponedeljka na bolniški. Sicer 3x HAGT negativen in 1xPCR negativen, ampak prvic po 5ih letih vročina , glavobol , kašelj.

 

Zdaj, če bi bil zaljubljen v cepivo, bi rekel,da me je tretja doza 100% obvarovala pred omikronom:) Tako pa rečem,da me mogoče je,ali pa tudi ne. Sem pa presenečen,da še obstajajo viroze :)

 

Je pa res,toliko slabega počutja in bolečega in hripavega grla,kot ga imam od oktobra naprej... Nisem imel že zelo,zelo dolgo. Dejansko razsaja na polno. Karkoli že.

 

Tudi ob vseh razkužilih in maskah virus zlahka slej ko prej najde pot. Ni treba zajebat,da zbolis :)

 

 

Enako je pri meni. Trikrat sem se v službi testiral-negativen, nato na hitrem testu-negativen, in na koncu pcr trst- negativen. Sem bil pa 100%,da sem fasal kovid. Mi je zdravnica potrdila, da razsajajo neke viroze. Sem pa, slišal od sodelavcev, da jih je v službi ta teden kar veliko pozitivnih. Tako necepljenih kot tudi cepljenih. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Shrek napisal:

Bini...zakaj zajebu? 

Dva meseca doma v bolniški. Kaj lahko zajebem? 

Hčera necepljena bila pozitivna. Teden za njo, jaz. Sin in žena necepljena in negativna. 

Samo to pravim, da ni pravila. 

Se strinjam (ne bom lajkal ,ker situacija ni za lajkat).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas je bilo tako, da sta se ve petek testirala dva sodelovca, k sta neki kašljala in sta bila negativna. Naselednji dan,v soboto, oba javita, da sta pozitivna. V nedeljo zboliva še jaz in eden, pa v ponedeljek še dva.

Nista pa zbolela sodelovca, ki sta pred katkim prejela tretji odmerek, sodelovec, ki je dva meseca nazaj prebolel in kot zanimivost, da tudi sodelovec, k se noče cepit tudi ni zbolel :) Zdej pa bodi pameten, kako to gre.

 

Doma so zaenkrat še vsi zdravi, je pa res, da ne silim v ostale po nepotrebnem. Sem pa zaenkrat dost ok prenesel. Tri dni me je dajalo, en dan vročina in vse me je bolelo. Dva dneva slabega počutja, mrazenja, bolečine v sklepih... Od srede naprej bi pa lahkorekel, da sem dost ok. Vročine nimam, vonja in okusa sploh nisem izgubil, bolečine v kosteh in mišicah so minile... Edino kar je, da sem začel pokašljevati. Sploh če ležim na hrbtu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Freak napisal:

Pri nas je bilo tako, da sta se ve petek testirala dva sodelovca, k sta neki kašljala in sta bila negativna. Naselednji dan,v soboto, oba javita, da sta pozitivna. V nedeljo zboliva še jaz in eden, pa v ponedeljek še dva.

Nista pa zbolela sodelovca, ki sta pred katkim prejela tretji odmerek, sodelovec, ki je dva meseca nazaj prebolel in kot zanimivost, da tudi sodelovec, k se noče cepit tudi ni zbolel :) Zdej pa bodi pameten, kako to gre.

 

Doma so zaenkrat še vsi zdravi, je pa res, da ne silim v ostale po nepotrebnem. Sem pa zaenkrat dost ok prenesel. Tri dni me je dajalo, en dan vročina in vse me je bolelo. Dva dneva slabega počutja, mrazenja, bolečine v sklepih... Od srede naprej bi pa lahkorekel, da sem dost ok. Vročine nimam, vonja in okusa sploh nisem izgubil, bolečine v kosteh in mišicah so minile... Edino kar je, da sem začel pokašljevati. Sploh če ležim na hrbtu.

Omikron se kaže kot kašelj , boleče grlo,zamasen nos. Ni izgube vonja in/ali okusa. 

 

Pri meni isto; v soboto na poti iz Nassfelda suho in rahlo dražeče grlo.

 

V nedeljo pred službo negativen HAGT. V nedeljo v službi sem bil malo švoh in komaj čakal da bo konec službe (grlo in vse ostalo ok ).

 

V ponedeljek se zbudim z glavobolom, kašljem  in bolečim grlom, vročina do 38. HAGT negativen.

 

Torek malo bolje, kašlja nič vec, glava bolela, vročina blago povišana. 2x HAGT negativen,prav tako PCR.

 

Sreda samo še glava boli.

 

Četrtek skoraj ok (le utrujenost ).

 

Petek (danes) le še blago zamašen nos.

 

Seveda že v ponedeljek zjutraj kontaktiral vse ljudi s katerimi sem bil v stiku in so do danes vsi ok. V dobrih starih časih se je temu reklo prehlad. 

 

Kar se tiče "negativnih 3x cepljenih". So imeli negativen PCR ali pa se niti niso šli testirat,ker kao nimajo simptomov? Po mojim izkušnjah imajo (skoraj) vsi neke simptome. Le da se nekaterim ni potrebno testirati in saj veš... Dokler nisi pozitiven si negativen :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Nejc1986 napisal:

Omikron se kaže kot kašelj , boleče grlo,zamasen nos. Ni izgube vonja in/ali okusa. 

 

Pri meni isto; v soboto na poti iz Nassfelda suho in rahlo dražeče grlo.

 

V nedeljo pred službo negativen HAGT. V nedeljo v službi sem bil malo švoh in komaj čakal da bo konec službe (grlo in vse ostalo ok ).

 

V ponedeljek se zbudim z glavobolom, kašljem  in bolečim grlom, vročina do 38. HAGT negativen.

 

Torek malo bolje, kašlja nič vec, glava bolela, vročina blago povišana. 2x HAGT negativen,prav tako PCR.

 

Sreda samo še glava boli.

 

Četrtek skoraj ok (le utrujenost ).

 

Petek (danes) le še blago zamašen nos.

 

Seveda že v ponedeljek zjutraj kontaktiral vse ljudi s katerimi sem bil v stiku in so do danes vsi ok. V dobrih starih časih se je temu reklo prehlad. 

 

Kar se tiče "negativnih 3x cepljenih". So imeli negativen PCR ali pa se niti niso šli testirat,ker kao nimajo simptomov? Po mojim izkušnjah imajo (skoraj) vsi neke simptome. Le da se nekaterim ni potrebno testirati in saj veš... Dokler nisi pozitiven si negativen :)

Sem lajkal, ker mi je všeč opis te tvoje situacije ne pa tudi bolezni👍

Okoli nas je tudi situacija z omikronom malo J.... A 🥴Vsi okoli po naselju so pozitivni; šefica in cela njena družina, bratranci z družino, moja hčera z družino itd, itd.... 🙈

Sedaj samo čakam kdaj bom še jaz ZAJEBAL, seveda bom priznal čeprav sem 3x cepljen,ko ne bo slik Ljublja.kofeta sem v karanteni.. 😉

Tudi šolo so zaprli, ker je zmanjkalo učiteljev.... 🤪Ja tako je tu pri nas. 😟 Jutri grem pa smučat🎿, letos prvič in to z MASKO.... 😷 🙈

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Sem lajkal, ker mi je všeč opis te tvoje situacije ne pa tudi bolezni👍

Okoli nas je tudi situacija z omikronom malo J.... A 🥴Vsi okoli po naselju so pozitivni; šefica in cela njena družina, bratranci z družino, moja hčera z družino itd, itd.... 🙈

Sedaj samo čakam kdaj bom še jaz ZAJEBAL, seveda bom priznal čeprav sem 3x cepljen,ko ne bo slik Ljublja.kofeta sem v karanteni.. 😉

Tudi šolo so zaprli, ker je zmanjkalo učiteljev.... 🤪Ja tako je tu pri nas. 😟 Jutri grem pa smučat🎿, letos prvič in to z MASKO.... 😷 🙈

Lajk za smučanje. Seveda po pameti :) če greš v Italijo ; en kup novih ukrepov na smučiščih imajo .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Nejc1986 napisal:

Lajk za smučanje. Seveda po pameti :) če greš v Italijo ; en kup novih ukrepov na smučiščih imajo .

Jaz pa grem v ponedeljek spet  delati. :danzoman: in naslednji vikend končno na smučanje.⛷️  Itak mi ni pobralo nič moči, ker sploh nisem imel vročine.

Je pa prav greh bit doma, ko pogledam skozi okno in zunaj sonce in niti oblačka na nebu. 🙄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Lajk za smučanje. Seveda po pameti :) če greš v Italijo ; en kup novih ukrepov na smučiščih imajo .

Ne ne, grem na Roglo za en dan,ko bo pa kovida enkrat konc pa pade kak teden Francije,da si dam duška....:jupiii:

Lani se prvič nisem smučal od kar pomnim,da sem stopil na smuči.....:hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Ne ne, grem na Roglo za en dan,ko bo pa kovida enkrat konc pa pade kak teden Francije,da si dam duška....:jupiii:

Lani se prvič nisem smučal od kar pomnim,da sem stopil na smuči.....:hohoho:

Samo je sranje v teh časih hodit na smučanje v tujino. 

Kaj pa, če fašeš korono tam? 🤔 Pa, da, te še domov ne pustijo. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Samo je sranje v teh časih hodit na smučanje v tujino. 

Kaj pa, če fašeš korono tam? 🤔 Pa, da, te še domov ne pustijo. 😬

Saj pravim,da se mora kovid končat,potem pa gasa 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Samo je sranje v teh časih hodit na smučanje v tujino. 

Kaj pa, če fašeš korono tam? 🤔 Pa, da, te še domov ne pustijo. 😬

To smo se tudi mi malo spraševali.. ampak,ok, če si z lastnim prevozom potem je vse skupaj veliko lažje. 

 

Če pa greš z letalom ali avtobusom in tam izves da si pozitiven, je pa problem. Ima kdo kaksne izkušnje glede tega? Je kdo iz turističnega foha da ve povedati kaj in kako ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Caki zdaj je moglce ce je tretjina busa kuzna, drug teden pa samo se cetrtina.

 

Kake majo. Ja moj zet se ne more ocitno nalezt, ma imunski sistem dober brez injekcij. Hci pa kar fajn nabija vrocino. To cepljenje je farsa, se en hribovski kolega z Mojstrane tudi 60+ 3 dni nazaj sel po turbo odmerek danes lezi sesut, PCR pozitiven. V treh dneh od zdravega do pozitivnega po cepljenju.

 

Vsa druzba ki je bila v Beogradu pa vsa OK, bili smo pa mesani na busu, vsak s svojim papirjem, ko vcasih ko si sel na sindikalca cez mejo. Tisto kar je bilo pa najbolj vredno - dol so nas vse enakovredno obravnavali!

Popravljeno od jereb
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.