Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 12 minutami je jereb napisal:

Ne mores brez prcanja. 

Kapo dol tistim ki so se vzdrzali cepljenja! Preverjeno ni vec razlike 12k okuzenih.....

Kapo dol Đokoviču,mislim da mu je že žav,da ni cepljen.....🤥

Res je ni razen v bolnici in pri zaključnih delih v zdravstvu.....😓

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Bini napisal:

Kapo dol Đokoviču,mislim da mu je že žav,da ni cepljen.....🤥

Res je ni razen v bolnici in pri zaključnih delih v zdravstvu.....😓

Zakaj pa bi mu bil žal? Saj je (baje) prebolel brez resnega poteka...

Če misliš finančni vidik - verjetno mu ni vseeno.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprašanje. 

Če bi kadilcem bil pogoj, da nehajo kadit... 

Ali pa nekadilcem, da začnejo kadit... 

Kako bi se odločili? 

 

Novak se je odločil, da se ne bo cepil. 

 

Tu je politika kriva! 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je SpEkTr napisal:

Danes sem pa +, welcome izolacija emoji849.pngemoji44.pngemoji4.png

Dobro se zliži.... 👍

Pred eno uro je x-layer napisal:

Zakaj pa bi mu bil žal? Saj je (baje) prebolel brez resnega poteka...

Če misliš finančni vidik - verjetno mu ni vseeno.

To zadnje sem mislil in na vse zaplete za nazaj in za naprej, ki jih je imel..... 🥴

pred 5 minutami je FuManchu napisal:

Mene se pa ne prime nič 😄

Super in hvala enako, zaenkrat... 😷

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas je včeraj sodelavec v isti pisarni tko casual ob pokašljevanju izjavil, da ga boli grlo pa bi preventivno vzel lekadol. Itak smo ga napol prisilili, da se gre testirat in itak - pozitiven.

 

Pa da vidimo kaj bo, zaenkrat še vsi negativni. Ostali smo še 3x cepljeni in ena ki je prebolela v decembru :D

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je g.Wankel napisal:

Pri nas je včeraj sodelavec v isti pisarni tko casual ob pokašljevanju izjavil, da ga boli grlo pa bi preventivno vzel lekadol. Itak smo ga napol prisilili, da se gre testirat in itak - pozitiven.

 

Pa da vidimo kaj bo, zaenkrat še vsi negativni. Ostali smo še 3x cepljeni in ena ki je prebolela v decembru :D

In sedaj sledi nagrada v firmi, ker lahko delate in vam ni treba v karanteno za 7dni..... :jupiii:

 

Pri nas bo pa kmalu zmanjkalo voznikov; šefica in njen bolana še 5dni do konca, en sodelavec je bil z njima takrat in tudi bolan še 7dni do konca. Od danes pa še dva (necepljena) sodelavca v katanteno za 7dni,ker so njihove bolane.... 🤪

Zaenkrat so vsi samo z vročino 38,kašljem in brez glasu.... 👌

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okoli mene tudi vsi neki bolani.

 

Sam se pa doma grem varusko saj sta obe tamali dobili karanteno (to se zdaj po novem ne bo vec dogajalo) in obe polni energije skaceta po bajati :D

 

Tale omicron kar fino gre okrog. Je pa res, da tokrat ne vem za kak hujsi primer. Malo me spominja na januar 2020, ko je 1/3 sole bla doma ker so bli vsi neki bolni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je jereb napisal:

Ne mores brez prcanja. 

Kapo dol tistim ki so se vzdrzali cepljenja! Preverjeno ni vec razlike 12k okuzenih.....

 

Upam, da razumeš, da je (naj bi bil) poanta cepljenja zaščita pred hujšim potekom bolezni in ne v tem, da se ne moreš okužiti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

In sedaj sledi nagrada v firmi, ker lahko delate in vam ni treba v karanteno za 7dni..... :jupiii:

 

Pri nas bo pa kmalu zmanjkalo voznikov; šefica in njen bolana še 5dni do konca, en sodelavec je bil z njima takrat in tudi bolan še 7dni do konca. Od danes pa še dva (necepljena) sodelavca v katanteno za 7dni,ker so njihove bolane.... 🤪

Zaenkrat so vsi samo z vročino 38,kašljem in brez glasu.... 👌

Evo sedaj pa že omikron maha z repom tudi pri nas ,ženo je sinoči tresla mrzlica in jo malo bolela glava,včeraj in danes dopoldan je bila negativna,danes zvečer pa pozitivna s hitrim testom. Jutri gre še na pcr test pa da vidmo....🤔 Jaz pa testirat 2x na dan,ker karantene nimam (2+1).....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr nas najprej v petek 8 letni sin + fasal v šoli, zdaj še + 3 letna punčka, jutri bo verjetno ta drugi 3 letnik, čez pet dni mogoče jaz alpa žena?!

Zanimivo, da vsi 2x cepljeni so zdaj fanj fasali (vročina, glavobol, boleče mišice)?! To ni omikron, ne?  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

Evo sedaj pa že omikron maha z repom tudi pri nas ,ženo je sinoči tresla mrzlica in jo malo bolela glava,včeraj in danes dopoldan je bila negativna,danes zvečer pa pozitivna s hitrim testom. Jutri gre še na pcr test pa da vidmo....🤔 Jaz pa testirat 2x na dan,ker karantene nimam (2+1).....:nevem:

Zakaj ni karantene? 

Bonus trikrat cepljenim. Imate nekaj več, kot ostali. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je NevLado napisal:

Osebno se testiram skoraj vsak dan, ker so vsepovsod okoli mene neki izbruhi. Ampak hvala bogu še vedno negativen. Je pa situacija sedaj taka, da poznam samo še enega, ki ni cepljen in neprebolel.

Hja jaz sem še en tak necepljen in neprebolel (verjetno)... skos non stop na šihtu ker spet delam namest cepljenih, ki so skoraj vsi v izolacijah in karantenah. Ja sej je prav, da so, da ne raznašajo in ne okužujejo druge, samo da ti pa en 2x cepljen faše delto in zdaj še omikrona je pa pač too much. Vmes je imel pa neko drugo virozo s takimi migrenami, da so ga že na CT vlačli, ker dohtarjem ni bilo nič jasno.

 

Se mi je pa vsaj direktor mal po ovinkih indirektno zahvalil, da kaj bi on brez mene... sem si mislil, zviši plačo pa roka in bova taboljš "prjatla". 😜

 

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

Hja jaz sem še en tak necepljen in neprebolel (verjetno)... skos non stop na šihtu ker spet delam namest cepljenih, ki so skoraj vsi v izolacijah in karantenah. Ja sej je prav, da so, da ne raznašajo in ne okužujejo druge, samo da ti pa en 2x cepljen faše delto in zdaj še omikrona je pa pač too much. Vmes je imel pa neko drugo virozo s takimi migrenami, da so ga že na CT vlačli, ker dohtarjem ni bilo nič jasno.

 

Se mi je pa vsaj direktor mal po ovinkih indirektno zahvalil, da kaj bi on brez mene... sem si mislil, zviši plačo pa roka in bova taboljš "prjatla". 😜

 

 

 

Žal je takšna realnost :( Drugače pa res dober filing slišat takole kako pohvalo!

 

Pa še odgovor za prej: Mogoče sem se prej gor nejasno izrazil, sam sem cepljen 2x (od lani poleti). Tretja doza? NE VEM. Ampak hotel sem povedat da so okoli mene izbruhi cepljenih in necepljenih, ne glede na cepivo, število doz. Je pa res da necepljeni "cepajo" kot po tekočem traku in poznam zgolj še enega, ki se drži.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem se v ponedeljek vrnil na šiht, jih je bilo okuženih pri nas v firmi 16. Danes smo že pri številki 25 od 84 zaposlenih. 😬 Pa ni važno ali so bili cepljeni, necepljeni, prebolelniki, neprebolelniki vsi po vrsti fašejo ta omikron. Dobro, par od njih je v karanteni zaradi otrok. 

Tako, da je že problem organizirati delo. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.