Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

A lahko administrator tole prepucavanje o ceplenosti in koroni preseli v temo, ki je temu namenjena: "Cepljenje - Korona in vse ostalo"?

 

Ker določene stvari pač niso primerne za moj IQ, pa bi se rad temu izognil. In tam že naslov pove, o čem teče debata...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ze probal... pa je tolk nasrano, da bi si moral vzeti precej cajta, da se tole prepuca... In sem ze malo sit tega "pucanja" svinjarije za nekaterimi ... Mogoce popoldan ali proti veceru, ce bo kaj vec cajta ... :( 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

 

Poglej si svoje pisararije za nazaj. Mislim, da sta z kolegom jerebom močno v vodstvu. Pa tudi šrek ni švoh. 

Vzami si 5 min časa in se vrni na svojo temo o zvočnikih , dobro poglej tvoj ( zaničevalni) nivo komunikacije do vseh ,ki so karkoli kontra napisali in potem drugr obsojaj. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je robertk6 napisal:

Vzami si 5 min časa in se vrni na svojo temo o zvočnikih , dobro poglej tvoj ( zaničevalni) nivo komunikacije do vseh ,ki so karkoli kontra napisali in potem drugr obsojaj. 

 

Le čevlje sodi naj kopitar. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

No,jaz sem 3x cepljen (2x februar 21+ 1x september 21). Cepljen 90posto zaradi tega da lahko bolj mirno (a nič manj brezbrižno)delam šiht in v 10posto zato,da lahko kolikor toliko normalno živim naprej (to da grem lahko smučati in na morje ipd JE za moje pojme tudi pozitiven vpliv na zdravje, vkolikor to počneš na odgovoren nacin ).

 

V vsem tem času sem se izogibal množicam (kar se, kot introvertirana oseba tudi sicer), nosil masko kjer je nujno potrebno in imel ozek krog ljudi s katerimi se tudi sicer družim. Zbolel za korono nisem (vsaj ne da bi vedel ), 1x obležal za 1teden z negativnim pcr , testiral sem se v februarju vsak dan + po rizicnem stiku + ko sem zbolel za tisti teden.

 

Absolutno se ne strinjam s tem da je bil PCT pogojen za obisk pump in z komunikacijo stroke in vlade z ljudstvom. Obsojam nerganje nad študenti ,ki so preverjali PCT. Ne strinjam se z gonjo proti ljudem,ki se niso cepili.

 

Ni vsak ki se ne cepi "antivakser". Pač še ni cepil. In ne pozabimo,cepljenje proti covidu ni obvezno,nekateri pa bi necepljene najraje linčali-to ni ok. Če bi pol toliko žuganja s prstom bili deležni pijanci za volanom ,bi bilo bolje.

 

Ko je nekdo omenil da je šel necepljen , a testiran v tujini; v čem je tu problem ? To da imaš negativen test ( pustimo ob strani zanesljivost testov; delajo s tem kar imajo ),je to vsaj verjetno pokazatelj,da je covid negativen . Da pa si cepljen ,pa ni zagotovilo ,da si negativen. In jaz se bolj varno pocutim v družbi necepljenega, ki ima negativen test ,kot ob netestiranemu cepljejemu...

 

Stvar je čisto preprosta ; kdor se želi cepiti naj se, kdor se noče naj se ne. In obe skupini naj probata živeti odgovorno do sebe in okolice; ker živimo v dobi interneta , ni težko najti navodila kako se da tudi poleg cepljenja, živeti kolikor toliko zdravo in odgovorno. 

 

Jaz si družbo izberem na podlagi drugih stvari in ne podlagi tega a je cepljen (no,pa sem spet v manjšini 😈 ).

Ne,ker potem bi se delili še na tiste ki jim to malo bolj paše in na one,ki jim ne.

Nejc jaz vem in razumem v kakem zosu delaš zato te popolnoma razumem kako je delati v taki službi ne razumem pa in nikoli ne bom,da antivakserji odsvetujejo komu cepljenje in s tem ogrozijo komu tudi življenje 🤔

pred 2 minutama je LabiGT napisal:

Al pa se dobimo po dolgem casu v kakem btcju pa se prepucavamo v zivo?

 

Težka bo ta,da bi se dobili zaradi tega.....😵 Še za kak picnik ni neke volje....😓☹️

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Jest napisal:

Sem ze probal... pa je tolk nasrano, da bi si moral vzeti precej cajta, da se tole prepuca... In sem ze malo sit tega "pucanja" svinjarije za nekaterimi ... Mogoce popoldan ali proti veceru, ce bo kaj vec cajta ... :( 

 

mislim, da je škoda časa za to...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Bini napisal:

Nejc jaz vem in razumem v kakem zosu delaš zato te popolnoma razumem kako je delati v taki službi ne razumem pa in nikoli ne bom,da antivakserji odsvetujejo komu cepljenje in s tem ogrozijo komu tudi življenje 🤔

Težka bo ta,da bi se dobili zaradi tega.....😵 Še za kak picnik ni neke volje....😓☹️

In evo ne gre brez zaljivega posta o antivaxerjih....bolano. pol pa iste osebe hocejo zaklep teme ker so ljudje nesramni......Slovenija je dalec za marsikatero burkina faso s takimi osebki

Popravljeno od jereb
  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Bini napisal:

Kaj je tu žaljivega?

Žalostno, da ne vidiš.....verjetno zato ker je žaljivo označevanje drugih zate vsakdanjost.

Nejcev ppst je en redko normalnih in realnih, a ti seveda moras izluščiti tvojo priljubljeno skupino.

pred 2 urama je LabiGT napisal:

Haha vsem pase sam nocejo priznat 😜

Vprašanje bo potem kdo je za sprejem storitve in kdo za ponudbo storitve

Popravljeno od jereb
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je jereb napisal:

Vprašanje bo potem kdo je za sprejem storitve in kdo za ponudbo storitve

A mislis tko nekako:  :)

 

43532513_10156908821601520_3864402712976162816_n.jpg

Popravljeno od LabiGT

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

da antivakserji odsvetujejo komu cepljenje in s tem ogrozijo komu tudi življenje 🤔

Prosim poišči in označi kdaj je kdo tukaj komu odsvetoval cepljenje in komu ogrožal življenje. Vedno smo samo govorili o osebnih odločitvah , ki pa jih ti in tvoj vodja @Alex nista mogla sprejet.

Popravljeno od robertk6
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6 minutes ago, robertk6 said:

Prosim poišči in označi kdaj je kdo tukaj komu odsvetoval cepljenje in komu ogrožal življenje. Vedno smo samo govorili o osebnih odločitvah , ki pa jih ti in tvoj vodja @Alex nista mogla sprejet.

Tako nekako. Lep primer je tožba družine v Franciji, ki je potem izgubila 2x. Na koncu jim je sodnik (potem ko so tožili zavarovalnico) lepo povedal, da v franciji ni bilo zakona o obveznem cepljenju in da se je ta žrtev za cepljenje odločila prostovoljno, ker je pa zvarek v experimentalni fazi, pa zavarovalnica reče lepo pa-pa. Dejansko jim je sodnik vrgel, da gre v tem primeru za samomor.  In teh primerov je po svetu kar precej. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je robertk6 napisal:

Prosim poišči in označi kdaj je kdo tukaj komu odsvetoval cepljenje in komu ogrožal življenje. Vedno smo samo govorili o osebnih odločitvah , ki pa jih ti in tvoj vodja @Alex nista mogla sprejet.

Če bi mislil na koga tu na forumi bi ga z imenom napisal,toda mislil sem na znance ,ki jih poznam in so tudi sami ugotovili zmoto in jim je bilo potem žal,toda prepozno....😓 Takih ne razumem,je zdaj jasno🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

ne razumem pa in nikoli ne bom,da antivakserji odsvetujejo komu cepljenje in s tem ogrozijo komu tudi življenje 🤔

 

Najprer pojasni, kaj oz. kdo so po tvojem mnenju "antivakserji"... Moje mnenje je, da je vec tistih cepljenih, ki stalno tezijo "cepite se, cepite se" ... Vsaj tukaj na forumu pa se ne spomnim, da bi kdo na veliko tezil, da naj se folk ne cepi...

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Če bi mislil na koga tu na forumi bi ga z imenom napisal,toda mislil sem na znance ,ki jih poznam in so tudi sami ugotovili zmoto in jim je bilo potem žal,toda prepozno....😓 Takih ne razumem,je zdaj jasno🤔

Hmmm kdo bi te razumel , prvo si tukaj veselo udrihal po vseh nas ki SMO se odločli da se ne cepimo in si nas veselo zmerjal z antivaxerji in ne vem kaj vse še. Zdaj ko pa končno vidite da pa le vse ni tako kot so vam obljubljali pa se nekaj nazaj vlečete.

pred 3 urami je Alex napisal:

 

Le čevlje sodi naj kopitar. 😉

Kopitar igra hokej ......nobenih čevljev ne sodi 🙈🙈🙈🙈🙈

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

 

Najprer pojasni, kaj oz. kdo so po tvojem mnenju "antivakserji"... Moje mnenje je, da je vec tistih cepljenih, ki stalno tezijo "cepite se, cepite se" ... Vsaj tukaj na forumu pa se ne spomnim, da bi kdo na veliko tezil, da naj se folk ne cepi...

To so za mene tisti, ki zavračajo cepivo in tudi svojim staršem odsvetujejo cepljenje 😟 Ne vem pa s kakšnim razlogom to počnejo, pravzaprav vem.... 😁

Ne bom zanikal, da sem komu rekel, da se naj cepi in to z dobrohotnim namenom, ker so mi predvsem starejši ljudje pred očmi umirali, eni so-ste se pa isti čas norce delali, da za kovidom ne ummreš, če nimaš kakih pridruženih bolezni! Koliko starejših ljudi je pa zdravih? 

Posebej nisem nikogar zmerjal, če se je pa kdo našel med antivakserji se mu pa oproščam😓

Nikoli nisem sam direktno začel zmerjati samo odzval sem se na kak'čuden-provokativen' zapis, ravno tako kot vsi... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Antivakserji so tisti, ki bluzijo, kako je cepivo nevarno in da oni pa že vedo, kako se stvari streže. So zagovorniki raznih potrčev in podobnih pacientov, vlečejo članke o škodljivosti cepiva iz ta zadnje, žalijo in zasmehijejo cepljene, ki so edini še kolikor toliko razsodni, zavračajo znanost in se zatekajo k vračem in raznim mazačem, nekateri verjamejo v ravno zemljo in kuščarje. Sedaj so se  prekvalificirali čez noč v vojaške zgodovinarje in stratege. V glavnem imajo se za rešitelje človeštva. 😊💪

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Alex napisal:

Antivakserji so tisti, ki bluzijo, kako je cepivo nevarno in da oni pa že vedo, kako se stvari streže. So zagovorniki raznih potrčev in podobnih pacientov, vlečejo članke o škodljivosti cepiva iz ta zadnje, žalijo in zasmehijejo cepljene, ki so edini še kolikor toliko razsodni, zavračajo znanost in se zatekajo k vračem in raznim mazačem, nekateri verjamejo v ravno zemljo in kuščarje. Sedaj so se  prekvalificirali čez noč v vojaške zgodovinarje in stratege. V glavnem imajo se za rešitelje človeštva. 😊💪

😂🤣🤣😂

To ti SEBE opisuješ. 

  • Všeč 3
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislil, da ima Bini podobno mnenje... Zate vem, da oznacujes za antivaxerja vsakogar, ki ima drugacno mnenje, kot ga imas sam... Pa sploh ni vazno ali je to glede cepljenja ali glede cesarkoli drugega ... Pac imam svoje mnenje o tebi... Pac tipicen facebook strucko ... 

 

Bini pa kot kaze se vedno zna uporabljati lastno glavo in se mogoce vcasih le nerodno izrazi... ali pa mogoce pade v to kategorijo, ker prevec vneto vsecka tvoje nebuloze ... 

  • Všeč 3
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:

Sem mislil, da ima Bini podobno mnenje... Zate vem, da oznacujes za antivaxerja vsakogar, ki ima drugacno mnenje, kot ga imas sam... Pa sploh ni vazno ali je to glede cepljenja ali glede cesarkoli drugega ... Pac imam svoje mnenje o tebi... Pac tipicen facebook strucko ... 

 

Bini pa kot kaze se vedno zna uporabljati lastno glavo in se mogoce vcasih le nerodno izrazi... ali pa mogoce pade v to kategorijo, ker prevec vneto vsecka tvoje nebuloze ... 

Ja,vsi smo malo drugačni sploh, če smo lačni.... 😀

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Sem doma, sam men je čist neugodno pri manj kot 15 stopinj kolesarit tko, da sam od servisa pa domov... ok še čez Rožnik, da vsaj lahko rećem, da je blo malce zanimivo. Sem moral zavorne ploščice sprobat, ker mi je prejšnje pobralo. Hitr tole gre od kar se pojam po vzpetinah in manjših hribih.   Sem pa za tja vzel Zoe, ampak če primerjam s Pugijem je Zoe en res navaden plastičen skret, kjer se ne da niti sedeža po višini nastavit. Se vidi, da ima kr nekaj let zaostanka in tudi Avant2Go jih umike ter menja za druge.   Kot keže bodo morali tud v EV-je vgrajevati boljše interjerje in sedeže, ker prvi navdušenci so že mimo, zdaj bo pa treba resne kupce pridobit to bo pa šlo sam na kvaliteto.
    • Nevem... nazadnje sem bil s CX-5 na servisu 1. 7. 2022 ... takrat je bila cena 210,76€ ... Sedaj pri CX-60 je bilo 348,52€ ... So pa postavke podobne.. edino sedaj je bil se kabincki filter, ki ga na zadnjem servisu pri CX-5 ni bilo ... Ta je okoli 50€ (45,39€ brez davka) ... pa zavorno olje okoli 10€ ... Ostalo pa je inflacija   ...
    • Pozdravljeni ... Imam Mazdo 6, 2.2D karavan, 150ks letnik 2017 ... Regeneracija filtra Trdih delcev se mi izvaja na 300Km  ... Občutno se dvigne poraba goriva .... Zdaj pa me zanima kakšne so vaše izkušnje ?  Je to normalno? Vsekakor se mi ne zdi "zeleno" imam občutek da je to ideja trgovcev z nafto, preoblečenih v zeleno ... V okoljevarstveno ... Hvala za vaša mnenja.
    • Če prav razumem praviš, da je vse to laž in da si je vse izmislil?   Men je pa kr logično da so servisi enormno dragi, če večina dejansko EV-je prodaja z zgubo. Nekje morajo notri prinest ta minus. V USA že ustavljajo proizvodnjo EV-jev in zdaj milostno upajo, da se jih kupci usmilijo in pokupijo tolk ICE-jev, da zlezejo iz rdečih številk.   No ja, sej mogoče je pa tudi to laž in je vse cool and dandy.
    • Sploh pa morate vsi skupaj tele Youtuberje jemati z rezervo. Njihova vsebina je skoraj vsa "clickbait".   Zdrava pamet ti pove, da ne more zamenjava baterije avtomobila stati več kot avto (zadnjič primer popraskane baterije na Hyundai Ioniq 5 v ZDA - ko so bojda hoteli ne vem ali 50 ali 60 jurjev). Ali pa tale lovska, da želijo za popravilo pokvarjene klime (čeprav eksplodiran kompresor - ultra redek primer) 11 jurjev funtov.   To je podobno, kot je na Autocommerce model meni rekel, da bo prvi servis za Smarta 450 evrov. Sem se mu samo zasmejal in odšel skozi vrata.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.