Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je robertk6 napisal:

Smo,za sladoled in coffe.....😁

Sem že povedo parkrat,da se kovid poslavlja z letošnjim letom....:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Alex napisal:

 

Kakšen kovid? 🤔

 

Na evo, še en stranski učinek - amnezija. Kot da jih že 8 gosto pisanih strani ni dovolj. :nevem:

pred 2 urama je Bini napisal:

Sem že povedo parkrat,da se kovid poslavlja z letošnjim letom....:jupiii:

 

Ampak a vidiš, eni bi se pa še kr malo hecali pa se igrali igro številk... je blo očitno prelepo te dve leti pa preveč profitabilno za nekatere. Zdej je pa težko izprežt.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz doma ze 1 teden s konstantno rahlo vrocino. V petek zakuhal na 38, kar je vztrajalo tja do ponedelka, potem pa med 37,0 in 37,5. Pa rahel glavobol. Testiral se skoraj vsak dan .... vedno negativen.

 

Ocitno se kaj drugega obstaja kot korona :D

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bossek napisal:

Jaz doma ze 1 teden s konstantno rahlo vrocino. V petek zakuhal na 38, kar je vztrajalo tja do ponedelka, potem pa med 37,0 in 37,5. Pa rahel glavobol. Testiral se skoraj vsak dan .... vedno negativen.

 

Ocitno se kaj drugega obstaja kot korona :D

.....gripa itd.🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je FuManchu napisal:

Jaz pa vročine nisem imel. Me je pa par dni bolela menda vsaka kost. Dobesedno se nisem mogel vstati iz postelje:blink:

Kaj takega še nisem doživel.

 

Prehlad. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma nekako je cudno za prehlad. Prehlad ponavadi nimas 1 teden vrocine. Pa nos ti pusa pa kaslas. No jaz to 0. Samo vrocino mam.

In zdej ze par dni je kar podoben vzorec. Zbudim se ok malo pod 37, ob 11h sem ze na 37.2, tam ob 15h sem ze na 37.5 potem pa tja do 18h-19h prileze na 38.

 

Sam sem pisal dohtarju danes, pa se nisem prejel odgovora.

  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bossek napisal:

Sam sem pisal dohtarju danes, pa se nisem prejel odgovora.

 

Hja glej nima časa... mogoče boš pol dobu odgovor, ko boš že zdrav. 🤪

pred 7 urami je FuManchu napisal:

 Dobesedno se nisem mogel vstati iz postelje:blink:

Kako ti rata takole zavito napisat stavek, da sem nehote prebral "Dobesedno se nisem mogel vsrati iz postelje" ?zmeden?😉 Tista besedica "se", ki je sicer odveč, me je čisto zmedla. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Bossek napisal:

Jaz doma ze 1 teden s konstantno rahlo vrocino. V petek zakuhal na 38, kar je vztrajalo tja do ponedelka, potem pa med 37,0 in 37,5. Pa rahel glavobol. Testiral se skoraj vsak dan .... vedno negativen.

 

Ocitno se kaj drugega obstaja kot korona :D

 

Če maš vročino že toliko časa ni OK, nekaj se ti kuha in seveda je možno vse živo, sploh, če imaš "utrujen" imunski sistem. Lahko je tud kakšna bakterijska okužba, vnetje sinusov, virusi, zajedalci, gljive itd itd...

 

3-4 dni je še OK, kar je pa več pa res na pregled k zdravniku. Naj te kar dajo v laboratorij na pregled krvi in urina.

 

Ne razmišljat samo o koroni, ker vse ostale bolezni niso izginile...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

 

Če maš vročino že toliko časa ni OK, nekaj se ti kuha in seveda je možno vse živo, sploh, če imaš "utrujen" imunski sistem. Lahko je tud kakšna bakterijska okužba, vnetje sinusov, virusi, zajedalci, gljive itd itd...

 

3-4 dni je še OK, kar je pa več pa res na pregled k zdravniku. Naj te kar dajo v laboratorij na pregled krvi in urina.

 

Ne razmišljat samo o koroni, ker vse ostale bolezni niso izginile...

Tako je.... Pregled krvi bo nakazal ali gre za bakterijo. Če je viroza,bi moralo biti po 4ih dneh precej bolje. CRP bo pokazal ali gre za bakterijo ali virus. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vcer zvecer sem potem dobil odgovor in danes sel na uradni HAG test. Seveda sem povedal vse znake in je blo receno, da tole ni covid in sem narocen za pregled pri zdravniku v torek (ce do takrat ne bo ok).

So pa vseeno test naredili in je tudi negativen.

 

Je pa res tako, da drugace mi nic ni. Nisem ne zmatran, nic me neki ne boli, ne kaslam, ne smrkam, .... samo vrocino mi nabije. No danes se kar dobro drzim in vztrajam na 37.0.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.