Skoči na vsebino

Mazda CX-30 vs. Honda CRV


sportman333

Priporočeno sporočilo

pred 15 minutami je b mx-6 napisal:

Mislim da bi bil Grandland x primernejši glede na velikost, samo mislim da je Mazda CX30, oz. CX5, boljša izbira. 

Grandland ni 4x4 če se ne motim... Oziroma ima neko hibridno peezdarijo.... Podobno kot c5aircross (sta na isti osnovi).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Grandland ni 4x4 če se ne motim... Oziroma ima neko hibridno peezdarijo.... Podobno kot c5aircross (sta na isti osnovi).

Sm misli da obstaja tudi v "klasični" verziji 4x4 in imaš prav samo v hibridni različici, zadnji kolesi gnani preko elektromotorjev. 

 

Če bi bile cene bolj normalne, bi meni bila to top izbira, ne mislim na Opel, ampak bilo katera izvedenka PHEV+4x4, samo je žal predrago. 

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je ASX tudi hud, pa še cenovno je dostopen. Edin, mašine so bolj žalost. Pa pač zastarel je :)

 

1033718.jpg
WWW.AVTO.NET

Mitsubishi ASX 2.0 INTENSE +, letnik:2021,19390 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Ali pa Subaru XV. Sam je isto težava, kar se motorjev tiče, hibrid stane pa celo premoženje :(

 

 

1055584.jpg
WWW.AVTO.NET

Subaru XV 1.6 Pure CVT, letnik:2021,24990 EUR :: www.Avto.net ::

 

  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Freak napisal:

Men je ASX tudi hud, pa še cenovno je dostopen. Edin, mašine so bolj žalost. Pa pač zastarel je :)

 

1033718.jpg
WWW.AVTO.NET

Mitsubishi ASX 2.0 INTENSE +, letnik:2021,19390 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Ali pa Subaru XV. Sam je isto težava, kar se motorjev tiče, hibrid stane pa celo premoženje :(

 

 

1055584.jpg
WWW.AVTO.NET

Subaru XV 1.6 Pure CVT, letnik:2021,24990 EUR :: www.Avto.net ::

 

Uff, tale subaru je pa kar orenk grd. 🧐 Pa tudi mitsubishi ni glih za past v nezavest od lepote. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je FuManchu napisal:

Meni pride od Subarujev v poštev samo Forester ali Outback.

Oba sta meni malo prevelika... Ubistvu.... XV mi je všeč,ker je malo drugačen... Netipični subaru. Sploh v tisti njihovi oranžni mi je všeč.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je FuManchu napisal:

Meni pa pride prav večji avto. Prevažam velik stvari okoli. 

Aha.

Pa greš tudi kaj izven asfalta oziroma urbanega okolja?

Na tak način je znanec nekaj mesec odlašal z ogledi in na koncu sva našla Pathfinderja v odličnem stanju in za ugodno ceno. 

Vmes mi je pa rekel : končno imam nekaj s čimer lahko pridem do vikenda in skočim v hribe ter si ne rabim več toliko sposojati in fehtariti za kombi ko moram prepeljati kakšno večjo stvar ali več stvari naenkrat. Adijo Fiat Stilo Multiwagon, dober dan Nissan Pathfinder.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je DonFelipe napisal:

Aha.

Pa greš tudi kaj izven asfalta oziroma urbanega okolja?

Na tak način je znanec nekaj mesec odlašal z ogledi in na koncu sva našla Pathfinderja v odličnem stanju in za ugodno ceno. 

Vmes mi je pa rekel : končno imam nekaj s čimer lahko pridem do vikenda in skočim v hribe ter si ne rabim več toliko sposojati in fehtariti za kombi ko moram prepeljati kakšno večjo stvar ali več stvari naenkrat. Adijo Fiat Stilo Multiwagon, dober dan Nissan Pathfinder.

2,5dci? Ga vozil nekaj časa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je DonFelipe napisal:

Aha.

Pa greš tudi kaj izven asfalta oziroma urbanega okolja?

Na tak način je znanec nekaj mesec odlašal z ogledi in na koncu sva našla Pathfinderja v odličnem stanju in za ugodno ceno. 

Vmes mi je pa rekel : končno imam nekaj s čimer lahko pridem do vikenda in skočim v hribe ter si ne rabim več toliko sposojati in fehtariti za kombi ko moram prepeljati kakšno večjo stvar ali več stvari naenkrat. Adijo Fiat Stilo Multiwagon, dober dan Nissan Pathfinder.

Grem samo ne toliko, da bi ravno terenca vzel. Kot pravim kak dobr 4x4 karavan bencinar. Po možnosti seveda japonc:bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Nejc1986 napisal:

2,5dci? Ga vozil nekaj časa.

Aha.

In kako si se imel z njim?

Reduktor in zapore so prav prišli, kajne?

 

pred 3 urami je FuManchu napisal:

Grem samo ne toliko, da bi ravno terenca vzel. Kot pravim kak dobr 4x4 karavan bencinar. Po možnosti seveda japonc:bravo:

Zanimivo.

A te nič ne premami da bi kakšno goro obiskal?

Sem dosti župnikov obiskal in kar nekaj jim ima Lado Nivo ter Mazde 6 in CX3 s 4x4 pogonom. 

Očitno vedo kaj je dobro ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je DonFelipe napisal:

Aha.

In kako si se imel z njim?

Reduktor in zapore so prav prišli, kajne?

 

Zanimivo.

A te nič ne premami da bi kakšno goro obiskal?

Sem dosti župnikov obiskal in kar nekaj jim ima Lado Nivo ter Mazde 6 in CX3 s 4x4 pogonom. 

Očitno vedo kaj je dobro ;)

Smo ga imeli v službi in ni bilo kakšnih offroad podvigov, tako da terenske zmogljivosti lahko samo verjamem,da so dobre.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je DonFelipe napisal:

Kaj pa ko zapade sneg ali potrebuješ kaj več moči?

Po snegu pa že dolgo nisem z svojim v gore rinil. Poleti pa brez skrbi tudi na polno naložen (pivo, žar, itd,...):D

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je DonFelipe napisal:

Aha.

Odvisno je od uporabe in lastnikov potreb.

Je pa res da so časi vključno s COVIDOM naredili svoje in da ni več toliko piknikov in druženja pa tudi škoda ker ne delajo več enoprostorcev s 4x4 pogonom kot so Renault Espace Quadra ipd...

A Pando in Dusterja je kdo že probal?

Dusterja je kupil sodelavec1.5 blue. Sem ga vozil ( sicer samo po slani) in moram priznati, da me je kar pozitivno presenetil. Mislim, da bi kar dobro oral po snegu. Sicer pa, grem jaz vsako leto pozimi v Dolomite, prek prelazov z 2000 m in več višine in z dobrimi zimskimi gumami sem prišel vedno na cilj. Ravno zadnje leto (februarja lani) je tako snežilo in pihalo, da nisi videl ceste. 

In je moja 6-ka kar orala in orala. V bistvu še na tem avtu nisem rabil verig. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.