Skoči na vsebino

Odpadel izpuh


Priporočeno sporočilo

Živjo, 

 

upam da lahko pomagate in sicer pravkar se je sosed domov pripeljal z 626 zadnje generacije na kateri mu je odpadel izpuh, kateri je očitno pregnit. 

To sem videl ko sem pristopil blizu in vozilo je kar ropotalo.

Je bolje da ga zjutraj pričvrstim z vezicami in koščki kovine ali se lahko pelja brez njega?

Očitno je kar naenkrat odpovedal in sicer motor je tudi bolj glasen, je pa zanimivo da ne kadi ipd...

Sem pa kot offroader našel rešitev, katero je naredil model v omenjenem posnetku od 10:45 dalje :

Kaj pravite na omenjeno?

 

Hvala za pomoč

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

noro dobr...nej kolega z kakšno zajlo priveže auspuh in se odpelje do bližnjega švasarja da ga zaflika. včasih je bil en na vodmatu...če si iz ljubljane.

staticmap?center=46.0567728%2C14.5296958
WWW.GOOGLE.SI

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

 

še boljše pa da gre zamenjat auspuh...

Popravljeno od zimurg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je zimurg napisal:

noro dobr...nej kolega z kakšno zajlo priveže auspuh in se odpelje do bližnjega švasarja da ga zaflika. včasih je bil en na vodmatu...če si iz ljubljane.

staticmap?center=46.0567728%2C14.5296958
WWW.GOOGLE.SI

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

 

še boljše pa da gre zamenjat auspuh...

Drugega nimaš kaj narediti in ti tudi ne preostane.

Izpuh je pač potrošni material.

Račič je žal pokojni, bom peljal k Medenu kateri mi je bližje

Popravljeno od DonFelipe
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A lohk sam eno vprašanje? A je tu govora o kakšni Mazdi to o odpadlem avspuhu? Sam da ni to pogost pojav pr teh vaših mazdah? 🤔 Nism na tekočem s to znamko pa me zanima, kako se kej obnese? 

Da se ni moja draga en mau nasankala, ko jo je kupla? 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Mazda59 napisal:

A lohk sam eno vprašanje? A je tu govora o kakšni Mazdi to o odpadlem avspuhu? Sam da ni to pogost pojav pr teh vaših mazdah? 🤔 Nism na tekočem s to znamko pa me zanima, kako se kej obnese? 

Da se ni moja draga en mau nasankala, ko jo je kupla? 

 

Verjemi, da ni panike, ker če bi bilo to splošno dejstvo bi bili robovi naših cest posejani z odpadlimi auspuhi Mazd in auspuharski biznis bi moral biti eden redkih, ki bi imel v teh časih dovoljeno obratovanje brez izjem.

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je scania napisal:

Dajte cloveku po resnici povedat no da enkrat letno mazdi odpade kompleten auspuh s katalizatorjem vred. Ne mu tajit.

A to resn al kr tko? Sej men je to ok sam nikol ne vem, al mislite resn al ne. 😬

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo jaz sem rokavice ze pri novem dobil zraven pa pokazali so mi kak zlozim ko dol pade. A vam to niso pokazali? Meni vsako leto dol pade tri leta trikrat. Sem se kar navadi. A ostale to moti?

Popravljeno od scania
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je scania napisal:

Samo jaz sem rokavice ze pri novem dobil zraven pa pokazali so mi kak zlozim ko dol pade. A vam to niso pokazali? 

Se prav, da je dobr bit u fajn odnosih z avtovlekami? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Brane napisal:

Če ima karavana je problem rešen ,gre komplet noter v avto -samo rokavice mora imet zmeraj v avtu da se ne bo opekel kadar ga bo nakladal

Ne, karavan ima strešne sani zato gor.  Ane, Boss? 

pred 36 minutami je Mazda59 napisal:

Se prav, da je dobr bit u fajn odnosih z avtovlekami? 

Ubistvu z dvema. Ena bo peljala avto, druga auspuh pobirala po cesti. 

Avtor teme... Ne sekiraj se.. Malo se hecamo. Auspuh pač prerusta sčasoma, sploh ker je govora o starejsem avtu. A boš dal gor novega ali dal švasati starega je pa najbrž obvisno od tega koliko časa nameravaš imeti avto, koliko je prerustan in itak od cene popravila in cene novega nadomestka... 

 

Iz katerega konca si? Lj? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je DonFelipe napisal:

Ta ima samo enega.

Zadnji lonec je šel adijo in ob dodajanju gasa oziroma speljevanju ropota kot da bi vozil F1.

Takrat še niso tega pogruntal, da rabijo ravno v takih primerih dva auspuha. Šele kasneje jim je potegnilo in zato imajo danes tudi mali CX-3 SUV-i dva auspuha, čeprav jih dejansko ne rabijo. Mazda je res "clever design". :hudicek:

  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.