Skoči na vsebino

CX-5 - Zadnje lampe - kondenzacija


Priporočeno sporočilo

 

 

U hrvaškom servisu veliju to je normalno, nič od garancije.  Kako je u Sloveniji?  Je to normalno? Ako nije, idem u Sloveniju reklamirat.

Kada sam preuzimao šesticu GG, na prozoru je bila naljepnica sa bar kodom i pisalo je Balkan. Odma mi je pal mrak na oči.

CX-5 su mi isporučili bez naljepnica, čist. I ako je netko utjerao vlagu u lampu, to su uradili u ovlaštenom servisu.

 

Mogao sam ja umjesto da ovdje pišem, prvo pisati u mazda hrvaška i pitati:  bute popravili ili da stavim na forum?  Ali nije moj način.

 

 

 

 

 

 

   20210128_121637.thumb.jpg.94432684399df1467f7f91909219a03a.jpg 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je mazda_gg napisal:

 

 

U hrvaškom servisu veliju to je normalno, nič od garancije.  Kako je u Sloveniji?  Je to normalno? Ako nije, idem u Sloveniju reklamirat.

Kada sam preuzimao šesticu GG, na prozoru je bila naljepnica sa bar kodom i pisalo je Balkan. Odma mi je pal mrak na oči.

CX-5 su mi isporučili bez naljepnica, čist. I ako je netko utjerao vlagu u lampu, to su uradili u ovlaštenom servisu.

 

Mogao sam ja umjesto da ovdje pišem, prvo pisati u mazda hrvaška i pitati:  bute popravili ili da stavim na forum?  Ali nije moj način.

 

 

 

 

 

 

   20210128_121637.thumb.jpg.94432684399df1467f7f91909219a03a.jpg 

To ni normalno. Nekje pušča vlago in to bi morali urediti pod garancijo.

Druga možnost,da jo razbiješ in daš pod ' kasko' zavarovanje😁

Jaz osebno bi jo odprl in s fenom posušil,sedaj ko bo mrzlo in suh zrak. Potem pa vidiš,če bo ok,drugače obvezno pod garancijo ali pa inšpekcijo itd!:zoom-zoom:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Resno, moj avto nima nadstreška in je skos zunaj pa al sije sonce pada dež al pa sneži. Pri nobeni Mazdi nisem imel vlaga v lučeh, je pa res, da sem na 3-4 leta razmontiral luči in odstranil vso svinjarijo, ki se je nabrala okoli tesnil. A to pomaga al ne ne vem, ampak problemov nisem imel nikoli.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej pravim, da je bila to hiba vseh generacij do sedaj. Enim malo bolj drugim malo manj kondenzira. Jest imam nova tesnila na zadnjih luceh pa se isto vlaga nabira. Problem je pomoje v oem kitu kateri tesni. S fenom lepo pogreti, odlimati in nato novo tesnilo namestiti, potem bi bil pa vrjetno mir. Mene osebno kej prevec ne moti, ker je prisotno res malo kondenza (vcasih se to ne) in še ta se naredi v kotu tako, da ni ravno opazen.

 

Evo v tem kotu se meni obcasno nabere kondenz, ampak tako kot sem rekel je prisoten v majhni meri. Isto se dogaja na drugi mk2 sestici in prav tako sem imel isto pri mk1 sestici.

12c2ec73-ed0d-4b1d-8fb7-deed22946578_12995316.JPG

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na moji 6-ki prve generacije nisem imel nikoli kondenza v  lučeh. In je ni niti sedaj po 17 letih. Sedaj pa res ne vem, ali je prednost ta, da je avto bil kupljen v Italiji. Ker tudi nima še vedno pikice rje nikjer. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo samo se ta comment sem cakal. Od bossa in alexa :D. A pa sta vidva sigurn da sta vozila mazdo :P. Malo sale. Kaj naj recem hvaljen jezus an :). Sicer pa nima veze iz kje je mazda, saj so vse narejene na japonskem. Vsaj mk1 in mk2. 

Evo se iz tujega foruma tako, da je problem ocitno globalen.


 

mazda 6 mk3.jpg

 

 

 

 

 

mk1.jpg

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Boss napisal:

Ma jebeš luči, men se cel avto not rosi... ok a bo zdaj boljš. 🤪

Od česa neki le? Boss, a nimaš stanovanja za delati "tiste" stvari? Sem mislil, da, se  to konča, ko si mlad? 🧐

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.