Skoči na vsebino

Izposoja športnega avta


Janez007

Priporočeno sporočilo

Eni so tile....bojda pa je še kar nekaj takih ki jih oddajajo, ravno zadnjič ko sem se vozil v LJ sem po radio slišal da je nek možakar iz primorske ki ima ferrarija in ga priložnostno oddaja za najeme...

BURYA.EU

Normal 0 21 false false false SL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dnevni najem verjetno vsaj 500€ in seveda kavcijo je treba plačati ob prevzemu.

 

Ko sem živel v DE sem razmišljal o najemu, ker tam so in cene ugodnejše ter večja izbira, glavni razloga pa seveda famozni AUTOBAHN, da ga poženeš. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko so mojemu nečaku kupili za rojstni dan za darilo vožnjo z Ferrarijem so bili tej najemi astronomsko dragi. 

Burya je takrat funkcionirala tako, da si se včlanil (članarina mislim da je bila okoli 5000€) in si dobil točke, katere si potem lahko koristil za najem športnih avtomobilov. Niso pa imeli najnovejših avtov. Zato so se odločili za Italijo. V Italiji je  najem možen tudi za en  dan. 

Najem avtomobila Porsche 911 turbo je prišel pred petimi leti za vikend nekje 2000€ plus kavcija zaradi možnosti karambola nekje v višini 9000 EUR  (limit na kreditni kartici.) 

Ferrari 458 pa je bil še dražji  za vikend nekje 2500 € - plus kavcija(spet enih 7000€ ali še več, se ne spomnim) 

Sedaj so v Italiji cene še dražje. 

Recimo Ferrari 458 Spider, je cena na dan 1700€+kavcija 15000€. Izposodiš si ga lahko za najmanj 2 dni.

Boljša in veliko cenejša varianta je, da greš v Fiorano ko boš seveda lahko šel. 

Izposodiš si lahko F488,  F458, F430 Challenge ( vsi avti so 950 euro za 5 krogov) in na koncu  FF (1200 euro za 100 km ali 120 minut).😁 To varianto so na koncu izkoristili kolegi odd nečaka. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Nejc1986 napisal:

Tudi sam sem najprej pomislil na rentanje Ferrarija v maranellu. Ceneje, lahko ga zapelješ na stezo, lahko te peljejo z njim po stezi, dobiš dvd posnetek, ceneje plus to, da je fajn izlet. 

Res je. Imaš še varianto, da gre poleg tebe njihov človek in se zapelješ po okolici. Deset minut pride 350€.

Mislim,to je boljše kot nič. 

Na začetku ti Ferrari parkrat crkne, potem prideš v kolono in je to-to. Sedel si pa le v njem. 😋

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Alex napisal:

Res je. Imaš še varianto, da gre poleg tebe njihov človek in se zapelješ po okolici. Deset minut pride 350€.

Mislim,to je boljše kot nič. 

Na začetku ti Ferrari parkrat crkne, potem prideš v kolono in je to-to. Sedel si pa le v njem. 😋

Za FB je tudi to ok. 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Freak napisal:

 

Sam moti me, da imajo omejeno št zakupljenih kilometrov. Ostalo oz kar je več moraš pa doplačati.

 

 

In to pasje velik... 250€ za vsakih 100km čez. ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa si slisal brate sta je ovo, ma to su zaboravili promenit, sredit cu ja to kad se vratim u Slovenijo znas kakvi su ovi slovenci. 🤣🤣🤣🤣 najjaci stavek mi je pa vedno bil ko je slo nekaj narobe in si preveril kaj je bilo, in si dobil odziv: nije do mene 🤣🤣🤣🤣 to si ze vedo da je kriv 🤣🤣🤣🤣 . Prave face so, brez sekiranja pa na izi 😀😀😀 vredu ljudje, jaz mam same dobre izkusnje z njimi.

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je scania napisal:

Pol pa si slisal brate sta je ovo, ma to su zaboravili promenit, sredit cu ja to kad se vratim u Slovenijo znas kakvi su ovi slovenci. 🤣🤣🤣🤣 najjaci stavek mi je pa vedno bil ko je slo nekaj narobe in si preveril kaj je bilo, in si dobil odziv: nije do mene 🤣🤣🤣🤣 to si ze vedo da je kriv 🤣🤣🤣🤣 . Prave face so, brez sekiranja pa na izi 😀😀😀 vredu ljudje, jaz mam same dobre izkusnje z njimi.

Isto jaz. Še posebej, ko sem še delal v Tomosu so bili v tej delavci v večini. In je bilo vedno  smeha, ko je šlo kaj narobe in potem njihovi izgovori.😅 Pa tudi mnogo kolegov imam od drugod. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.