Skoči na vsebino

Naša prva mazda - M6 karavan CD140 2.0 diesel, l. 2009


Priporočeno sporočilo

Saj BC kaze dokaj tocno... Sem imel tudi sam pred leti sestico s takim motorjem... in sem imel povprecno porabo med mojim lastnistvom 7,5 l/100km...

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmh, jaz imam na moji M6 karavan z istim motorjem porabo 6,34L, se pa vozim 90% avtocesta in 4-5ljudi, pa mam DPF. 

Tak da če ni mestne vožnje je 7,5L malo preveč. 

 

Popravljeno od Aless

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem avto prevzel pri mehaniku (hvala Aless, maš pivo v dobrem!) in sem ga zdaj teral po avtocesti do 200km/h in do slabih 5k rpm cca 70km, poraba po BC je narasla na 7,8 😑 Gre pa lepo, bi se še kar vozil.

 

Naslednji projekt je zamenjava vakum pumpe, ker se počasi poslavlja.

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Chelemico napisal:

Z DPF-om ali brez?

Aprila 2016 je bil odstranjen DPF. Do takrat je bilo cca 6.43 po odstranitvi pa 6,25. Ni glih neka bistvena razlika.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Aprila 2016 je bil odstranjen DPF. Do takrat je bilo cca 6.43 po odstranitvi pa 6,25. Ni glih neka bistvena razlika.

Hej, kaj na to poreče Greta? :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Greta je zdaj polnoletna in se ne more šlepat na prikaza ubogega otročička, ki smo mu mi zlobneži ukradli otroštvo. Tako, da Greta je passe razen, če bo našla povezavo med korono in avtizmom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Servis je bil narejen in je pod določenimi obrati še rožljalo. Je mehanik ugotovil. Bil drag del. Pri 280 000 sem zrihtal avto u nulo, zdaj imam pa blizu 330 000 km. Motor teče tiho kot bencinar. 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.