Skoči na vsebino

(korejski)Chevrolet


DonFelipe

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je NevLado napisal:

Jaz pa pri japoncih pogrešam lučko za prazno posodo za vitrex :( nikoli ne vem, koliko še imam, pa bi blo fajn

To moraš pa na audi prešaltat, vsaj🤣🤨

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

Jaz pa pri japoncih pogrešam lučko za prazno posodo za vitrex :( nikoli ne vem, koliko še imam, pa bi blo fajn


Lucko imajo tisti modeli, ki imajo pranje zarometov… 

  • Všeč 1
  • Začuden 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj Šved to ima brez pranja luči. Drug pa ni imel noben se mi zdi. 

Pa je fino, da mal veš kdaj natočit.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, jaz mam lučko na zadnjih treh Mazdah in ni slaba zadeva. Tako sploh ne razmišljam o tem, da moram kontrolirat, samo počakam na lučko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu so firme čudne.

 

Alfa 159 je imela lučko, Giulietta s xenonkami ne. Ford Mondeo 2008 jo ima, Focus 2019 jo ima.

Nima pa Focus hlajenega predala, ki ga je še 2010 Polo imel. No M2 2010 ni imela.

 

Se mi zdi, da zadeve, ki se lahko izpustijo, se. Ker se špara. Hlajen predal je izgubil na hype-u in ga pač ni.

Isto je z amortizerji na haubi. Imela jih je samo Giulietta, od zgoraj naštetih. Pač špara se.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Jest napisal:


Lucko imajo tisti modeli, ki imajo pranje zarometov… 

Ja ampak od kar so sprednje led na 6ki, ni več pranja žarometov…..

pred 6 urami je sportman333 napisal:

To moraš pa na audi prešaltat, vsaj🤣🤨

Vem da sem se vozil z 20 let passatom pa je to imel, sem samo debelo gledal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Ja ampak od kar so sprednje led na 6ki, ni več pranja žarometov


CX-60 ima matricne LED in ima pranje zarometov… prav tako jih je imela prejsnja CX-5 in tudi sestica… in tudi prejsnja sestica s ksenonkami,,

 

image.png

 

image.png
 

image.png

 

 

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Jest napisal:


CX-60 ima matricne LED in ima pranje zarometov… prav tako jih je imela prejsnja CX-5 in tudi sestica… in tudi prejsnja sestica s ksenonkami,,

 

image.png

 

image.png
 

image.png

 

 

image.png

Ja kva?


Moja niti od @ignacij NIMA pranja žarometov, pa so polna oprema...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem... Mogoce zato, ker je iz uvoza? 

 

Edina, za katero vem, da ima LED zaromete in nima pranja je hcerina Mazda 3 Takumi (G120, 2018) ker ima "tasvoh" LED zaromete, ki niso dinamicni ...

 

image.png

Mogoce sta vajini sestici tudi s "tasvoh" LED zarometi? Pranje zarometov je menda obvezno, ce je svetilnost nad neko vrednostjo >> 2000 lumnov??? 

Smo ze tukaj pisali o tem >> 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Nevem... Mogoce zato, ker je iz uvoza? 

 

Edina, za katero vem, da ima LED zaromete in nima pranja je hcerina Mazda 3 Takumi (G120, 2018) ker ima "tasvoh" LED zaromete, ki niso dinamicni ...

 

image.png

Mogoce sta vajini sestici tudi s "tasvoh" LED zarometi? Pranje zarometov je menda obvezno, ce je svetilnost nad neko vrednostjo >> 2000 lumnov??? 

Smo ze tukaj pisali o tem >> 

 

 

 

 

Hja, meni se prilagaja snop glede na nasproti vozeče avte (sepravi zna skrit samo levi del dolgih luči, desn del pa še vedno osvetljuje)

 

Ne vem pa kakšne po potem "tamočne" LED

 

In vse 2016/2017 na avtonetu izgledajo takšne, tudi tiste ki so kupljene v SLO

 

null

image.png

Edit: torej xenon 2013-2015 pranje žarometov, 2016-2017 led brez pranja, 2018 naprej led z pranjem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Focus 2018-2019 je imel pranje pri pametnem ledu. Jaz sem ga naročil in nedobil, ker je my2020 in so ukinli pranje s to generacijo.

 

Torej ni samo trg, lahko je tudi drugi letnik, pri vaših Mazdah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.