Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Ja, ampak jaz imam dizla. Torej bi bil bolj "zrno šodra na zrno šodra gomila"...   Da mi pa čisto vsi sledijo kam grem, kaj kupujem, kdaj prdnem in kdaj se mi dvigne pa res ni treba. Na tem svetu nič ni zastonj. Čisto nič. In če nečesa ne plačam to samo pomeni, da sem jaz "naprodaj"...   In če mi dajo en majčken, simboličen popust, to pomeni samo, da sem sebe prodal za malo drobižja...
    • Zajebancija, preverjeno. 
    • A ne poznaš ono:  ... kamen na kamen palača..... 😁😉
    • Se dogaja, se dogaja. Samo dva odlomka iz policijskih zapisnikov v nedeljo, 21.4.:   - "Ob 20.00 so na Dolinski cesti v Kopru izmerili hitrost avtomobila 123 km/h. Voznika so poskušali zaustaviti, vendar je pobegnil."   - "Ob 20.10 so v Kopru ustavili 65-letnega voznika avtomobila, ki na vozilu ni imel registrskih tablic, vozil je s prazno pnevmatiko, poleg tega je minilo od zadnjega tehničnega pregleda več časa kot določa zakon, imel ni niti urejenega zavarovanja in pretečeno prometno dovoljenje, so sporočili s Policijske uprave (PU) Koper. Alkotest je pokazal 0,54 mg/l alkohola. Zaradi več prekrškov so mu na kraju izdali plačilni nalog v višini 2.800 evrov, čaka ga še obdolžilni predlog pri sodniku za prekrške."
    • Od zdaj naprej, če vas kdo vpraša, pijete pivo iz piksne v dobrodelne namene!
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.