Skoči na vsebino

PODIRANJE SEDEZEV TEZAVA!!!


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, 

 

imam tezavo z zadnjimi sedezi in sicer ko sem jih podrl, se mi sedaj stran za voznikom ne pritrdi nazaj. Je kdo imel ze tako tezavo in ce, kaksna je resitev. Gre pa za mazdo CX-5. LP 

Popravljeno od Enos
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Enos napisal:

Mislim da to ni tezava, pas sem dal ven in ga pripel tam kjer mora bit..

Jaz sem imel enako  težavo na moji M 6. Rešili so mi v garanciji. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Enos napisal:

Kako mislis v garanciji? Kateri letnik pa imas? Moj je sicer 2014..

2016. Ampak to se mi je zgodilo že takoj zatem, ko sem avto pripeljal iz Nemčije. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Boss napisal:

A si zlagal z ročicami v prtljažniku? Tam sta dve ročici, če se ne motim na levi strani. Preveri, ali se ni mogoče katera zataknila v odprtem položaju.

Problem je bil z zajlo, ki skrbi, da se zatič zatakne, ko dvigneš sedež. Enostavno ne natedi "klik". Baje, da je kar zahtevno popravilo, ker moraš razdirati sedež!?🤔

Vsaj tako razlago sem dobil na servisu. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Enos napisal:

No Alex mislim da imam jaz tocno ta problem. Se ne zatakne zatic in tudi pri meni je verjetno zajla problem. Razdiranje ne uide ker drugace ne prides zraven :(

Mogoče je kje na netu kaka razlaga, kako naj bi se to naredilo? Ali pa, da greš na uradni servis in njih vprašaš za pomoč. Po mojem ti bodo rade volje dali kak nasvet. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj je pa potrebno razdirati sedez ? Koliko je meni znano je na sedezu samo zatic, kateri se zatakne v drug zatic, kateri je za sedezom. Slednjega upravljas z zajlo, katera je v prtljaznem prostoru. En naj v prtljazniku vlece tiste kljuke drugi naj pa opazuje ali zatici normalno delujejo.  Po vsej vrjetnosti je zatic (za sedezom) v okvari in je konstantno odprt in se zaradi tega sedez nemore zatakniti. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem imel podoben problem oziroma se mi sedež ni podrl, se je zajla zjebala

 

Peljal v BTC na uradni servis, šel na kavo, čez 15 min so me klicali in je to to. Plačal sem pol ure dela al eno uro saj ne vem, važno da so rešili :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Hixxy napisal:

Avto je uvožen iz Italije in je sam 2 leti garancije neka taka fora pa še to gre pa pa ko avto uvoziš.

Ne bo držalo. Vsaka mazda ima najmanj tri leta garancije.Pri nas je 3+2.Garancijo lahko uveljavljaš v vseh državah evropske unije. Moja je tudi uvožena iz Nemčije pa sem trikrat uveljavljal garancijo pri nas brez problema. Prav tako pri stari, ki sem jo uvozil 2006 leta prav iz Italije. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Hixxy napisal:

Avto je uvožen iz Italije in je sam 2 leti garancije neka taka fora pa še to gre pa pa ko avto uvoziš.

Mora biti tri,ampak ostalo se običajno ne dobi džabe kot pri nas in servisi morajo biti redni,če ne gre garancija u maloro.....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.